• Eesti keel
 • English
 • Russian
 • Latvian
 • Lietuvių
  Linaseemneõli

  Linaseemneõli

  Linaseemneõli kuulub Omega-3 rasvhapete põhiliste taimsete allikate hulka, seejuures on 10 korda üle kalaõlist nimetatud väärtuslike nutrientide kontsentratsiooni poolest. Omega-3 on tervisele väga väärtuslik, kuna osaleb energia tootmises, tagades sellega organismi töövõime ja vastupidavuse tõusu. 

  Linaseemneõli on kasulik ka südamele, kuna soodustab halva kolesterooli taseme alandamist. Lisaks kõigele on see väga tähtis ajule, kuna omega-3 sisaldub närvikiudude kestades ja osaleb närviimpulsside paremas kulgemises. 

  Loe edasi...
  6.90 Maksudeta: 5.66€
  12.00 Maksudeta: 9.84€
  Otsas
  27.00 Maksudeta: 22.13€
  Otsas
  16.00 Maksudeta: 13.11€
  Tooted 1 - 5, tooteid kokku 5, lehekülgi 1


  Linaseemneõli mängib inimese tervises kaalukat rolli 

  Linaseemned - asendamatute rasvhapete harukordne allikas, olles suhteliselt harv ja väga kasulik täiendus igapäevasele toidunormile, olgugi et on väga kättesaadav. Omega-3 koguse poolest ei saa sellega vägikaigast vedada ükski toiduaine. Mõelge ise - 100 g linaõli sisaldab 55 g Omega-3. See aga on 10 korda rohkem, kui kalaõlis. Lisaks on Omega-3 suhe Omega-6 vastu niivõrd ideaalne, et soodustab vähi arengu ennetamist. 

  Linaõli sisaldab nii lahustuvaid, kui mittelahustuvaid kiudusid, mis stabiliseerivad veresuhkru taset ning normaliseerivad soolestiku tööd.  linaseemneõli pilt

  Linaseemneõli regulaarne kasutamine annab järgmiseid efekte:  

  • Optimiseerib südame-veresoonkonna süsteemi tööd;
  • Normaliseerib peaaju tegevust; 
  • Ennetab vähi arengut; 
  • Parandab nägemisfunktsiooni.

  Linaseemneõli kapslid - energia ja jõud, tee tulemuslikumate treeningute poole   

  Linasemneõli sisaldab lisaks asendamatutele rasvhapetele ka kaaliumi, magneesiumi, letsitiini, tsinki ja B grupi vitamiine. Oma toiteväärtuse poolest on just linaõli kõikide õlide seas esikohal. 

  Linaõli soodustab taastumisprotsessi lühendamist peale kõrge intensiivsusega treeninguid, vastupidavuse parandamist ja energia väljatöötluse suurendamist. Seda regulaarselt võttes lühendate oluliselt hematoomide ja venituste paranemise aega. 

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga