BCAA

BCAA kapslid on vajalik lisand toitumises, kuna need toovad organismi kõik vajalikud elemendid Loe edasi...

.....
..
15.00€
Leucine by 3XL is a supplement which...
Leucine by 3XL is a supplement which contains 500 mg of L-Leucine per capsule enriched with vitamin B6. Leucinea is an essential branched chain amino acid (BCAA) very important for protein synthesis which mus..
9.89€
Puhas BCAA 2:1:1 kapslid - Haru...
Puhas BCAA 2:1:1 kapslid - Harunenud aminohapped, 250 tk. Suhe: 2:1:1 Kogus: 250 kapslit Ennetab lihaskoe hävitamist. Soodustab valgusünteesi. Säästab lihaste glüko..
19.20€
Otsas
3XL PURE BCAA 2:1:1 500 caps
Puhas BCAA 2:1:1 kapslid - Haru...
Puhas BCAA 2:1:1 kapslid - Harunenud aminohapped, 500 tk. Suhe: 2:1:1 Kogus: 500 kapslit Ennetab lihaskoe hävitamist. Soodustab valgusünteesi. Säästab lihaste glüko..
32.60€
-20%
3XL PURE GLUTAMIIN+BCAA 4:1:1  300G
Glutamine + BCAA - Maksimaalne taast...
Glutamine + BCAA - Maksimaalne taastumine ● Soodustab valgusünteesi. ● Oluline lihaste taastumiseks. ● Stimuleerib kasvuhormooni moodustamist. ● Soodustab energia omandamist. 3XL-i Glutami..
19.40€ 24.20€
-24%
3XL PURE GLUTAMIIN+BCAA 4:1:1  500G
Glutamine + BCAA - Maksimaalne taast...
Glutamine + BCAA - Maksimaalne taastumine ● Soodustab valgusünteesi. ● Oluline lihaste taastumiseks. ● Stimuleerib kasvuhormooni moodustamist. ● Soodustab energia omandamist. 3XL-i Glutami..
24.30€ 32.00€
Ä is developed and created on t...
Ä is developed and created on the cutting edge NANO-SYN™ technology which provides you 5 times faster and effective active ingredients absorption. It delivers a premium grade vegan branched chain a..
23.95€
SÜSIVESIKUVABA, MAITSESTATUD, 2...
SÜSIVESIKUVABA, MAITSESTATUD, 2:1:1 SUHTEGA BCAA PULBER. SISALDAB 6000 MG BCAASID NING VITAMIINI B6 0 g gluteeni 0 g laktoosi 0 g süsivesikuid 0 g rasva 6000 mg 2:1:1  suhtega BCA..
24.00€
Hargnenud ahelaga aminohapped (BCAAd...
Hargnenud ahelaga aminohapped (BCAAd) on tähtsad kahes mõttes – meie kehad ei suuda neid ise toota, ja teiseks – koormusel või õige toitumise puudumisel võetakse j..
32.00€
Soovides saavutada kiirelt ideaalset...
Soovides saavutada kiirelt ideaalset figuuri on sulle kasuks BCAA koos glutamiiniga, andes veelgi suurema efekti, kui kasutada neid kahte toidulisandit eraldi. Toodet on soovitatav kasutada inimesel, kes tah..
9.70€
Kõige olulisemad vabas vorm...
Kõige olulisemad vabas vormis aminohapped ühes tootes. 10.000 milligrammi! MEGA DOOS! 1:1 BCAA ja glutamiini suhe! Rikastatud TAURIINIGA! Suhkru vaba! Leutsiin, isoleutsiin ja..
32.00€
Koostis: L-leutsiin, L-valiin, L-iso...
Koostis: L-leutsiin, L-valiin, L-isoleutsiin, paakumisvastane aine (magneesiumstearaat) ja vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid). Kapsel (želatiin ja värvaine (titaandioksiid)). See võib si..
9.60€
.....
..
19.99€
-5%
Bodylab BCAA Instant 300G
BCAA on üks kõige enam k...
BCAA on üks kõige enam kasutatavaid toidulisandeid sportlaste seas.  Meie uus ja parem BCAA on valmistatud ideaalse BCAA 2: 1: 1 suhtega, tagades teile parima ja optimaalse aminohapete jao..
17.99€ 19.00€
-12%
Bodylab Pre-Workout (200g)
Bodylab have made an extremely conce...
Bodylab have made an extremely concentrated formulation of a wide variety of stimulants, such as beta-alanine, caffeine, citrulline malate, and of course, the L-tyrosine. In order to take the product to th..
15.80€ 18.00€
Otsas
BSN Rebuild Edge 450g
Enam ei ole vaja otsida, Rebuild Edg...
Enam ei ole vaja otsida, Rebuild Edge on vastus kuidas alustada oma treeningjärgset taastumist. See lihasmassi kasvatamise ja jõusegu sisaldab igas mõõdulusikas testitud jõutr..
25.86€
  5 g BCAAs in 2:1:1 ...
  5 g BCAAs in 2:1:1 ratio Vitamin C* to support immunity Magnesium** for muscle support Magnesium and vitamin C to reduce tiredness and fatigue Unique formula that contains Rhodio..
29.98€
Riigi parima hinnaga kvaliteetne BCA...
Riigi parima hinnaga kvaliteetne BCAA 2:1:1 aminohapete kompleks! Maitsestatud variant sisaldab ka L-Glutamiini! Maitsestamata variant on puhas BCAA 2:1:1. Arendab treeningul lihaseid, aitab vältida diee..
16.90€
-14%
ON Amino Energy 270g
  Kõik tahavad ku...
  Kõik tahavad kuiva, lihaselist keha. Kuid nagu kõige muuga, ei piisa vaid tahtmisest. Pead anduma kindlale toitumisele ja treeningprogrammile, mis kurnab sind nii vaimselt kui f&uu..
21.60€ 25.00€
  Kõik tahavad ku...
  Kõik tahavad kuiva, lihaselist keha. Kuid nagu kõige muuga, ei piisa vaid tahtmisest. Pead anduma kindlale toitumisele ja treeningprogrammile, mis kurnab sind nii vaimselt kui f&uu..
10.00€
BCAA 1000 200 caps BCAA 1000 o...
BCAA 1000 200 caps BCAA 1000 on mõeldud ekstreemseks muskli kasvatuseks. Sisaldab tähtsaid aminohappeid nagu: L-Leutsiin, L-Isoleutsiin ning L-Valiin. Lisaaineks on magneesium. Kasu..
20.00€
-9%
ON Pro BCAA 390g
.....
..
31.75€ 34.80€
Tooted 1 - 22, tooteid kokku 22, lehekülgi 1


On olemas aminohappeid, mis on asendamatud, kuna neid ei saa organism iseseisvalt toota. Neid peaks saama omandada toitumisega, kuid mitte kõik looduslikud toidud ei sisalda neid õigetes proportsioonides. Selle jaoks ongi loodud spetsiaalne bcaa pulber.

BCAA toidulisand – selle eelised

Seda tüüpi lisandid on üheks liidritest turul, kuna need sisaldavad valiini, isoleutsiini ja leutsiini optimaalses suhtes - 1:1:2. See on „A” klassi toode - sellist toodet võib saada ainult kõrgeima kvaliteedi eest. BCAA kapslid on vajalik lisand toitumises, kuna need toovad organismi kõik vajalikud elemendid.     

Toote teistest eelistest võib esile tõsta:

  • BCAA hind on vastuvõetav. On meeldiv üllatus, et see ei hakka eelarvet lõhki ajama;
  • kiire efekti saavutamine lihasmassi kasvatamise, liigsete rasvade põletamise ja organismi üldise toonuse suurendamise kujul;
  • mugav kasutusviis - te saate valida pulbri jookide jaoks või kapslid, kuidas teile mugavam on;
  • erinev maitsete valik - organismi tervendamine ja treeningute efektiivsus suurenevad koos meeldiva maitsega.

BCAA jook – mille jaoks kasutatakse 

See toidulisand sisaldab kõiki organismi ja toonuse jaoks olulisi aineid mugavas vormis.  Põhiolemuselt on need valgu ehitusmaterjalid, mis loovad organismis lihaskoe, võimaldavad vabaneda kogutud ülemäärasest rasvast. BCAA aminohapped on asendamatud fitnessi ja kulturismi treeningute korral.

BCAA Eesti  - saate soetada soodsate hindadega, meie aga tagame kvaliteedi ja tulemuse.

BCAA tarbimine – kuidas seda õigesti teha?           

Maksimaalse efektiivsuse saavutamiseks peaks hapete ööpäevane annus olema alates 10 kuni 20 g. Neid võetakse 2-4 korda päevas 5 g võrra. BCAA kasutamine võimaldab neid tarbida päeva jooksul, enne või pärast treeningut või selle ajal — kuidas teile mugavam on.

BCAA müük  toimub meie ettevõttes erilitsentside ja kvaliteedisertifikaatide alusel. Meie töötame seaduse raames ning tarnime erakordselt kvaliteetset ja tõhusat toodet.

Olulisim osa professionaalsete sportlaste ja atleetide sporditoitudes  on aminohappelised kompleksid. Aminohappeliste komplekside tarvitamine peale intensiivseid ja raskeid treeninguid mängib olulist rolli (branch chain amino acids) – spetsiaalne aminohapete kompleks hargnenud ahelaga.BCAAväsinud lihaskoe taastamisel. Esmatähtis on lihaste koe taastamisel

sisaldab endas asendamatuid hargnenud ahelaga aminohappeid, mida esindavad valiin, isoleutsiin ja leutsiin. Neid asendamatuid aminohappeid ei sünteesi inimorganism ning seetõttu peab neid tarvitama toiduga. BCAA unikaalsus seisneb selles, et aminohapped, mis selles kompleksis sisalduvad, toidavad lihaseid otse energiaga võrreldes teiste aminohapete liikidega. BCAA

ergutab proteiini sünteesi organismis ning mõjutab aktiivselt metabolismi. Tarvitades BCAA aminohapete kompleksi, on teil võimalik mitte ainult alandada või hoida oma kaalu normis, vaid ka tõsta organismi taluvust intensiivsete treeningute ajal.BCAA