• Eesti keel
  • English
  • Russian
FITPOINT SUPERFOOD OÜ

Artiklid

Valgud ja nende põhiomadused?Valk onaminohapetest koosnev orgaaniline ühend. Naturaalsel kujul valku sisaldavad kala, liha,piimatooted ja taimse päritoluga tooted. Valgu koostisse kuulub 20 inimesele vajalikkuaminohapet, millest 9 saame me toidust ja ülejäänud 11 toodab organism ise.Sporditoitumises mõistetakse valgu all proteiini –pulbrilist toidulisandit. Proteiin on kvaliteetne valguallikas sportlastele, midatarvitatakse peamiselt ööpäevase valgunormi puudujäägi korvamiseks.Valgu kasulikkusValgu kasulikmõju organismile:- lihasmassikasv, ilusad musklid ja rohkem jõudu;- paremvastupanuvõime n..
1.    Ära söö rasva ning sa ei rasvu Kui kulturist saab oma igapäevasest menüüst rohkemtoidukaloreid kui põletab trennide vältel, siis ta kindlasti läheb rasva. Isegikui rasva hulk toiduratsioonis on nullilähedane. Asi on selles, et teisedtoidus sisalduvad makroelemendid, süsivesikud ja valgud, omavad kulturistijaoks traagilisi omadusi. Nad töödeldakse kehas ümber vaid vajaduste mõõtesning kõik ülejäänu muudetakse nahaaluseks rasvaks. Mis puudutab agasüsivesikuid (kartul, pudrud, magus, makaroni- ning jahutooted), siis olulineon see, et kõike seda head peaks tarbima ..
Müüdid sporditoitumise kahjulikkuse kohta

Väga keeruline pidada kohut selle üle, mis on selle müüdi tekitanud… Tõenäoliselt nende inimeste, kes peaksid järgima uute tehnoloogiate ning sportlike treeningute ning taastumise protsesse, konservatism ning mahajäämine – just treenerite koosseisu ajast mahajäämine.

Tooted 1 - 3, tooteid kokku 3, lehekülgi 1

Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga

Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga