• Eesti keel
 • English
 • Russian
 • Latvian
 • Lietuvių
  Inosiin

  Inosiin

  Inosiin on looduslikult esinev keemiline ühend, mida leidub organismis ja mis mängib olulist rolli energia tootmisel keharakkudes. See on paljude rakuprotsesside jaoks vajaliku nukleiinhappe adenosiini oluline komponent. Inosiin on ka populaarne toidulisand, mida võetakse energiataseme tõstmiseks, sportliku soorituse parandamiseks ja vaimse selguse suurendamiseks.

  Loe edasi...
  16.00 Maksudeta: 13.33€
  Otsas
  11.80 Maksudeta: 9.83€
  Tooted 1 - 2, tooteid kokku 2, lehekülgi 1


  Inosiin on muutunud toidulisandina üha populaarsemaks tänu oma paljudele potentsiaalsetele eelistele. Uuringud on näidanud, et inosiini võtmine võib aidata suurendada energiatootmist, parandada aeroobset vastupidavust, vähendada väsimust ja parandada taastumisaega pärast treeningut. Samuti on leitud, et inosiin stimuleerib loomuliku kasvuhormooni tootmist ja aitab isegi vähendada põletikku organismis. Lisaks sellele näitavad mõned uuringud, et inosiini võtmine võib parandada kognitiivset võimekust ja kaitsta teatud haiguste eest.

  Inosiini toidulisandina tarvitamisel on oluline otsida tooteid, mis on valmistatud kõrgeima puhtuse ja tõhususega. Paljud inosiini allikad on saadud pärmidest või taimedest, kuid mõned toidulisandid sisaldavad ka selle keemilise ühendi sünteetilisi vorme. Et saada oma toidulisandist kõige rohkem kasu, on optimaalse tulemuse saavutamiseks kõige parem valida selline, mis sisaldab suure osakaaluga toimeaineid. Samuti on oluline pidada kinni soovitatud annustest, kui te võtate mis tahes toidulisandit, sest liigsed annused võivad põhjustada kahjulikke kõrvaltoimeid, nagu iiveldus või peavalu.

  Üldiselt võib inosiini toidulisandi võtmine pakkuda mitmeid eeliseid neile, kes soovivad suurendada oma energiataset, suurendada sportlikku jõudlust ja kognitiivseid võimeid ning vähendada põletikku kogu kehas. Siiski on alati kõige parem rääkida oma arstiga, enne kui alustate mis tahes uue toidulisandiga, et veenduda, et see on teie jaoks ohutu ja saada nõu, kui palju peaks iga päev võtma, et saavutada optimaalseid tulemusi.

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga