• Eesti keel
 • English
 • Russian
 • Latvian
 • Lietuvių

  Biolatte

  Saccharomyces cerevisiae sp. boulard...
  Saccharomyces cerevisiae sp. boulardii loob soodsa pinnase mikroorganismidele (nt piimhappebakteritele). BIOLATTE boulardii on andnud häid tulemusi juba üle 20 aasta - selle pantenditud tootmisviis ..
  30.07€ Maksudeta: 24.65€
  Lisaks seedimisprotsessi toetavatele...
  Lisaks seedimisprotsessi toetavatele ja toitainete tõhusamat omastamist soodustavatele ensüümidele sisaldab BIOLATTE Hiivax ka järgmisi koostisosi, millest igaühel on oma poten..
  28.56€ Maksudeta: 23.41€
  Toode sisaldab hoolikalt valitud puh...
  Toode sisaldab hoolikalt valitud puhtaid koostisosi: Bacillis subtilis, Saccharomyces boulardii ja tsink, mis on olulised organismi vastupanuvõime säilitamiseks. Bacillus subtilis'e, Saccha..
  30.44€ Maksudeta: 24.95€
  BIOLATTE Ladyzym – spetsiaalse...
  BIOLATTE Ladyzym – spetsiaalselt naistele mõeldud ensüümid (sh koensüüm Q-10). Kaseiini-, laktoosi-, pärmi- ja gluteenivaba. Spetsiaalselt naistele mõeldud e..
  26.28€ Maksudeta: 21.54€
  BIOLATTE Originali stabiilsus ja hoo...
  BIOLATTE Originali stabiilsus ja hoolikalt valitud inimspetsiifilised bakteritüved on taganud toote edu läbi aastakümnete. Inimspetsiifilised piimhappebakterid on mao- ja sapphapetele..
  32.87€ Maksudeta: 26.94€
  Piimhappebakterite preparaat, mis on...
  Piimhappebakterite preparaat, mis on vees kergesti lahustuv. Toode sisaldab lastele omast kliiniliselt tõestatud piimhappebakterit Bifidobacterium Bb-12 ja veel kolme elujõulist inimesele o..
  25.26€ Maksudeta: 20.70€
  Biolatte Subtilis sisaldab patenteer...
  Biolatte Subtilis sisaldab patenteeritud Bacillus subtilist, soolestiku mikroobide (mitte piimhappebakterite) tüve, mis toodab looduslikku antibiootikumi Subtilin. Lisaks toetab tsink rasvhapete ain..
  29.10€ Maksudeta: 23.85€
  BIOLATTE Superzym sisaldab mitmesugu...
  BIOLATTE Superzym sisaldab mitmesuguseid ensüüme ja koensüümi Q-10, millest igaühel on erinev kasu tervisele. Ensüümid on olulised seedimisprotsessi toetamisel organis..
  24.12€ Maksudeta: 19.77€
  Otsas
  Havitall toidulisand 250 g
  BIOLATTE Havitall sisaldab psül...
  BIOLATTE Havitall sisaldab psülliumikesti, -tuuma ja -idusid, metsmustikapulbrit (C-vitamiin) ja inimspetsiifilisi piimhappebaktereid. Suured (20 mesh’i) koostisosad aeglustavad vajadusel sool..
  31.30€ Maksudeta: 25.66€
  Otsas
  Madame küünlad 16 kapslit
  Biolatte Madame  aitab j&a...
  Biolatte Madame  aitab järgmiste vaevuste korral: sügelus tupes, patogeensed tupest, antibiootikumide põhjustatud pH muutused. Esiteks taastatakse taimestiku tasakaal..
  15.52€ Maksudeta: 12.72€
  Otsas
  Original toidulisand 60 kapslit
  BIOLATTE Originali stabiilsus ja hoo...
  BIOLATTE Originali stabiilsus ja hoolikalt valitud inimspetsiifilised bakteritüved on taganud toote edu läbi aastakümnete. Inimspetsiifilised piimhappebakterid on mao- ja sapphapetele..
  21.51€ Maksudeta: 17.63€
  Otsas
  Superzym toidulisand 110 kapslit
  BIOLATTE Superzym sisaldab mitmesugu...
  BIOLATTE Superzym sisaldab mitmesuguseid ensüüme ja koensüümi Q-10, millest igaühel on erinev kasu tervisele. Ensüümid on olulised seedimisprotsessi toetamisel or..
  34.96€ Maksudeta: 28.66€
  Tooted 1 - 12, tooteid kokku 12, lehekülgi 1

  Biolatte on looduslike toidulisandite ning tervise- ja heaolutoodete tootja. Ettevõte on tuntud looduslike koostisosadega toodete, sealhulgas erinevat tüüpi probiootikumide, ensüümide, ürtide ja muude kasulike komponentide loomise poolest. BioLatte põhirõhk on soolestiku tervise hoidmisel ja taastamisel, seedimise ja üldise heaolu parandamisel.

   

  Biolatte tooteomadused

  • Probiootikumid ja prebiootikumid: Biolatte tooted sisaldavad kvaliteetseid probiootilisi kultuure, mis soodustavad soolestiku tervist ja tugevdavad immuunsüsteemi. Mõnedes toodetes sisalduvad prebiootikumid toetavad kasulikku mikrofloorat.
  • Looduslikud koostisosad: Ettevõte püüab kasutada ainult looduslikke ja puhtaid koostisosi, minimeerides tehisainete ja säilitusainete kasutamist.
  • Keskendu seedimisele: Paljud Biolatte toidulisandid parandavad seedimist ja leevendavad mitmesuguseid seedehäireid, sealhulgas puhitus, ebamugavustunne ja soolestiku mikrofloora häired.
  • Lai tootevalik: Biolatte tootesari sisaldab lisaks probiootikumidele ja prebiootikumidele antioksüdante sisaldavaid toidulisandeid, vitamiine, mineraalaineid ja spetsiaalseid segusid, mis toetavad teatud tervise aspekte, nagu immuunsus, energiaainevahetus ja puhastus.

   

  Kasu klientidele

  • Suurenenud üldine heaolu: Biolatte toodete regulaarne kasutamine võib aidata parandada üldist tervist, energiataset ja heaolu, tugevdades seedesüsteemi ja immuunfunktsiooni.
  • Lihtne kasutada: Biolatte toidulisandid on tavaliselt kergesti tarbitavates vormides, kas kapslites, pulbrites või vedelates kontsentraatides, mistõttu on neid lihtne oma igapäevasesse dieeti lisada.
  • Sobib erinevatele vajadustele: Biolatte tooteid saab soovitada väga paljudele tarbijatele, sealhulgas neile, kes kannatavad seedehäirete all ja soovivad oma tervist parandada või säilitada.

   

  Biolatte uurib pidevalt uusi innovaatilisi meetodeid ja looduslikke koostisosi, et pakkuda klientidele uuenduslikke ja tõhusaid lahendusi nende tervise ja heaolu toetamiseks.

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga