• Eesti keel
 • English
 • Russian
 • Latvian
 • Lietuvių
  Guaraana

  Guaraana

  Guaraanal on teiste kofeiiniallikatega võrreldes rida eeliseid. Guaraanaekstraktil põhinevatele energiajookidele on iseloomulik pehmem ja pikaajalisem mõju

  Loe edasi...
  7.90 Maksudeta: 6.48€
  1.50 Maksudeta: 1.23€
  13.50 Maksudeta: 11.07€
  12.90 Maksudeta: 10.57€
  8.60 Maksudeta: 7.05€
  15.90 Maksudeta: 13.03€
  12.50 Maksudeta: 10.25€
  24.00 Maksudeta: 19.67€
  8.70 Maksudeta: 7.13€
  2.00 Maksudeta: 1.64€
  21.80 Maksudeta: 17.87€
  Otsas
  7.90 Maksudeta: 6.48€
  Otsas
  1.80 Maksudeta: 1.48€
  Otsas
  -33%
  27.00 40.00€ Maksudeta: 22.13€
  Tooted 1 - 15, tooteid kokku 15, lehekülgi 1


  Tänu kõrgemale energiapotentsiaalile paranevad sportlase töövõime ja vastupidavus. Unustada ei maksa ka keskendumisvõimet. Guaraana aitab kontsentreeruda ja lükkab väsimuse saabumise hetke edasi.

  Guaraana on energiajook, mis suurendab sportlase vastupidavust aktiivse füüsilise koormuse ajal. See on valmistatud samanimelisest Brasiilia taimest. Indiaanlased nimetavad guaraaanat pikaealisuse tooteks. See aitab mitte ainult taastada energiabilanssi, vaid avaldab positiivset mõju ka keha erinevatele funktsioonidele, häirimata närvisüsteemi.

  Väärib märkimist, et guaraana on saadaval pulbri või tableti kujul. Samuti on see taimeekstrakt kasutusel arvukates energiajookides.

  Lisaks sportlastele saavad toodet kasutada suurenenud kehakaaluga inimesed nahaaluste rasvade ladestamiseks. See on tingitud asjaolust, et toidulisandid kiirendavad rasvade hüdrolüüsi ja ainevahetusprotsesse üldiselt. Samuti on taimeekstraktil positiivne mõju potentsi, seedetrakti organitele ja meeleolule. See aitab vähendada vaimset väsimust ja stressitaset kehas.

  Guaraana: eelised 

  • Suurenenud füüsiline aktiivsus. Energisaator annab võimsa energialaengu, mis kestab kuni 6 tundi. See neutraliseerib väsimuse ilmnemise, avaldades samal ajal positiivset mõju südamelihasele.
  • Kompositsioon. Taim sisaldab rohkesti vitamiine ja mikroelemente, mis on vajalikud keha normaalseks toimimiseks.
  • Ainevahetuse kiirenemine parandab ainevahetusprotsesse.
  • Vähenenud söögiisu. Taimeekstrakt vähendab söögiisu ja kolesterooli taset veres.
  • Tänu sellele kvaliteedile väheneb kolesterooliladestuste arv ja selle tagajärjel südame-veresoonkonna haiguste oht.
  • Seeditavus. Toidulisand imendub täielikult, ärritamata sooleseinu ja põhjustamata probleeme teiste seedetrakti organitega.
  • Eemaldab kehast liigse vedeliku, toksiinid ja muud kahjulikud ained.

  Kuidas seda võtta

  Toidulisandit võetakse peamiselt päeva esimesel poolel, kuna see annab suure energialaengu. Õhtul tarvitamisel võib tekkida unehäireid.

  Päevane energiaannus ei tohiks ületada 3 grammi.

  Guaraana on hädavajalik toidulisand neile, kes soovivad olla erksad ja omada kaunist toonuses keha ilma liigse rasvata. See aktiveerib ajutegevuse, vähendab väsimust ja leevendab depressiooni.

  Guaraana võtmisest saadav kasu: guarana pilt

  • organismi energiapotentsiaali tõstmine;
  • tähelepanu ja vaimse töövõime paranemine;
  • abi rasva põletamisel;
  • ainevahetuse kiirenemine;
  • võitlus väsimusega;
  • immuunsüsteemi ergutamine.

  Guaraana pika toimega kofeiiniallikas

  Guaraana on Brasiilias võrsunud seebipuuliste perekonda kuuluv igihaljas ronipõõsas. Selle viljade ekstrakt on väga väärtuslik kofeiiniallikas, mida sporditoitude tootjad kasutavad ühe energiajookide ja trennieelsete komplekside peamise koostisosana.

  Guaraana ekstrakt sisaldab oluliselt rohkem kofeiini kui teised selle allikad. Iga selle taime mari sisaldab 2,5-7% väärtuslikku alkaloidi, mida on kordades rohkem kui kohviubades.

  Guaraana on aeglaselt vabaneva kofeiini allikas ja seetõttu järelikult ka pikaajalisema toimega. Kui tavaline kofeiin sobib energiapotentsiaali kiireks ja lühiajaliseks tõstmiseks, siis guaraana ekstraktis sisalduv alkaloid on hea vahend andmaks organismile energiat pikaks ajaks.

  Tasub märkida, et organism talub guaraanat paremini kui tavalisi kofeiiniallikaid, sest ei imendu maos, vaid soolestikus. Lisaks sellele soodustavad selle koostisse kuuluvad tselluloos, vitamiinid ja mineraalained omastamist ja absorptsiooni.

  Nagu uuringud on näidanud, tõstab päevas 75 mg guaraana tarbimine vaimse töö võimet ja parandab keskendumisvõimet kuni 6 tunniks.

  Põnev fakt

  Jaapanis soovitavad arstid pikamaaautojuhtidel roolis olles tähelepanu ja keskendumisvõime säilitamiseks närida guaraanal põhinevat närimiskummi, mis pidavat märkimisväärselt vähendama liiklusohtlike olukordade tekkimise võimalust.

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga