• Eesti keel
 • English
 • Russian
 • Latvian
 • Lietuvių

  Ostrovit

  OstroVit 100% mandlivõi ...
  OstroVit 100% mandlivõi  OstroVit 100% mandlivõi on suurepärane ja ainulaadne toode, mis on loodud kõige nõudlikumatele gurmaanidele, kes hoolivad saledast figuurist, ..
  28.90€ Maksudeta: 24.08€
  VIT&MIN  100%  vi...
  VIT&MIN  100%  vitamiinide ja mineraalide kompleks OstroVit VIT&MIN 100%  on kompositsioon hästi imenduvatest vitamiinidest ja mineraalidest. Meie valem on keeruka koost..
  7.80€ Maksudeta: 6.50€
  OstroVit 100% Vit&Min  ...
  OstroVit 100% Vit&Min  Kergesti seeditavate vitamiinide ja mineraalainete koostis.  Preparaadi valem sisaldab kompleksi, mis vastab täiskasvanu vajadustele.  Toode on soovita..
  3.90€ Maksudeta: 3.25€
  OstroVit SUPREME CAPSULES AOL on pul...
  OstroVit SUPREME CAPSULES AOL on pulbriline toidulisand, mis täiendab dieeti kolme sünergistlikult toimiva aminohappega: L-arginiini alfa-ketoglutaraadiga (AAKG), L-ornitiiniga ja L-lüsiiniga. ..
  12.70€ Maksudeta: 10.58€
  OstroVit African Mango VEGE on toidu...
  OstroVit African Mango VEGE on toidulisand veganikapslites, mis sisaldavad Aafrika mango seemneekstrakti (Irvingia gabonensis L.) DER 10: 1. OstroVit African Mango toetab meie kehas lipolüüsi v&otil..
  11.40€ Maksudeta: 9.50€
  OstroVit ALA 90 Tabs on Alfa-lipoeha...
  OstroVit ALA 90 Tabs on Alfa-lipoehape ehk ALA – karboksüülhapete rühmast pärit mitokondriaalne keemiline ühend, mis haakub ja soodustab inimese kehas energia metabolismi. Alles..
  23.80€ Maksudeta: 19.83€
  OstroVit Anticramp Max on ainulaadne...
  OstroVit Anticramp Max on ainulaadne vitamiinide-mineraalide kompleks, mis koosneb magneesiumi, kaaliumi ja vitamiini B6 ühendite kõrge biosaadavusega vormidest. Puudujäägi täi..
  5.50€ Maksudeta: 4.58€
  OstroVit Aqua Kick Brain Focus on to...
  OstroVit Aqua Kick Brain Focus on toidulisand kõigile neile, kes soovivad oma aju tegutsema ergutada. Tänu unikaalsele koostisele sellistest toimeainetest nagu inositool, koliini bitartraat, ..
  11.80€ Maksudeta: 9.83€
  OstroVit Aqua Kick C-vitamiin  ...
  OstroVit Aqua Kick C-vitamiin  OstroVit Aqua Kick C-vitamiin on toidulisand, mis aitab teil hõlpsalt ja kiiresti oma kehale vajalikku C-vitamiini päevast kogust varustada.   C-..
  9.80€ Maksudeta: 8.17€
  OstroVit Aqua Kick Pear Power o...
  OstroVit Aqua Kick Pear Power on tipptasemel toidulisand, mis on loodud teile rohkem jõudu andma. Tänu kahe toimeaine – tauriini ja kofeiini – kombinatsioonile saad mitte ain..
  10.80€ Maksudeta: 9.00€
  OstroVit Ashwagandha on toiduli...
  OstroVit Ashwagandha on toidulisand, mis sisaldab Withania somnifera juure ekstrakti. Withania somnifera, tuntud ka kui India ženšen, on taim, mille omadused ja ravitoimed. Ravitoorainek..
  12.80€ Maksudeta: 10.67€
  OstroVit Ashwagandha on toiduli...
  OstroVit Ashwagandha on toidulisand, mis sisaldab Ashwagandha juure ekstrakti, mis on tuntud ka India ženšennina. Olles elujõu, nooruse ja vastupidavuse supertoit,&nb..
  9.80€ Maksudeta: 8.17€
  OstroVit Ashwagandha VEGE on veganka...
  OstroVit Ashwagandha VEGE on vegankapslites sisalduv toidulisand, mis muudab selle kõigile sõbralikuks. Kapsel ja ekstrakt ei sisalda loomset päritolu aineid, seega on toidulisand pühe..
  9.80€ Maksudeta: 8.17€
  OstroVit Astaxanthin Forte on k&otil...
  OstroVit Astaxanthin Forte on kõrgekvaliteediline toidulisand, mis sisaldab looduslikku astaksantiini ekstrakti. See loodi inimestele, kelle jaoks tervis, nooruslik välimus ja heaolu on eriline pr..
  22.80€ Maksudeta: 19.00€
  OstroVit ATP Vege Kaasaegne toidu...
  OstroVit ATP Vege Kaasaegne toidulisand, mis varustab teie organismi ATP-ga – adenosiintrifosfaadiga dinaatriumi kujul.   ATP on raku põhiline energiakandja, mis taga..
  29.70€ Maksudeta: 24.75€
  OstroVit Vitamiin B Complex on toidu...
  OstroVit Vitamiin B Complex on toidulisand, mis on B-vitamiini allikas rikastatud vitamiin C ja E. B-vitamiinid on eluliselt olulised meie närvisüsteemile – rahustab närvipinget korral, p..
  7.80€ Maksudeta: 6.50€
  OstroVit Bacopa Monnieri 90 tabs on ...
  OstroVit Bacopa Monnieri 90 tabs on toidulisand, mis sisaldab taime Bacopa Monnieri. Bacopa Monnieri on nootroopiline ravimtaim, mida on traditsioonilises Ajurveeda meditsiinis kasutata..
  7.60€ Maksudeta: 6.33€
  OstroVit Bacopa Monnieri VEGE o...
  OstroVit Bacopa Monnieri VEGE on vegan kapslites (HPMC) sisalduv toidulisand, mis sisaldab peenelehist bacopa ekstrakti . Bacopa monnieri on aastaid traditsioonilises ajurvedas kasutatav t..
  9.70€ Maksudeta: 8.08€
  Soovides saavutada kiirelt ideaalset...
  Soovides saavutada kiirelt ideaalset figuuri on sulle kasuks BCAA koos glutamiiniga, andes veelgi suurema efekti, kui kasutada neid kahte toidulisandit eraldi. Toodet on soovitatav kasutada inimesel, kes tah..
  9.70€ Maksudeta: 8.08€
  OstroVit BCAA 2-1-1 on toidulis...
  OstroVit BCAA 2-1-1 on toidulisand, mis sisaldab kõrgeima kvaliteediga hargnenud ahelaga aminohappeid (BCAA) eelistatuimas vahekorras 2:1:1. Nende aminohapete hulka kuuluvad: leutsiin, isoleu..
  9.80€ Maksudeta: 8.17€
  OstroVit BCAA 2-1-1 on toidulis...
  OstroVit BCAA 2-1-1 on toidulisand, mis sisaldab kõrgeima kvaliteediga hargnenud ahelaga aminohappeid, mida tuntakse BCAA-dena, eelistatuimas vahekorras 2:1:1. Nende aminohapete hulka kuuluva..
  17.80€ Maksudeta: 14.83€
  OstroVit BCAA 8-1-1 on füü...
  OstroVit BCAA 8-1-1 on füüsiliselt aktiivsetele inimestele mõeldud tippklassi preparaat, mis koosneb ainult kolmest hargnenud ahelaga aminohappest, leutsiinist, valiinist ja isoleutsiinist. T..
  9.80€ Maksudeta: 8.17€
  OstroVit BCAA Shot - hargnenud ahela...
  OstroVit BCAA Shot - hargnenud ahelaga aminohapped OstroVit BCAA Shot on vedel toidulisand. Sisaldab magusainet. Gaseerimata jook, mis sisaldab BCAA 2:1:1 (L-leutsiin: L-valiin: L-isoleutsii..
  1.20€ Maksudeta: 1.00€
  OstroVit Supreme Pure Beta-Alanine o...
  OstroVit Supreme Pure Beta-Alanine on suurepärane toidulisand, mida kasutatakse rasketel treeningutel. Ühekomponentne, mikroniseeritud toode, mis on loodud sportlastele, kes soovivad parimat, et tug..
  9.80€ Maksudeta: 8.17€
  OstroVit beeta-alaniin  Ostr...
  OstroVit beeta-alaniin  OstroVit Beta-Alanine SHOT on gaseerimata jook, mis sisaldab beeta-alaniini (5 g / 80 ml). Sisaldab magusaineid.  Toode on mõeldud inimestele, kes soovivad, e..
  26.90€ Maksudeta: 22.42€
  OstroVit Berberine on toidulisand ta...
  OstroVit Berberine on toidulisand tablettidena, mis sisaldavad berberiini ekstrakti. See on aine, mis pärineb Berberise perekonna taimedest. See kuulub alkaloidide rühma. Sellel on positiivne m&otil..
  12.70€ Maksudeta: 10.58€
  OstroVit Berberine HCl 97% on vegan ...
  OstroVit Berberine HCl 97% on vegan toidulisand kapslite kujul, mis sisaldavad berberise juure ekstrakti, mis on standardiseeritud 97% berberiinvesinikkloriidi jaoks. Toode on mõeldud neile, kes s..
  19.80€ Maksudeta: 16.50€
  OstroVit Betaine HCl + Pepsiin ...
  OstroVit Betaine HCl + Pepsiin on suure pepsiini ja betaiinvesinikkloriidi sisaldusega toidulisand. Toidulisandi koostisainetel on maohapete taset reguleeriv toime, parandades seeläbi seedeprot..
  13.80€ Maksudeta: 11.50€
  OstroVit Betaine HCl Vege Vegan t...
  OstroVit Betaine HCl Vege Vegan toidulisand suure betaiinvesinikkloriidi sisaldusega. Toode on loodud inimestele, kes tegelevad seedeprobleemidega, tunnevad end sageli väsinuna ja kasvatava..
  11.60€ Maksudeta: 9.67€
  OstroVit Biotin 10.000 MAX on t...
  OstroVit Biotin 10.000 MAX on toidulisand, mis aitab teil hoolitseda oma välimuse ja vaimsete võimete eest. Toimeaine suurt annust D-biotiini kujul iseloomustab väga hea biosaadavus..
  8.70€ Maksudeta: 7.25€
  OstroVit Biotin PLUS on kaasaegne to...
  OstroVit Biotin PLUS on kaasaegne toidulisand tablettides, mis sisaldavad biotiini, seleeni, tsinki ja foolhapet. Toode on mõeldud ka rasedatele. Biotiin, tsink ja seleen aitavad säilitada terveid..
  6.90€ Maksudeta: 5.75€
  OstroVit Biotin VEGE on biotiini&nbs...
  OstroVit Biotin VEGE on biotiini sisaldavad vegankapslid. Biotiin aitab säilitada terveid juukseid ja nahka. See aitab säilitada makrotoitainete normaalset ainevahetust ja aitab kaasa..
  7.80€ Maksudeta: 6.50€
  OstroVit Braintus Focus on toidulisa...
  OstroVit Braintus Focus on toidulisand, mille toimeained toetavad aju õiget tööd. OstroVit Braintus Focuse valem sisaldab koguni 9 hoolikalt valitud toimeainet, mis aitavad teil mälu er..
  12.70€ Maksudeta: 10.58€
  OstroVit Braintus Respawn  T...
  OstroVit Braintus Respawn  Toidulisand, mis on mõeldud kõigile neile, kes otsivad lihtsat viisi oma kognitiivsete funktsioonide parandamiseks ja ööpäevarütmi reguleer..
  15.80€ Maksudeta: 13.17€
  OstroVit C-vitamiin Hesperidiin Ruti...
  OstroVit C-vitamiin Hesperidiin Rutin on looduslik toidulisand, mis on ainulaadne kombinatsioon L-askorbiinhappest ning Jaapani pärliõite ja mõruapelsini viljade looduslikest ekstrakti..
  7.50€ Maksudeta: 6.25€
  L-ASKORBIHAPE - VITAMIIN C L-asko...
  L-ASKORBIHAPE - VITAMIIN C L-askorbiinhape on orgaaniline keemiline ühend, mis kuulub mitmehüdroksüülsete alkoholide rühma. See on inimese dieedis oluline toitaine, mis vastutab pe..
  3.60€ Maksudeta: 3.00€
  L-ASKORBIHAPE - VITAMIIN C L-asko...
  L-ASKORBIHAPE - VITAMIIN C L-askorbiinhape on orgaaniline keemiline ühend, mis kuulub mitmehüdroksüülsete alkoholide rühma. See on inimese dieedis oluline toitaine, mis vastutab pe..
  6.90€ Maksudeta: 5.75€
  OstroVit Caffeine 200 mg on k&o...
  OstroVit Caffeine 200 mg on kõrge kvaliteediga kofeiini sisaldav toidulisand. Toode on mõeldud kõigile stimuleerimist vajavatele inimestele. Toode on eriti soovitatav sport..
  7.60€ Maksudeta: 6.33€
  OstroVit Chaga VEGE  on se...
  OstroVit Chaga VEGE  on seentega toidulisand, mis on rikas paljude ainete poolest, mida Sinu keha iga päev vajab. Chaga sisaldab vitamiine, mineraale, ensüüme ja polüsahhari..
  9.70€ Maksudeta: 8.08€
  OstroVit CLA + roheline tee + L-karn...
  OstroVit CLA + roheline tee + L-karnitiin on füüsiliselt aktiivsetele inimestele mõeldud kapslites sisalduv toidulisand, mis sisaldab konjugeeritud linoolhapet (CLA), rohelise teelehe ekstrak..
  11.60€ Maksudeta: 9.67€
  OstroVit CLA 1000 on kõr...
  OstroVit CLA 1000 on kõrge kvaliteediga toidulisand, väärtulisku linoolhappe CLA allikas. CLA (konjugeeritud linoolhape) on rasvhape, mida organism saab toidust vaid üliv&..
  14.90€ Maksudeta: 12.42€
  OstroVit CLA 1000 on kõrgeima...
  OstroVit CLA 1000 on kõrgeima kvaliteediga toidulisand, mis sisaldab konjugeeritud linoolhapet (CLA). CLA-l on inimkehale väga positiivne mõju. See näitab tegevust, mis toetab lihasmas..
  9.60€ Maksudeta: 8.00€
  OstroVit CLA Slim Line Konjugeeri...
  OstroVit CLA Slim Line Konjugeeritud linoolhapet (CLA) sisaldav tippkvaliteetne toidulisand. CLA mõjub inimorganismile väga positiivselt, näitab lahja lihasmassi kasvu toetavat t..
  3.80€ Maksudeta: 3.17€
  OstroVit Cocoa Fit  OstroVit...
  OstroVit Cocoa Fit  OstroVit Cocoa Fit on toidulisand kõigile kakao- ja šokolaadisõpradele. Kuna suhkur on asendatud selliste magusainetega nagu erütritool ja sukra..
  11.80€ Maksudeta: 9.83€
  OstroVit Cooking Spray Olive Oil&nbs...
  OstroVit Cooking Spray Olive Oil on tippkvaliteediga oliiviõli, mis on saadaval pihustiga pudelis. Ekstra neitsioliiviõli on rikas looduslike koostisosade poolest, seega võib se..
  7.70€ Maksudeta: 6.42€
  OstroVit Cooking Spray Butter Butter...
  OstroVit Cooking Spray Butter Butter on uuenduslik toiduõli pihusti. Mugava dosaatoriga pudelisse suletud võimaitseline rapsiõli sobib paljudeks olukordadeks. Saate se..
  7.70€ Maksudeta: 6.42€
  OstroVit Cordyceps Vege  Veg...
  OstroVit Cordyceps Vege  Vegan toidulisand, mis põhineb polüsahhariididerikkal röövikuekstraktil. Toode demonstreerib adaptogeenseid omadusi, st toetab õiget kohanemi..
  8.70€ Maksudeta: 7.25€
  OstroVit Creametto  Naturaal...
  OstroVit Creametto  Naturaalne kreem saadaval kuues maitsvas maitses. Kreem ei sisalda täiendavalt suhkrut ja palmiõli, tänu millele on see ideaalne vahepala igal kellaajal! ..
  5.80€ Maksudeta: 4.83€
  Tooted 1 - 48, tooteid kokku 362, lehekülgi 8


  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga