• Eesti keel
 • English
 • Russian
 • Latvian
 • Lietuvių
  Tõsterihmad

  Tõsterihmad

  Kui tegemist on raskete raskuste tõstmisega, kasutage alati tõsterihma. Tõsterihmad pakuvad raskete raskuste tõstmisel tuge ja stabiilsust teie randmetele, kätele ja käele. Tõsterihmade abil saate tõsta raskemaid raskusi, ilma et oleks oht, et teie randmed, käed ja käed pingutavad või vigastuvad. See ei aita mitte ainult vähendada vigastuste ohtu, vaid aitab teil ka kiiremini kui kunagi varem omandada rohkem lihasmassi ja jõudu.

  Loe edasi...
  12.00 Maksudeta: 9.84€
  10.00 Maksudeta: 8.20€
  10.00 Maksudeta: 8.20€
  9.90 Maksudeta: 8.11€
  13.00 Maksudeta: 10.66€
  Otsas
  10.00 Maksudeta: 8.20€
  Otsas
  10.00 Maksudeta: 8.20€
  Otsas
  8.70 Maksudeta: 7.13€
  Otsas
  6.90 Maksudeta: 5.66€
  Tooted 1 - 9, tooteid kokku 9, lehekülgi 1


  Tõsterihmad sportlastele

  Tõsterihmad on suurepärane täiendus iga tõsise jõutreeneri jõusaalikotti. Neid on eri suuruses ja eri tüüpi, mis sobivad igasuguste tõstmiste jaoks, näiteks jõutõstmiseks, olümpiatõstmiseks ja kulturismis. Sõltuvalt teie eelistustest saate valida neopreenist või nahast rihmade vahel, mis pakuvad erineva tasemega tuge sõltuvalt raskusest, mida nad peavad hoidma.

  Konkreetse tõstmise jaoks sobiva rihma valimisel arvestage, kui suurt kaalu te tõstate ja kas vajate lisapehmendust või haardetuge. Kui teete olümpiatõstmist, näiteks puhastamist või rebimist, siis otsige paari, mis pakub lisapehmendust, kui aga teete kulturismi tõstmisi, näiteks pingeraua või kükke, siis otsige paari, millel on lisatugi haardele.

  Teine oluline tegur, mida tõsterihma valimisel arvesse võtta, on mugavus. Otsige selliseid, mis on reguleeritavad, et need sobiksid tihedalt teie randmete ümber, ilma et need katkestaksid vereringet või tekitaksid kasutamise ajal ebamugavust. Samuti peaks materjal olema kerge, kuid piisavalt vastupidav, et tulla toime raskete raskustega, ilma et see aja jooksul veniks.

  Tõsterihmad võivad olla hindamatu abivahend kõigile, kes soovivad oma jõutõstmise mängu kõrgemale viia. Tagades parema stabiilsuse ja haarde raskete tõstmiste ajal, võivad need aidata vähendada vigastuste ohtu, suurendades samal ajal lihasmassi ja jõukasvu. Seega investeerige kindlasti kvaliteetsesse paari tõsterihma, kui soovite oma jõutõstmise teekonda tõsiselt ette võtta!

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga