Massilisajad

PURE GAIN XL 3KG massilisaja- kaugel...
PURE GAIN XL 3KG massilisaja- kaugelearenenud koostis lihasmassi suurendamiseks - 22,63 g. valku ja 60,9 g. süsivesikuid! 3XL-i Pure Growth on arenenuima koostisega lihasmassi erakordseks kasvata..
35.00€
-22%
3XL PURE WAXIMAIZE 2KG
100% amülopektiin Neutraal...
100% amülopektiin Neutraalne maitse Ei sisalda suhkruid ega kunstlikke magusaineid Kiire seedimine Suur lahustuvus Suurendage jõudlust kõrge intensiivsusega harjutustes Ideaa..
19.20€ 24.60€
Otsas
Bodylab Weight Gainer (1,5 kg)
Bodylab Weight Gainer&ndas...
Bodylab Weight Gainer– on  kaloririkas toidulisand lihasmassi suurendamiseks.  • Valem lihasmassi suurendamiseks • Rohkesti vadakuvalgu • Mõeldud lih..
16.99€
PARIMA MAITSEGA VALAGUPULBER MAAILMA...
PARIMA MAITSEGA VALAGUPULBER MAAILMAS! 24 g valku, et toetada kasvu ja lihaste säilitamist BSNi ainulaadne maitsetehnoloogia pakub suurepärast maitset   MIS ON BSN SYNTHA 6 EDGE? Nag..
49.00€
OAT&WHEY on meie parim massilisa...
OAT&WHEY on meie parim massilisaja, mis baseerub meie välja arendatud unikaalsel kolme proteiiniallika kombinatsioonil! Lisatud neile massiivselt süsivesikuid, täisportsjoni kreatiini ja pa..
18.50€
-10%
ON Gold Standard Gainer 3250g
Gold Standard Gainer on ehitatud t&a...
Gold Standard Gainer on ehitatud täielike piimavalkude vundamendile, enamasti isolaadi allikatest. Süsivesikute segu sisaldab kaera, hernest ja kartulit ning rasvad sisaldavad keskmise ahelaga trigl..
68.46€ 76.00€
-8%
ON Serious Mass 2727g
50g proteiine koos glutamiini ja kre...
50g proteiine koos glutamiini ja kreatiiniga - 1250 kalorit! Serious mass: ülim massilisaja: Serious Mass varustab sind tööriistadega, mida sa vajad, et luua tõsine füüsis. ..
36.00€ 39.00€
Otsas
ON Serious Mass 5455g
50g proteiine koos glutamiini ja kre...
50g proteiine koos glutamiini ja kreatiiniga - 1250 kalorit! Serious mass: ülim massilisaja: Serious Mass varustab sind tööriistadega, mida sa vajad, et luua tõsine füüsis. ..
54.85€
MORE CALORIES FOR THE HARDGAINER...
MORE CALORIES FOR THE HARDGAINER   XTREME FORMULA FOR XTREME GAINS For years, athletes determined to gain weight choose Xcore to provide them with the most convenient and delic..
27.99€
Tooted 1 - 9, tooteid kokku 9, lehekülgi 1


Massilisajad või inglise keeles Gainers on toidulisandid, mis on mõeldud inimestele, kes tegelevad bodybuidlinguga või soovivad suurendada jõudu, kasvatada lihasmassi, tõsta kaalu. Suures osas koosnevad massilisajad kvaliteetsetest süsivesikutest ning samuti sisaldavad proteiini, mis on lihasteehitusmaterjaliks. Väga tihti lisatakse gaineritesse lisaks ka vitamiine ja kreatiini.

Kui te pole võimelised kaalu ning lihasmassi tõstma, proovige massilisajat. Ta lisab teie igapäevasele toiduratsioonile lisakalorid ning valku.

Peamiseks massilisajate omaduseks on süsivesikute ja proteiinide suhe. Ning selleks, et mõista, milline gainer on teie jaoks parim, tuleb orienteeruda just sellele suhtele ning teie organismile (metabolismi kiirusele).

Kui Teil on väga kiire ainevahetus (sööte palju ning samal ajal olete kõhn, sale), siis on teie jaoks parim gainer maksimaalse süsivesikute hulgaga. Näiteks Mass Prox Massilisaja, mille ühes portsjonis 150 on 108g süsivesikuid ning 27g proteiini.

 

Kui teil on aga aeglane ainevahetus ning te tunnete, et lisasüsivesikud ladestuvad kohe rasvaks, siis peaksite hoiduma massilisajatest selleks, et koguda lihasmassi. Teile sobivad sel juhul lihasmassikogumiseks proteiinid, milles on vähe süsivesikuid.