• Eesti keel
 • English
 • Russian
 • Latvian
 • Lietuvių
  FITPOINT SUPERFOOD OÜ
  Foolhape

  Foolhape

  Foolhape või B9 vitamiin on inimorganismile vajalik, kuna sellel on mitmeid olulisi omadusi.

   

  Loe edasi...
  12.00 Maksudeta: 10.00€
  6.50 Maksudeta: 5.42€
  Tooted 1 - 2, tooteid kokku 2, lehekülgi 1


  Organism on võimeline  seda tootma iseseisvalt, kuid väikestes mahtudes, sisemine vajadus selle järgi on palju kõrgem. Just seepärast on loodud antud happe spetsiaalne valem, mida saab kasutada kui toidulisandit.

  Foolhape on väga tähtis B9 vitamiin

  Spinati lehtedest saadud ainet kasutab organism rakkude kasvatamiseks ja sisehapete säilitamiseks. Antud ferment parandab südame lihase tööd, sooneläbilaskvuse võimet. Samuti avaldab B9 närvisüsteemile kasulikku mõju, vabastades muretsemisest ja stressist. Foolhappe puudus võib põhjustada pahaloomuliste rakkude tekkimist ja immuunsuse töö kahjustamist. Kuid selle happe kõige olulisem funktsioon - on vereloome, seepärast võib selle pideva puudusega alata tõsised terviseprobleemid.

  Foolhape – kuidas ja millal võtta?foolhape foto

  Uuringu kohaselt esineb 96% Euroopa lastest B9 vitamiini puudus. See tähendab, et peaaegu igal inimesel on teatud määral happeline puudus. Kui puudus muutub püsivaks, siis ei saa seda ka tavapärasel viisil  õiges koguses omandada, isegi oma toitumise üle vaatamisel. Sellisel juhul on kasulikud erilised tabletid, kus sisaldub foolhape, apteek pakub selliseid lisandeid oma tootevalikus paljudes linnades ja riikides.

  Foolhappe igapäevane norm on 200-400 μg täiskasvanud inimese kohta. Toidulisandi tarvitamisel tuleb arvesse võtta see annus. Kuusjuures, rasedate naiste puhul on B9 kasutamine kohustuslik, kuna see võimaldab lootel õigesti areneda, eriti selle närvisüsteemidel. Lapseootel naiste jaoks on normaalne annus vahemikus 400-800 μg päevas.

  Foolhappe puudus ja kust soetada?

  Kui jääb oma happest puudu ning lisada ratsiooni tooteid, kus on seda külluses, ei ole võimalik, siis on kõige parem seda soetada valmistatud kapslite või tablettide kujul. Te saate osta B9-vitamiini meilt atraktiivse hinnaga ja kvaliteedi garantiiga. Me oleme sertifitseeritud müüja, kes jälgib oma toodete kvaliteeti.

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga

  Kaupluse tagasiside