Kaseiin

-11%
3XL Kaseiin 1,8 KG
3XL Kaseiin 1,8 KG Koostis (maasi...
3XL Kaseiin 1,8 KG Koostis (maasikamaitseline): kaseiin, kontsentreeriti vadakuvalk, L-glütsiin, maasika pulber, emulgaator (sojaletsitiin), lõhna- ja maitseained, acidifier (sidrunhape), magus..
53.21€ 59.70€
Taani kõrgekvaliteetne kaseiini pulb...
Taani kõrgekvaliteetne kaseiini pulber.   • Valmistatud Taanis • Kõrge valkude kontsentratsioon • Alus - puhas piimavalk • Ei sisalda suhkrut   Portsjonite arv: 25 Neto kaal:..
23.99€
MICELLAR PROX PIKAAJALISE TOI...
MICELLAR PROX PIKAAJALISE TOIMEGA PROTEIIN ●     40 g mitsellaarset kaseiini ühel sissevõtmisel ●     varustab lihaseid aminohapetega pika aja ..
46.70€
MICELLAR PROX PIKAAJALISETOIM...
MICELLAR PROX PIKAAJALISETOIMEGA PROTEIIN ●    40 g mitsellaarset kaseiini ühel sissevõtmisel ●    varustab lihaseid aminohapetega pika aja joo..
23.40€
-4%
ON Casein 100% 1818g
  Madala süsivesikusisa...
  Madala süsivesikusisaldusega aeglaselt imenduv proteiinisegu koos glütamiiniga! Mõnikord on aeglane parem - eriti kui teemaks on proteiinide seedimine. Kui kiire prote..
62.00€ 64.50€
Tooted 1 - 5, tooteid kokku 5, lehekülgi 1


Kaseiin – aeglane valgu imendumine

Kaseiin on rikkalik kauatoimiva proteiini allikas. Aeglase kaseiini seedimise efektiks on kaualdane ning etapiline lihaste varustamine aminohapetega samal ajal, kui vadakuvalk on juba lõpetanud oma mõju. Nagu näitavad uuringud, varustatakse tänu kaseiinile lihaseid aminohapetega uskumatul kombel lausa seitsme tunni jooksul! Tänu sellele tekib tugev antikataboolne efekt, mida ei teki vadakuvalgu tarbimisel.

Kaseiin on loomulik ja naturaalne piimatoode, mida valmistatakse ultrafiltratsiooni teel piimast, antud protsessi käigus ei kasutata mingeid kemikaale. Sel viisil eraldatud kaseiin sisaldab endas suurel hulgal bioaktiivseid piima peptiide, mis toetavad organismi immuunfunktsiooni ning lihaskasvu. Veel üks kaseiini eriline omadus seisneb selles, et ta on võimeline moodustama kauaseedivat „geeli“. Tänu  „kaseiini geelile“ varustatakse verd ning lihased pikka aega aminohapetega.

Kaseiini tarbimise olulisus enne und

Kulturistid teavad, et on oluline toituda tihti ning et peamine taastumine ja lihaskasv toimub une ning puhkuse ajal. Selleks peab organism saama toitaineid ja eriti olulist proteiini. Kui tarvitada enne und vadakuvalku, siis seedub ta kiiresti (30-45 minuti jooksul) ning edasi 8 tunni jooksul jääb organism valguta. Kaseiin aga tagab aeglase aminohapetega varustamise praktiliselt kogu uneaja jooksul ning aeglustab tugevalt lihasmassi katabolismi.