• Eesti keel
 • English
 • Russian
 • Latvian
 • Lietuvių
  Sangpommid

  Sangpommid

  Sangpommid on spordivarustus, mis on käepidemega metallist või plastikust kuul.

  Loe edasi...
  29.80 Maksudeta: 24.43€
  53.90 Maksudeta: 44.18€
  41.90 Maksudeta: 34.34€
  36.80 Maksudeta: 30.16€
  25.80 Maksudeta: 21.15€
  Otsas
  53.90 Maksudeta: 44.18€
  Tooted 1 - 6, tooteid kokku 6, lehekülgi 1


  Sangpommid kui koduvarustus ja nende kasud

  • Mugavus ja taskukohasus: Sangpommid on kompaktne ja taskukohane varustus, mida saab kodus hoida. Need võtavad vähe ruumi ja on alati treenimiseks saadaval.
  • Lihaste tugevdamine: Sangpommid sobivad ideaalselt erinevate lihasrühmade, sealhulgas selja, jalgade, tuhara ja õlgade tugevdamiseks. Need võimaldavad teil jõu ja vastupidavuse suurendamiseks sooritada mitmesuguseid harjutusi, nagu erinevad pressid ja jõutõmbed.
  • Põletage kaloreid: Intensiivsed sangpommidega treeningud põletavad palju kaloreid. See muudab need suurepäraseks valikuks tervisliku kehakaalu säilitamiseks ja liigsete kilode kaotamiseks.
  • Funktsionaalsus: Sangpommid võimaldavad sooritada funktsionaalseid harjutusi, mis parandavad koordinatsiooni, tasakaalu ja painduvust. Need aitavad arendada jõudu ja parandada üldist füüsilist vormi.
  • Parem figuur: Regulaarsed sangpommidega treeningud võivad tugevdada teie lihaseid ja parandada üldist figuuri. Võite oodata toonuses kehaehitust, paremat kehahoiakut ja paremini määratletud lihaseid. sangpommid pilt
  • Kodused treeningud: Sangpommid sobivad suurepäraselt kodusteks treeninguteks. Need võimaldavad teil luua erinevaid treeningprogramme kodust lahkumata. See on eriti mugav, kui olete hõivatud või peate koju jääma.
  • Kõigile treeningtasemetele: Sangpommid sobivad nii algajatele kui ka kogenud sportlastele. Saate valida oma vormisolekule sobiva kaaluga sangpommi ja suurendada koormust, kui saate tugevamaks.

  Sangpommid on mitmekülgne ja tõhus varustus kodusteks treeninguteks.

  Need aitavad tugevdada lihaseid, põletada kaloreid, parandada kehaehitust ja sobivad igas vormis inimestele. Alustage sangpommide kasutamist kodustes treeningutes ja kogege positiivseid muutusi oma tervises ja vormis.

  Erinevad sangpommi raskused annavad teile rohkem treenimisvõimalusi ja võimaldavad teil leida optimaalse kehakaalu, mis vastab teie treeningueesmärkidele ja praegusele treeningtasemele. Olenemata sellest, kas olete algaja või kogenud sportlane, Fitpointi poes on teile sobivad sangpommid, et tõhusalt treenida. Pidage meeles, et õige sangpommi raskuse valimine on ohutuse ja parimate tulemuste saavutamiseks hädavajalik!

  Sangpommid on ka kompaktsed ega vaja palju hoiuruumi. See muudab need suurepäraseks koduste treeningute jaoks, eriti kui teie ruum on piiratud. Sangpomme saate hõlpsasti hoida voodi all, kapis või isegi toanurgas ja võtta need alati välja, kui soovite treenida. Väikesed mõõtmed muudavad sangpommid mugavaks ja taskukohaseks tööriistaks aktiivse elustiili säilitamiseks ja oma tervise eest hoolitsemiseks, isegi kui teie kodus on vähe ruumi.

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga