Arginiin

PURE ARGININE PLUS 1000 - Või...
PURE ARGININE PLUS 1000 - Võimas vasodilataator, mis aitab kaasa lihasehitusele Kogus: 100 kapslit Stimuleerib valkude ja peptiidide moodustamist Vasodilataator Viib hormoonisekretsio..
15.50€
3XLPure Vertigo Treeningule eelne...
3XLPure Vertigo Treeningule eelnevalt tarvitatavtoidulisand tippsoorituseks ●       Plahvatav jõud ●       Suurenenud vastupanu ●..
29.70€
Arginiin, ornitiin ja lüsiin su...
Arginiin, ornitiin ja lüsiin suurendavad vasodilatatsiooni ja soodustavad kasvuhormooni tootmist Bodyraise ühendab kolm kõige olulisemat aminohapet, arginiin, ornitiin ja lüsiin ü..
13.99€
Selles preparaadis sisaldub ö&o...
Selles preparaadis sisaldub ööpäevane doos aminohapet, mida kasutatakse inimorganismi poolt sünteseerimaks selle normaalseks tööks vajalikke aineid. Eriliselt, L-arginin on vajal..
9.90€
Tooted 1 - 4, tooteid kokku 4, lehekülgi 1


Arginiin (l-arginiin) on aminohape, mis vastutab mitmete füsioloogiliste protsesside eest meie organismis. Sinna hulka kuulub hormoonide sekretsioon, kasvuhormooni tootmise tõstmine, organismist toksiinide eemaldamine, mis tekivad jääkproduktidena ainevahetusprotsesside käigus osaledes, osaleb immuunsüsteemi kaitses.

Hiljuti on arginiin saanud populaarseks tänu oma võimele toota lämmastikoksiidi, aidata organismi puhastamisel vabadest radikaalidest ning anda signaale lihasrakkudele, et vabastataks kasvuhormooni, toetada tervislikku kolesteroolitaset ning parandada rasvade metabolismi. Lisaks sellele aitab arginiin reguleerida soolade taset organismis.

Ka seetõttu, et arginiin on võimeline hoidma rakkudes vett, on tema vastu huvi samuti tõusnud, kuna antud omadus mõjutab hüdratsiooni taseme tõusmist. Sel juhul  kuna vereringe verevool tugevneb, garanteerib see ka transpordi kiirenemise ning suurendab lihasrakkude varustamise vajalike ehitusmaterjalidega, mis omakorda arendab lihaskudesid. Olles lämmastikoksiidi eellaseks, millel on veresooni laiendav mõju, kasutatakse arginiini tihti samuti ka seksuaalaktiivsuse toetamiseks, kuna tema mõjul suureneb olulise meessuguorgani verevarustus.