• Eesti keel
 • English
 • Russian
 • Latvian
 • Lietuvių
  ZMA

  ZMA

  Üks olulisemaid tahke soovitud sportlike tulemuste saavutamiseks ja tugeva tervise säilitamiseks on kiire taastumine. Välja on töötatud hulk erinevaid sporditoite, mis aitavad pärast intensiivseid kehalisi koormusi taastuda, et lähiajal taas spordisaali naasta.

  Üheks selliseks tooteks on ZMA, s.t segu tsingist, magneesiumist ja vitamiinist B6. Need ained mõjutavad positiivselt anaboolse hormooni testosterooni tootmist, mis vastutab lihasmassi tõhusa kasvu ja taastumise eest.

  Loe edasi...
  7.90 Maksudeta: 6.48€
  5.90 Maksudeta: 4.84€
  11.00 Maksudeta: 9.02€
  9.90 Maksudeta: 8.11€
  19.50 Maksudeta: 15.98€
  10.80 Maksudeta: 8.85€
  24.00 Maksudeta: 19.67€
  Otsas
  25.00 Maksudeta: 20.49€
  Otsas
  -18%
  32.00 39.00€ Maksudeta: 26.23€
  Otsas
  14.00 Maksudeta: 11.48€
  Otsas
  24.70 Maksudeta: 20.25€
  Tooted 1 - 11, tooteid kokku 11, lehekülgi 1


  ZMA testosteroonitaseme tõstmiseks

  ZMA-l põhinevad tooted sisaldavad kolme komponenti: tsink, magneesium ja vitamiin B6. See jõuline valem toetab kõrget testosteroonitaset treeningu ajal ning kasvatab lihasmassi, -jõudu ja lihaste töövõimet. Selle tõhusust on erinevate uuringutega korduvalt tõestatud.

  ZMA kompleksid on eriti populaarsed sportlaste seas, kes soovivad kasvatada lihasmassi ja -jõudu. Sporditoite ostes ei unusta nad tellida ka ZMA-d.

  ZMA on nõutud ka vastupidavust treenivate sportlaste hulgas, kuna kestva kehalise aktiivsuse käigus langeb organismis järsult mitte ainult mineraalide ja teiste kasulike toitainete, vaid ka testosterooni tase.

  Saladus peitub mineraalideszma foto

  Tsink ja magneesium on meie kehale äärmiselt tähtsad.

  Tsink kui antioksüdantsete omadustega mineraal ergutab paljude fermentide aktiivsust, mis osalevad lugematutes meie organismis toimuvates reaktsioonides, muuhulgas valgu sünteesis ja rakuenergia tootmises.

  Samuti on tsink vajalik testosterooni, võimsa anaboolse hormooni tootmiseks, mis kontrollib lihasmassi kasvu. Seejuures on tsingi tase organismis tihedalt seotud kasvuhormooni ja IGF-1 (insuliinisarnase kasvufaktori) taset, mis samuti soodustavad lihasmahu suurenemist.

  Ka teine mineraal magneesium on kaasatud paljudesse keemilistesse reaktsioonidesse meie kehas. See aitab kaasa rasvade metapolismile ja põletamisele, aga on ka vajalik südame normaalseks tööks ja impulsside edastamiseks lihaste kontraktsioonil.

  Koos annavad need mineraalid organismile rea füüsiliste näitajate ja töövõime parandamisega seotud eeliseid.

  Just seepärast püüavad paljud treenerid jälgida, et nende hoolealused saaksid rohkem treeningute ajal kuluvat tsinki ja magneesiumi. Nende taseme täiendamiseks organismis on aga kõige mugavamaks viisiks ZMA-l põhinevate komplekside tarvitamine.

  Vitamiin B6

  Vitamiin B6 selle kompleksi koostises on vajalik aminohapete ja süsivesikute vahetuseks, s.t on tähtsaks koostisosaks energiaprobleemide lahendamisel. Veeslahustuva vitamiinina väljutatakse see kergesti uriiniga ja selle varusid tuleb pärast kehalisi koormusi kiiresti täiendada.

  ZMA tarvitamisest saadav kasu:

  • tõstab testosteroonitaset;
  • suurendab lihasjõudu;
  • soodustab lihasmassi kasvu;
  • parandab une kvaliteeti;
  • kiirendab taastumist pärast treeninguid;
  • tugevdab immuunsust.

  ZMA-l põhinevatel toodetel on parim toime koos teiste testosteroonboosterite, näiteks ekdüsterooniga.

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga