BCAA

Leucine by 3XL is a supplement which...
Leucine by 3XL is a supplement which contains 500 mg of L-Leucine per capsule enriched with vitamin B6. Leucinea is an essential branched chain amino acid (BCAA) very important for protein synthesis which mus..
9.89€
Puhas BCAA 2:1:1 kapslid - Haru...
Puhas BCAA 2:1:1 kapslid - Harunenud aminohapped, 250 tk. Suhe: 2:1:1 Kogus: 250 kapslit Ennetab lihaskoe hävitamist. Soodustab valgusünteesi. Säästab lihaste glüko..
19.20€
Puhas BCAA 2:1:1 kapslid - Haru...
Puhas BCAA 2:1:1 kapslid - Harunenud aminohapped, 500 tk. Suhe: 2:1:1 Kogus: 500 kapslit Ennetab lihaskoe hävitamist. Soodustab valgusünteesi. Säästab lihaste glükogeeni. Suurendab energi..
32.60€
-24%
3XL PURE GLUTAMIIN+BCAA 4:1:1  500G
Glutamine + BCAA - Maksimaalne taast...
Glutamine + BCAA - Maksimaalne taastumine ● Soodustab valgusünteesi. ● Oluline lihaste taastumiseks. ● Stimuleerib kasvuhormooni moodustamist. ● Soodustab energia omandamist. 3XL-i Glutami..
24.30€ 32.00€
-11%
Ä Nano BCAA 420g
Ä is developed and created on the cu...
Ä is developed and created on the cutting edge NANO-SYN™ technology which provides you 5 times faster and effective active ingredients absorption. It delivers a premium grade vegan branched chain amino acid (..
23.95€ 27.00€
Koostis: L-leutsiin, L-valiin, L-iso...
Koostis: L-leutsiin, L-valiin, L-isoleutsiin, paakumisvastane aine (magneesiumstearaat) ja vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid). Kapsel (želatiin ja värvaine (titaandioksiid)). See võib sisaldada gluteeni,..
9.60€
-5%
Bodylab BCAA Instant 300G
BCAA on üks kõige enam k...
BCAA on üks kõige enam kasutatavaid toidulisandeid sportlaste seas.  Meie uus ja parem BCAA on valmistatud ideaalse BCAA 2: 1: 1 suhtega, tagades teile parima ja optimaalse aminohapete jao..
17.99€ 19.00€
-21%
Bodylab Pre-Workout (200g)
Bodylab have made an extremely conce...
Bodylab have made an extremely concentrated formulation of a wide variety of stimulants, such as beta-alanine, caffeine, citrulline malate, and of course, the L-tyrosine. In order to take the product to th..
22.80€ 29.00€
Läbi aastate on BSN® pakkunud toidul...
Läbi aastate on BSN® pakkunud toidulisandimaailmale hulganisti uuenduslikke lihaskasvu soodustavaid tooteid. Meie lõpmatus otsingus, mille eesmärgiks on tuua turule põnevaid ja innovatiivseid tooteid, oleme t..
28.90€
  5 g BCAAs in 2:1:1 ...
  5 g BCAAs in 2:1:1 ratio Vitamin C* to support immunity Magnesium** for muscle support Magnesium and vitamin C to reduce tiredness and fatigue Unique formula that contains Rhodio..
29.98€
Riigi parima hinnaga kvaliteetne BCA...
Riigi parima hinnaga kvaliteetne BCAA 2:1:1 aminohapete kompleks! Maitsestatud variant sisaldab ka L-Glutamiini! Maitsestamata variant on puhas BCAA 2:1:1. Arendab treeningul lihaseid, aitab vältida dieedi aj..
25.00€
Kõik tahavad kuiva, lihaselist keha....
Kõik tahavad kuiva, lihaselist keha. Kuid nagu kõige muuga, ei piisa vaid tahtmisest. Pead anduma kindlale toitumisele ja treeningprogrammile, mis kurnab sind nii vaimselt kui füüsiliselt. Et aidata sul nende..
25.00€
  Kõik tahavad ku...
  Kõik tahavad kuiva, lihaselist keha. Kuid nagu kõige muuga, ei piisa vaid tahtmisest. Pead anduma kindlale toitumisele ja treeningprogrammile, mis kurnab sind nii vaimselt kui f&uu..
10.00€
Tooted 1 - 13, tooteid kokku 13, lehekülgi 1


Olulisim osa professionaalsete sportlaste ja atleetide sporditoitudes  on aminohappelised kompleksid. Aminohappeliste komplekside tarvitamine peale intensiivseid ja raskeid treeninguid mängib olulist rolli väsinud lihaskoe taastamisel. Esmatähtis on lihaste koe taastamisel BCAA (branch chain amino acids) – spetsiaalne aminohapete kompleks hargnenud ahelaga.

BCAA sisaldab endas asendamatuid hargnenud ahelaga aminohappeid, mida esindavad valiin, isoleutsiin ja leutsiin. Neid asendamatuid aminohappeid ei sünteesi inimorganism ning seetõttu peab neid tarvitama toiduga. BCAA unikaalsus seisneb selles, et aminohapped, mis selles kompleksis sisalduvad, toidavad lihaseid otse energiaga võrreldes teiste aminohapete liikidega.

BCAA ergutab proteiini sünteesi organismis ning mõjutab aktiivselt metabolismi. Tarvitades BCAA aminohapete kompleksi, on teil võimalik mitte ainult alandada või hoida oma kaalu normis, vaid ka tõsta organismi taluvust intensiivsete treeningute ajal.