Massilisajad

PURE GAIN XL 3KG massilisaja- kaugel...
PURE GAIN XL 3KG massilisaja- kaugelearenenud koostis lihasmassi suurendamiseks - 22,63 g. valku ja 60,9 g. süsivesikuid! 3XL-i Pure Growth on arenenuima koostisega lihasmassi erakordseks kasvata..
35.00€
-22%
3XL PURE WAXIMAIZE 2KG
SOOVITUSLIK ENERGIA TAOTLUS  ...
SOOVITUSLIK ENERGIA TAOTLUS   Viivitab lihaste väsimust Kohene energia taaskasutamine Lihtne imendumine, vältige mao raskust Parandage füüsilist jõudlust &n..
19.20€ 24.60€
Bodylab Weight Gainer– on...
Bodylab Weight Gainer– on  kaloririkas toidulisand lihasmassi suurendamiseks.  • Valem lihasmassi suurendamiseks• Rohkesti vadakuvalgu• Mõeldud lihtne segamine• Lai maitsete valik• Ei s..
16.99€
– KIIRESTI IMENDUV ENERGIAALLIKAS –...
– KIIRESTI IMENDUV ENERGIAALLIKAS – PARIMA HINNAGA SÜSIVESIK – UMBES 75% SUHKRU MAGUSUSEST – KOTIS 1KG PUHAST DEKSTROOSI ICONFIT DEXTRO – puhas ja kvaliteetne dekstroos! Kõrge süsivesikute ja suhkr..
5.50€
Eestis toodetud ülitõhus...
Eestis toodetud ülitõhus massilisaja riigi parima hinnaga! Lisatud korralik 4,8g/pv portsjon mikroniseeritud kreatiini ning komplekt vajalikke vitamiine ja mineraale! 1.7 KG!  ICONFIT ..
13.00€
OAT&WHEY on meie parim massilisa...
OAT&WHEY on meie parim massilisaja, mis baseerub meie välja arendatud unikaalsel kolme proteiiniallika kombinatsioonil! Lisatud neile massiivselt süsivesikuid, täisportsjoni kreatiini ja palju muud kasuli..
18.50€
– KIIRESTI IMENDUV ENERGIAALLI...
– KIIRESTI IMENDUV ENERGIAALLIKAS – HINNATUD SÜSIVESIK SPORTLASTELE – UMBES 50% SUHKRU MAGUSUSEST – KOTIS 1KG PUHAST MALTODEKSTRIINI ICONFIT Maltodextrin – Puhtai..
6.50€
-10%
ON Gold Standard Gainer 3250g
Gold Standard Gainer on ehitatud t&a...
Gold Standard Gainer on ehitatud täielike piimavalkude vundamendile, enamasti isolaadi allikatest. Süsivesikute segu sisaldab kaera, hernest ja kartulit ning rasvad sisaldavad keskmise ahelaga trigl..
68.46€ 76.00€
-8%
ON Serious Mass 2727g
50g proteiine koos glutamiini ja kre...
50g proteiine koos glutamiini ja kreatiiniga - 1250 kalorit! Serious mass: ülim massilisaja: Serious Mass varustab sind tööriistadega, mida sa vajad, et luua tõsine füüsis. ..
36.00€ 39.00€
50g proteiine koos glutamiini ja kre...
50g proteiine koos glutamiini ja kreatiiniga - 1250 kalorit! Serious mass: ülim massilisaja: Serious Mass varustab sind tööriistadega, mida sa vajad, et luua tõsine füüsis. ..
54.85€
– ERITI AEGLASE IMENDUMISEGA E...
– ERITI AEGLASE IMENDUMISEGA ENERGIAALLIKAS – IDEAALNE VASTUPIDAVUSALADELE – MADAL GLÜKEEMILINE INDEKS (32)   ICONFIT Palatinose™ isomaltuloos. Eriti madala (3..
13.50€
Tooted 1 - 11, tooteid kokku 11, lehekülgi 1


Massilisajad või inglise keeles Gainers on toidulisandid, mis on mõeldud inimestele, kes tegelevad bodybuidlinguga või soovivad suurendada jõudu, kasvatada lihasmassi, tõsta kaalu. Suures osas koosnevad massilisajad kvaliteetsetest süsivesikutest ning samuti sisaldavad proteiini, mis on lihasteehitusmaterjaliks. Väga tihti lisatakse gaineritesse lisaks ka vitamiine ja kreatiini.

Kui te pole võimelised kaalu ning lihasmassi tõstma, proovige massilisajat. Ta lisab teie igapäevasele toiduratsioonile lisakalorid ning valku.

Peamiseks massilisajate omaduseks on süsivesikute ja proteiinide suhe. Ning selleks, et mõista, milline gainer on teie jaoks parim, tuleb orienteeruda just sellele suhtele ning teie organismile (metabolismi kiirusele).

Kui Teil on väga kiire ainevahetus (sööte palju ning samal ajal olete kõhn, sale), siis on teie jaoks parim gainer maksimaalse süsivesikute hulgaga. Näiteks Mass Prox Massilisaja, mille ühes portsjonis 150 on 108g süsivesikuid ning 27g proteiini.

 

Kui teil on aga aeglane ainevahetus ning te tunnete, et lisasüsivesikud ladestuvad kohe rasvaks, siis peaksite hoiduma massilisajatest selleks, et koguda lihasmassi. Teile sobivad sel juhul lihasmassikogumiseks proteiinid, milles on vähe süsivesikuid.