• Eesti keel
 • English
 • Russian
 • Latvian
 • Lietuvių

  Korilane

  Kas Sinu immuunsüsteem vajab li...
  Kas Sinu immuunsüsteem vajab lisatoetust sel pimedal ja külmal hooajal? Korilase uus Immuunsus C-vitamiiniga on imemaitsev metsmustika-ja mustsõstra ekstrakt, mis on Sinu parima enesetunde ka..
  23.50€ Maksudeta: 19.58€
  Pohlaekstrakt on õige valik, ...
  Pohlaekstrakt on õige valik, kui soovid toetada ja hoida oma luude parimat tervist. Mida vanemaks me saame seda hapramaks ning nõrgemaks jäävad ka meie luud. Seetõttu suureneb k..
  21.50€ Maksudeta: 17.92€
  Korilanse metsmustika ekstrakt laste...
  Korilanse metsmustika ekstrakt lastele on parim looduslik abivahend tugevdamaks ja hoidmaks laste head üldist tervist. Ekstrakt on looduslike vitamiinide ja mineraalide kontsentraat. Ekstrakt sisaldab pi..
  16.50€ Maksudeta: 13.75€
  Mahepõllumajanduse Sihtasutus...
  Mahepõllumajanduse Sihtasutus andis metsmustika ekstraktile Eesti parima toidulisandi eripreemia 2022.  Korilase Silmad & Nägemine on imemaitsev ja kasulik metsmustika ekstrakt. See on..
  25.50€ Maksudeta: 21.25€
  Kas soovid puhastada organismi ja ki...
  Kas soovid puhastada organismi ja kiirendada ainevahetust? Korilase Tõhus Seedimine on ülimalt puhas ja tõelise väega lutserniekstrakt, mis aitab kaasa Sinu paremale seedimisele. Lutse..
  22.50€ Maksudeta: 18.75€
  Kas soovid tugevdada oma immuunsüst...
  Kas soovid tugevdada oma immuunsüsteemi? Korilase Tugev Immuunsus on lutserni-ja astelpaju ekstrakt, mis on aastaringselt suurepärane tugi Sinu immuunsüsteemile. Lutserni-ja astelpaju ekstrakt on l..
  23.50€ Maksudeta: 19.58€
  Tooted 1 - 6, tooteid kokku 6, lehekülgi 1


  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga