• Eesti keel
 • English
 • Russian
 • Latvian
 • Lietuvių
  Jõusaali talk

  Jõusaali talk

  Käte kriit jõusaali jaoks sisaldab magneesiumkarbonaati ja hoiab ära peopesade higistamise. Toode kuivatab nahka, mis parandab haardumist võimlemisharjutuste, kaljuronimise, tõstmise ja kergejõustiku ajal.

  Loe edasi...
  2.50 Maksudeta: 2.05€
  4.00 Maksudeta: 3.28€
  9.80 Maksudeta: 8.03€
  3.90 Maksudeta: 3.20€
  Otsas
  11.90 Maksudeta: 9.75€
  Otsas
  7.50 Maksudeta: 6.15€
  Otsas
  3.50 Maksudeta: 2.87€
  Tooted 1 - 7, tooteid kokku 7, lehekülgi 1


  See toimeaine vähendab higistamist ja suurendab hõõrdumist, muutes kaljuronimise või muud hobid palju turvalisemaks. Lisaks, kui käed ei libise latil ega muudel abivahenditel, tõuseb treeningu efektiivsus, sest sportlane ei pea õiges asendis püsimiseks lisapingutusi tegema.

  TALK JÕUSAALI JAOKS: KUIDAS LEIDA PARIM? Jõusaali kriit pilt

  Spordikriit jõusaali jaoks on saadaval mitmel kujul: vedel või kuiv, mis omakorda on saadaval pulbri, pallide, brikettidena.

  • Magneesiumipulber valitakse selle kulutõhususe, naha tõhusaks kuivatamiseks ja mugavaks kasutamiseks. Toodet tarbitakse aeglaselt, mis võimaldab teil seda harva osta. Lisaks on pulber kergem kui pudelid, võite selle kotti panna ja te ei pea muretsema, et toode laguneb ja rikub asju.
  • Brikett on kangiks pressitud peen pulber, mis vajutades kergesti mureneb. Ühelt poolt lihtsustab see rakendust, teiselt poolt aga suureneb transpordi ajal määrdumise oht. Parem on hoida briketti konteineris või keeratavas purgis, et mitte kõike ümbritsevat määrida.
  • Pallides olev toode on palju praktilisem kui pulber ja brikett. See on endiselt sama magneesiumkarbonaat, kuid pakendatud mugavast kangast valmistatud kottidesse. Kui palli pigistatakse, kaetakse peopesa kõige õhema valge pulbri kihiga. Kuid ei ole olemas lisakriiti, taskukohast hinda ehk võimalust palli uuesti täita, kui see otsa saab.
  • Vedel sportmagneesium on toode kõige praktilisematele sportlastele. Lahus püsib nahal pikka aega, ei tee tolmu ja selle kasutamine on äärmiselt ökonoomne. Vedelik jaotub käte nahale ühtlaselt ja imendub mõne sekundiga, mis ei määri riideid ja muud ümbritsevatg üldsegi. Ja kõige tähtsam on see, et see vähendab tõhusalt higistamist ja on veega hõlpsasti pestav.

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga