Kaseiin

Kaseiin – aeglane valgu imendumine Loe edasi...

Puhas kaseiin 3XL, BCAA ja glutamiin...
Puhas kaseiin 3XL, BCAA ja glutamiiniga rikastatud mitselliline kaseiin! Pure 100% kaseiin on micellar kaseiini pulber, mis on rikastatud aminohapete, BCAA ja glutamiiniga, mida toodab kuulus Hispaania br&..
53.21€
Taani kõrgekvaliteetne kaseii...
Taani kõrgekvaliteetne kaseiini pulber.   • Valmistatud Taanis • Kõrge valkude kontsentratsioon • Alus - puhas piimavalk • Ei sisalda suhkrut   ..
23.99€
-15%
Micellar Prox Kaseiin 1816g
MICELLAR PROX PIKAAJALISE TOI...
MICELLAR PROX PIKAAJALISE TOIMEGA PROTEIIN ●     40 g mitsellaarset kaseiini ühel sissevõtmisel ●     varustab lihaseid aminohapetega pika aja ..
39.74€ 46.70€
Otsas
Micellar Prox Kaseiin 908g
MICELLAR PROX PIKAAJALISETOIM...
MICELLAR PROX PIKAAJALISETOIMEGA PROTEIIN ●    40 g mitsellaarset kaseiini ühel sissevõtmisel ●    varustab lihaseid aminohapetega pika aja joo..
23.40€
-4%
ON Casein 100% 1818g
  Madala süsivesikusisa...
  Madala süsivesikusisaldusega aeglaselt imenduv proteiinisegu koos glütamiiniga! Mõnikord on aeglane parem - eriti kui teemaks on proteiinide seedimine. Kui kiire proteiinide..
62.00€ 64.50€
  Madala süsivesikusisa...
  Madala süsivesikusisaldusega aeglaselt imenduv proteiinisegu koos glütamiiniga! Mõnikord on aeglane parem - eriti kui teemaks on proteiinide seedimine. Kui kiire proteiinide..
38.80€
Tooted 1 - 6, tooteid kokku 6, lehekülgi 1


Kaseiin on rikkalik kauatoimiva proteiini allikas. Aeglase kaseiini seedimise efektiks on kaualdane ning etapiline lihaste varustamine aminohapetega samal ajal, kui vadakuvalk on juba lõpetanud oma mõju. Nagu näitavad uuringud, varustatakse tänu kaseiinile lihaseid aminohapetega uskumatul kombel lausa seitsme tunni jooksul! Tänu sellele tekib tugev antikataboolne efekt, mida ei teki vadakuvalgu tarbimisel.

Kaseiin on loomulik ja naturaalne piimatoode, mida valmistatakse ultrafiltratsiooni teel piimast, antud protsessi käigus ei kasutata mingeid kemikaale. Sel viisil eraldatud kaseiin sisaldab endas suurel hulgal bioaktiivseid piima peptiide, mis toetavad organismi immuunfunktsiooni ning lihaskasvu. Veel üks kaseiini eriline omadus seisneb selles, et ta on võimeline moodustama kauaseedivat „geeli“. Tänu  „kaseiini geelile“ varustatakse verd ning lihased pikka aega aminohapetega.

 

Kaseiini tarbimise olulisus enne und

Kulturistid teavad, et on oluline toituda tihti ning et peamine taastumine ja lihaskasv toimub une ning puhkuse ajal. Selleks peab organism saama toitaineid ja eriti olulist proteiini. Kui tarvitada enne und vadakuvalku, siis seedub ta kiiresti (30-45 minuti jooksul) ning edasi 8 tunni jooksul jääb organism valguta. Kaseiin aga tagab aeglase aminohapetega varustamise praktiliselt kogu uneaja jooksul ning aeglustab tugevalt lihasmassi katabolismi.