• Eesti keel
 • English
 • Russian
 • Latvian
 • Lietuvių

  Korilane

  Kas Sinu immuunsüsteem vajab li...
  Kas Sinu immuunsüsteem vajab lisatoetust sel pimedal ja külmal hooajal? Korilase uus Immuunsus C-vitamiiniga on imemaitsev metsmustika-ja mustsõstra ekstrakt, mis on Sinu parima enesetunde ka..
  23.50€ Maksudeta: 19.26€
  Pohlaekstrakt on õige valik, ...
  Pohlaekstrakt on õige valik, kui soovid toetada ja hoida oma luude parimat tervist. Mida vanemaks me saame seda hapramaks ning nõrgemaks jäävad ka meie luud. Seetõttu suureneb k..
  21.50€ Maksudeta: 17.62€
  Korilanse metsmustika ekstrakt laste...
  Korilanse metsmustika ekstrakt lastele on parim looduslik abivahend tugevdamaks ja hoidmaks laste head üldist tervist. Ekstrakt on looduslike vitamiinide ja mineraalide kontsentraat. Ekstrakt sisaldab pi..
  16.50€ Maksudeta: 13.52€
  Parim seedimise abivahend, mis on v&...
  Parim seedimise abivahend, mis on välja töötatud koostöös Eesti teadlastega! See on uuenduslik toidulisand, millel on lutserni ekstraktist ja probiootilisest piimhappebakterist&n..
  27.90€ Maksudeta: 22.87€
  Mahepõllumajanduse Sihtasutus...
  Mahepõllumajanduse Sihtasutus andis metsmustika ekstraktile Eesti parima toidulisandi eripreemia 2022.  Korilase Silmad & Nägemine on imemaitsev ja kasulik metsmustika ekstrakt. See on..
  25.50€ Maksudeta: 20.90€
  Kas soovid puhastada organismi ja ki...
  Kas soovid puhastada organismi ja kiirendada ainevahetust? Korilase Tõhus Seedimine on ülimalt puhas ja tõelise väega lutserniekstrakt, mis aitab kaasa Sinu paremale seedimisele. Lutse..
  22.50€ Maksudeta: 18.44€
  Otsas
  Tugev Immuunsus 100 ml
  Kas soovid tugevdada oma immuunsüst...
  Kas soovid tugevdada oma immuunsüsteemi? Korilase Tugev Immuunsus on lutserni-ja astelpaju ekstrakt, mis on aastaringselt suurepärane tugi Sinu immuunsüsteemile. Lutserni-ja astelpaju ekstrakt on l..
  23.50€ Maksudeta: 19.26€
  Tooted 1 - 7, tooteid kokku 7, lehekülgi 1

  Kas olete kunagi mõelnud parimale viisile oma keha toetamiseks? Korilane on teie vastus. Eesti esimese sertifitseeritud orgaanilise toidulisandite kaubamärgina on Korilane pühendunud teie heaolule, kasutades ainult parimaid koostisosi.

   

  Korilane ja looduse kingitus teile

  Korilane kasutab ühe peamise koostisosana mahepõllumajanduslikult kasvatatud lutserni. Seda taime tuntakse imerohuna, pakkudes kehale mitmeid tervisega seotud kasusid. Lutserni juured ulatuvad kuni kuue meetri sügavusele, võimaldades sellel ammutada toitaineid sügavatest kihtidest, mis on enamikule taimedele kättesaamatud.

   

  Miks Lutsern?

  • Olulised ensüümid: Lutsern sisaldab kaheksat ensüümi, mis on vajalikud toidu seedimiseks ja elutähtsate ainete, nagu vitamiinid, mineraalid ja aminohapped, vabastamiseks.

  • Tervise tugi: On tõestatud, et see edendab tervist, reguleerides kolesterooli ja veresuhkru taset ning toetades immuunsüsteemi.

  • Detox: Lutsern aitab puhastada keha toksiinidest ja jääkainetest.

  • Energia: See annab kehale kogu vajaliku elujõu ja energia.

   

  Korilane on pühendunud teie tervisele. Kasutage looduse kasusid ja tunnetage erinevust.

  Meie missioon on aidata teil oma tervist loomulikult säilitada ja parandada.

   

  Pisut lähemalt Korilane kaubamärgist

  • Põlvkondade tarkus ja pärand. Korilane asutajad Ain ja Rosalin Süld usuvad looduse jõusse ja meie esivanemate tarkusesse. Retseptid põhinevad iidsetel teadmistel taimede raviomadustest, eelkõige lutserni ravivõimest, mis on tõestanud oma tõhusust viiruste ja bakterite vastu.

  • Põhjamaine kvaliteet. Korilane talud ja tootmishooned asuvad Saaremaal, puhta ökoloogilise keskkonnaga saarel. Siin, ürgsete metsade vahel, külvavad ja koristavad kohalikud põllumehed oma saaki hoolikalt, tagades iga toote kõrgeima kvaliteedi.

  • Orgaaniline filosoofia. Korilane on uhke oma orgaanilise sertifikaadi üle ning igast Korilane tootest leiate ainult puhtaid ja looduslikke koostisosi. Bränd on pühendunud ka keskkonnale ning kasutab korduvkasutatavaid pakendeid ja biolagunevaid materjale.

  • Arenenud tehnoloogia ja teaduslik lähenemine. Kasutame ainulaadset Euroopa tehnoloogiat, mis võimaldab toota kehas suurema imendumiskiirusega toidulisandeid. Kliinilised katsed on kinnitanud Korilane toodete efektiivsust. Arendusprotsessis tegime tihedat koostööd oma ala asjatundjatega.

   

  Valides Korilane tooted, valite oma tervise eest parima hoolt. Nautige looduse väge ja usaldage oma heaolu eest hoolt kandma professionaalid!

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga