• Eesti keel
  • English
  • Russian
FITPOINT SUPERFOOD OÜ
Guaraana

Guaraana

Guaraanal on teiste kofeiiniallikatega võrreldes rida eeliseid. Guaraanaekstraktil põhinevatele energiajookidele on iseloomulik pehmem ja pikaajalisem mõju

Loe edasi...
-32%
12.90 19.00€ Maksudeta: 10.75€
8.80 Maksudeta: 7.33€
11.00 Maksudeta: 9.17€
Otsas
47.00 Maksudeta: 39.17€
Otsas
22.00 Maksudeta: 18.33€
Tooted 1 - 5, tooteid kokku 5, lehekülgi 1


Tänu kõrgemale energiapotentsiaalile paranevad sportlase töövõime ja vastupidavus. Unustada ei maksa ka keskendumisvõimet. Guaraana aitab kontsentreeruda ja lükkab väsimuse saabumise hetke edasi.

Guaraana võtmisest saadav kasu:

  • organismi energiapotentsiaali tõstmine;
  • tähelepanu ja vaimse töövõime paranemine;
  • abi rasva põletamisel;
  • ainevahetuse kiirenemine;
  • võitlus väsimusega;
  • immuunsüsteemi ergutamine.

Guaraana pika toimega kofeiiniallikas

Guaraana on Brasiilias võrsunud seebipuuliste perekonda kuuluv igihaljas ronipõõsas. Selle viljade ekstrakt on väga väärtuslik kofeiiniallikas, mida sporditoitude tootjad kasutavad ühe energiajookide ja trennieelsete komplekside peamise koostisosana.

Guaraana ekstrakt sisaldab oluliselt rohkem kofeiini kui teised selle allikad. Iga selle taime mari sisaldab 2,5-7% väärtuslikku alkaloidi, mida on kordades rohkem kui kohviubades.

Guaraana on aeglaselt vabaneva kofeiini allikas ja seetõttu järelikult ka pikaajalisema toimega. Kui tavaline kofeiin sobib energiapotentsiaali kiireks ja lühiajaliseks tõstmiseks, siis guaraana ekstraktis sisalduv alkaloid on hea vahend andmaks organismile energiat pikaks ajaks.

Tasub märkida, et organism talub guaraanat paremini kui tavalisi kofeiiniallikaid, sest ei imendu maos, vaid soolestikus. Lisaks sellele soodustavad selle koostisse kuuluvad tselluloos, vitamiinid ja mineraalained omastamist ja absorptsiooni.

Nagu uuringud on näidanud, tõstab päevas 75 mg guaraana tarbimine vaimse töö võimet ja parandab keskendumisvõimet kuni 6 tunniks.

Põnev fakt

Jaapanis soovitavad arstid pikamaaautojuhtidel roolis olles tähelepanu ja keskendumisvõime säilitamiseks närida guaraanal põhinevat närimiskummi, mis pidavat märkimisväärselt vähendama liiklusohtlike olukordade tekkimise võimalust.

Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga

Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga