• Eesti keel
 • English
 • Russian
 • Latvian
 • Lietuvių
  Hantlid

  Hantlid

  Jõutreeningule tuleks läheneda vastutustundlikult. Seetõttu peavad treeningud järgima hästi organiseeritud programmi, mis nõuab lisaraskuste kasutamist. Maksimaalse kasu tagamiseks tuleb kaal õigesti valida. Koduseks kasutamiseks mõeldud hantlite valimisel peaksite olema eriti ettevaatlik. Hantlid on mitmekülgne jõutreeningu varustus, mis sobib enamiku põhi- ja isolatsiooniharjutuste jaoks. Neid on erineva kuju, kaalu ja katetega ning enne hantlite ostmist peaksite neid omadusi kaaluma.

  Loe edasi...
  26.00 Maksudeta: 21.31€
  26.00 Maksudeta: 21.31€
  29.80 Maksudeta: 24.43€
  Otsas
  18.00 Maksudeta: 14.75€
  Otsas
  9.90 Maksudeta: 8.11€
  Otsas
  43.20 Maksudeta: 35.41€
  Otsas
  54.00 Maksudeta: 44.26€
  Otsas
  18.60 Maksudeta: 15.25€
  Otsas
  23.40 Maksudeta: 19.18€
  Otsas
  13.60 Maksudeta: 11.15€
  Otsas
  10.60 Maksudeta: 8.69€
  Otsas
  13.30 Maksudeta: 10.90€
  Otsas
  7.60 Maksudeta: 6.23€
  Otsas
  66.00 Maksudeta: 54.10€
  Tooted 1 - 14, tooteid kokku 14, lehekülgi 1


  Tänapäeval pakuvad paljud veebipoed hantleid jõusaali ja kodu jaoks. Seda tüüpi jõuseadmete kasutamine võimaldab teil saavutada suurepäraseid tulemusi, mis on võrreldavad paljude treeningmasinate toimega. Hantlitega treenimine võimaldab parandada jõudu ja vastupidavust, kaotada kaalu, hoida keha toonust ning soojendus- ja venitusseansside lisamisega töötab kogu keha lihastel, andes neile rohkem definitsiooni.

  Hantlid ja nende tüübid

  • Reguleeritav Hantlid pilt

  Kui eelistate pikki ja tõhusaid treeninguid – need hantlid on parim valik kodusteks treeninguteks. Saate reguleerida nende kaalu, lisades või eemaldades kaaluplaate, mida saab eraldi osta. Õige kasutamise korral muutuvad need asendamatuks vahendiks lihasmassi kasvatamiseks ja oma kodu vormis hoidmiseks.

  • Fikseeritud

  Neid hantleid kasutatakse nende mugavuse tõttu enamasti jõusaalides. Nende peamine omadus on fikseeritud kaal. Selle kaaluvarustuse peamine eelis on see, et te ei pea raiskama aega raskuse muutmisele, lisades või eemaldades treeningu ajal kaaluplaate.

  • Vinüül

  Nendel hantlitel on terasest alus ja vinüülkate ning need on erinevates värvides. Nende peamine omadus on kasutuse mitmekülgsus. Paljud inimesed valivad need hantlid kodusteks treeninguteks, kuna need sobivad nii jõu- kui ka kardiotreeninguteks.

  • Neopreen

  Sarnaselt eelmisele tüübile on need enamasti kuusnurkse kujuga ning neid kasutatakse fitnessi harjutusteks ja taastumiseks. Neopreenhantlid on saadaval ainult kergete raskustega ja sobivad seetõttu suurepäraselt jõuaeroobikaks.

  Igal tüübil on oma eelised ja puudused, mis on sageli subjektiivsed ja põhinevad individuaalsel kasutuskogemusel.

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga