• Eesti keel
 • English
 • Russian
 • Latvian
 • Lietuvių
  Kre-alkalyn

  Kre-alkalyn

  Puhverdatud kreatiin on ühend, mille põhikomponendid on kreatiinmonohüdraat ja happepuhver. Kahjuks laguneb suur hulk kreatiinmonohüdraati seedetraktis selle happelise keskkonna mõjul kreatiniiniks. See mitte ainult ei tekita ebamugavustunnet maos, vaid takistab ka osa kreatiini lihastesse jõudmist.

  Loe edasi...
  34.60 Maksudeta: 28.36€
  44.80 Maksudeta: 36.72€
  42.90 Maksudeta: 35.16€
  42.70 Maksudeta: 35.00€
  Otsas
  23.00 Maksudeta: 18.85€
  Tooted 1 - 5, tooteid kokku 5, lehekülgi 1


  Happepuhvri tõttu, mis muudab pH taset leeliselise keskkonna suunas, jääb kreatiinmonohüdraat stabiilseks, läbib edukalt mao ja siseneb peaaegu täielikult verre ja seejärel lihaskoesse. Seal osaleb see ATP tootmises - peamine lihaste kokkutõmbumise energiaallikas. Lisaks ei põhjusta see kreatiini vorm pärast tarbimist kõhus ebamugavust ega vaja laadimisfaasi.

  Kre-Alkalyn on puhverdatud kreatiini vorm.

  Lisateave puhverdatud kreatiini kohta kre-alkalyn pilt

  Tugevus ja vastupidavus sõltuvad otseselt kreatiini varudest.

  Lihaste peamine energiaallikas on ATP molekulid, mille elutsükkel on väga lühike. Intensiivsete treeningrežiimide korral ammendub ATP kogus kiiresti. Ja esimene asi, mis meie lihastele appi tuleb, on kreatiin. Kehas hoitakse seda lihastes, nii et jõud ja vastupidavus sõltuvad otseselt selle sisemistest varudest. Kre-Alkalyn - puhverkaitsega kreatiin.

  Kre-Alkalyn - maksimaalne jõudlus intensiivsest treeningust

  Kre-Alkalyn on patenteeritud kreatiini vorm, mis võib aidata kõigil parandada jõudlust ja suurendada lihaskoe vastupidavust. Kre-Alkalynil on tavapäraste kreatiinmonohüdraatide ees mitmeid eeliseid.

  Sellel vormil puudub laadimisfaas ja see on 100% stabiilne vorm, mis ei lagune organismis kreatiniiniks, mis on kreatiini lagunemise kõrvalsaadus, millel on kahjulik mõju seedetrakti aktiivsusele, laadides selle assimilatsiooni käigus lisatööga.

  Kre-Alkalyni oluline omadus on ka kreatiini maksimaalne imendumine lihaskoes. Kui see siseneb kehasse, loob see mao happelise keskkonna läbimisel teatud puhvri, mis aitab säilitada optimaalset happelist tasakaalu (pH-tasakaalu).

  Puhverdatud kreatiin satub tõenäolisemalt lihaskoesse, kus see peaks toimima. Üks Kre-Alkalyni portsjon annab võrreldes teiste kreatiinivormidega oluliselt suuremaid tulemusi.

  Laadimisfaasi ja pH-puhvri puudumise tõttu peetakse Kre-Alkalyni üheks kõige tõhusamaks kreatiinivormiks, mis spordis toitumisel eksisteerib.

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga