• Eesti keel
 • English
 • Russian
 • Latvian
 • Lietuvių
  Koensüüm Q10

  Koensüüm Q10

  Koensüüm Q10 – inimese ustav liitlane
  Meie keha ründavad pidevalt vabad radikaalid. Need molekulid hävitavad rakke, kahjustades sellega keha kaitsefunktsiooni ja suurendades mitmesuguste haiguste riski.
  Antioksüdandid võitlevad vabade radikaalidega, blokeerides nende katseid meie keha kahjustada. Üks võimsamaid antioksüdante on koensüüm Q10, mida leidub peaaegu kõigis meie keha rakkudes.

  Loe edasi...
  15.00 Maksudeta: 12.30€
  18.90 Maksudeta: 15.49€
  11.60 Maksudeta: 9.51€
  12.90 Maksudeta: 10.57€
  17.90 Maksudeta: 14.67€
  23.90 Maksudeta: 19.59€
  30.90 Maksudeta: 25.33€
  39.00 Maksudeta: 31.97€
  33.80 Maksudeta: 27.70€
  24.90 Maksudeta: 20.41€
  22.00 Maksudeta: 18.03€
  39.00 Maksudeta: 31.97€
  26.28 Maksudeta: 21.54€
  78.90 Maksudeta: 64.67€
  47.90 Maksudeta: 39.26€
  25.30 Maksudeta: 20.74€
  Otsas
  15.00 Maksudeta: 12.30€
  Otsas
  22.00 Maksudeta: 18.03€
  Otsas
  22.00 Maksudeta: 18.03€
  Otsas
  35.90 Maksudeta: 29.43€
  Otsas
  72.90 Maksudeta: 59.75€
  Tooted 1 - 21, tooteid kokku 21, lehekülgi 1


  Koensüüm Q10 kaitseb rakke, aitab sünteesida energiat, parandab üldist tervist. Uskumatult võimsa antioksüdandina toetab ta keha kaitsevõimet ja annab ka võimaluse avastada endas uusi energiavarusid.
  Väsimus – see on teie võimete piir. CoQ10 aitab võidelda lihasväsimuse vastu, andes teile võimaluse jätkata spordiredelil edasi ronimist, peatumata saavutatud tulemusel. Mitte asjate nimetatakse seda „imeaineks“ või „universaalseks antioksüdandiks“.

  Energia – otsustav tegur koensüüm q10 pilt

  Paljud inimesed kannatavad pideva tunde all, et nende keha ei tööta täisvõimsusel, et energiatase on päevaks kavandatud ülesannetega toimetulekuks liiga madal. Ja sageli on raske kindlaks teha tegelikke põhjuseid, mis põhjustavad pidevat väsimustunnet. Sellised seisundid võivad tekkida madala koensüüm Q10 sisalduse korral organismis. Selle ühendi puudumisel on tõepoolest pärsitud organismi võime toota ATP-energiat, mis on meie kehas iga toimingu alus.


  Immuunsüsteem on kaitstud Koensüüm Q10 abil

  Q10 omab antioksüdantseid omadusi, kuna kaitseb keha vabade radikaalide kahjuliku mõju eest – need on keha peamised vaenlased, mis hävitavad seda seestpoolt.
  Hävitades rakkude terviklikkust ja mitte säästes mitte ühtegi meie keha allsüsteemi, halvendavad vabad radikaalid enamiku elutähtsate protsesside tööd, kuid CoQ10 on loodud meid kaitsma, blokeerides nende kahjustajate tegevust.


  Koensüüm Q10 kapslid – võimas antioksüdant, mis taastab muid antioksüdante

  Nagu varem märgitud, on Q10 võimas antioksüdant. See muudab relvituks potentsiaalselt kahjulikke vabu radikaale. Need molekulid on ohtlikud oma ebastabiilsuse tõttu. Neil puudub üks või mitu elektroni. Vabad radikaalid korvavad selle defitsiidi, võttes elektrone ära täisväärtuslikelt rakkudelt. Käivitub oksüdatsioonireaktsioon, rünnatud rakkude molekulid ei saa jääda endiseks ja hakkavad lagunema. Elektroni ära võttes muutub vaba radikaal stabiilseks ja pole enam ohtlik. Samal ajal muutub molekul, millest ta elektroni võttis, ise vabaks radikaaliks.


  Q10-vitamiin hoolitseb teie südame eest

  Koensüümi Q10 üks olulisemaid omadusi on võime toetada südame tervist. Meie süda tarbib ATP kujul rohkem energiat kui ükski teine organ. Lisaks on see üks väheseid elundeid, mis töötab pidevalt ja puhkamata. Seetõttu kasutab süda töötamiseks väga palju energiat. Tegelikult mõjutab iga seisund, mis põhjustab kehas Q10 taseme langust, südame kütusevõimet, muutes selle koed vastuvõtlikumaks vabade radikaalide kahjulikule mõjule.
  Aja jooksul põhjustavad need molekulid südames oksüdatiivset stressi ja muudavad selle nõrgemaks. Koensüüm Q10 on südamele kasulik, kuna see paneb südamelihase rakud energiat tõhusamalt tootma ja kasutama. See on kasulik südametegevusele ka oma antioksüdantse aktiivsuse seisukohast, kuna hoiab ära südametegevuse nõrgenemise vabade radikaalide kahjuliku mõju tõttu.
  Koensüümi võib koos teiste vahenditega kasutada südamepuudulikkuse raviks.


  Koensüüm ja võitlus vananemise vastu

  Selle olulise koensüümi tase kudedes väheneb koos vanusega. See põhjustab defitsiiti, mis kutsub esile kroonilise väsimuse tunde, kuna keha võime ATP-energiat toota on vähenenud. Kuigi paljud inimesed peavad seda seisundit ekslikult kurnatuseks vananemise ebasoodsa mõju tõttu, võib Q10 tarbimine täiendada selle kehas olevaid varusid ja viia need optimaalsele tasemele.
  Selle ühendi teine vananemisvastane eelis tuleneb tema staatusest võimsa antioksüdandina. Ta puhastab meie keha vabadest radikaalidest, mis kahjustavad rakke ja lõhuvad nende terviklikkust, põhjustades häireid paljude organismi süsteemide töös ja kiirendades selle tagajärjel selle kulumist. See vananemine puudutab ka välimust.

  Koensüüm Q10 ja migreeni ennetamine

  Migreen on peavalu, mis kurnab organismi sellisel määral, et inimene muutub oma kodu vangiks. Paljude jaoks on see tõeline katastroof. Kuna mitokondriaalsed düsfunktsioonid võivad aeglustunud hapniku metabolismi tõttu mängida migreenide tekkes keskset rolli, pöörasid teadlased tähelepanu koensüümile ja selle mõjule peavaludele.
  Patsiendid, kes kannatasid migreeni all vähemalt aasta ja kel esines kaks kuni kaheksa episoodi kuus, said seda kofaktorit või platseebot 100 mg kolm korda päevas. Pärast kolme kuud ilmnes koensüümi saanud rühmas kalduvus atakkide intensiivsuse ja arvu vähenemisele. Uuringu tulemuse põhjal vähendab koensüümi võtmine migreeni intensiivsust 27 protsenti.

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga