Kreatiin

Käid treeningutel ja teed kõvasti tööd, kuid efekt ei anna sellist tulemust, millist ette kujutad ja soovid? See tähendab, et sinu organismi jaoks on vajalik kreatiin . Loe edasi...

3XL PURE KREATIIN - EFEKTIIVSEIM LIH...
3XL PURE KREATIIN - EFEKTIIVSEIM LIHASE HÜPERTROOFIA MÕJU MAITSE: NEUTRAALNE KOGUS: 500 G. Suurendab lihase hüpertroofiat Varustab koheselt energiaga Suurendab tugevuse intensii..
14.00€
3XLPure Vertigo Treeningule eelne...
3XLPure Vertigo Treeningule eelnevalt tarvitatavtoidulisand tippsoorituseks ●       Plahvatav jõud ●       Suurenenud vastupanu ●..
29.70€
100% mikroniseeritud kreatiin- monoh...
100% mikroniseeritud kreatiin- monohüdraat. 400 g   Koostis: Koosneb 100% puhtast peenestatud pulbrist – kreatiin- monohüdraadist. Tooteinfo: Kreatiin suurendab fü&uum..
12.00€
Otsas
BSN Rebuild Edge 450g
Enam ei ole vaja otsida, Rebuild Edg...
Enam ei ole vaja otsida, Rebuild Edge on vastus kuidas alustada oma treeningjärgset taastumist. See lihasmassi kasvatamise ja jõusegu sisaldab igas mõõdulusikas testitud jõutr..
25.86€
Iga atleet teab, et iga kude inimese...
Iga atleet teab, et iga kude inimese kehas on valmis läbima täieliku muudatuse. Selleks on tarvis vaid visadust, sihikindlust ning tahtejõudu. Loomulikult ka kreatiini aitamaks tõsta s..
15.00€
Creatine 300g OstroVit kreatiin o...
Creatine 300g OstroVit kreatiin on kõrg kvaliteetne kreatiin. Kreatiin on orgaaniline ühend, mis on valmistatud valgu fragmendi käigus, seda leidub lihasmassis. Peamine kreatiini üles..
5.70€
.....
..
12.00€
Kreatiin monohüdraat alustas ju...
Kreatiin monohüdraat alustas juba varajastel 90-ndatel toidulisandite revolutsiooni, saavutades esmakordselt sterioidilaadseid tulemusi looduslikul teel. Kreatiinikogumik teie lihastes on vastutav fosfaa..
17.90€
.....
..
8.20€
Kreatiin monohüdraat alustas ju...
Kreatiin monohüdraat alustas juba varajastel 90-ndatel toidulisandite revolutsiooni, saavutades esmakordselt sterioidilaadseid tulemusi looduslikul teel. Kreatiinikogumik teie lihastes on vastutav fosfaa..
7.50€
Kreatiin monohüdraat alustas ju...
Kreatiin monohüdraat alustas juba varajastel 90-ndatel toidulisandite revolutsiooni, saavutades esmakordselt sterioidilaadseid tulemusi looduslikul teel. Kreatiinikogumik teie lihastes on vastutav fosfaa..
10.00€
Otsas
Hot Blood 3.0 300g
♦  5 tüüpi...
♦  5 tüüpi kreatiini ♦  L-karnitiin ♦  AMINOHAPPED ♦  Vitamiinid ja mineraalid ♦  Antioksüdandid ♦&nbs..
12.50€
ICONFIT CREA SHORTCUT Täisko...
ICONFIT CREA SHORTCUT Täiskomplekt lisandeid, mida Sa vajad jõusaalis kiire füüsilise arengu jaoks  – Täisportsjon mikroniseeritud kreatiini plahvatusliku jõ..
16.00€
Puhtaim mikroniseeritud kreatiin mon...
Puhtaim mikroniseeritud kreatiin monohüdraat pulber mugavas 600g purgis ICONFIT Micronized Creatine Monohydrate – Puhtaim kvaliteetne kreatiinmonohüdraadi pulber hoolikalt valitud pari..
7.20€
Iga annus annab tervelt 5 grammi (50...
Iga annus annab tervelt 5 grammi (5000 mg) 99,9% puhast CreaPure kreatiinmonohüdraati. Selle kreatiinivormi tootmiseks kasutatav patenditud tootmismeetod annab tulemuseks maitse ja lõhnatu pulbri,..
15.00€
Iga annus annab tervelt 5 grammi (50...
Iga annus annab tervelt 5 grammi (5000 mg) 99,9% puhast CreaPure kreatiinmonohüdraati. Selle kreatiinivormi tootmiseks kasutatav patenditud tootmismeetod annab tulemuseks maitse ja lõhnatu pulbri,..
23.00€
-20%
ON Whey protein 2,2kg + Creatine 317g + Smartshaker
ON 100% Whey Gold Standard 2270g &nd...
ON 100% Whey Gold Standard 2270g – https://fitpoint.ee/whey-gold-standard-2270g/ ON Creatine Powder 317g  –  https://fitpoint.ee/on-creatine-powder-317g/ ON Smartshaker 800ml –&n..
70.00€ 88.00€
-14%
ON Whey protein 2,2kg + ON Creatine 634g + Xcore Shaker
.....
..
78.00€ 91.00€
100% CREATINE MONOHYDRATE (KREATIIN ...
100% CREATINE MONOHYDRATE (KREATIIN MONOHÜDRAAT)   Koostisosad (maitse neutraalne): kreatiin monohüdraat. Võib sisaldada vähesel määral gluteeni, mune, piima, ka..
14.62€
PRO • CGT-l on kreatiini, gluta...
PRO • CGT-l on kreatiini, glutamiini ja tauriini sünergistlik valem Bodyraise arendas PRO • CGT, täiustatud valem, mis ühendab kolme kõige enam uuritud ja kõige t..
21.00€
Tooted 1 - 20, tooteid kokku 20, lehekülgi 1


Kas soovid, et lihased kasvaksid ja et vastupidavus tõuseks märgatavalt? Ja et see kõik oleks see tervisele kasulik? Käid treeningutel ja teed kõvasti tööd, kuid efekt ei anna sellist tulemust, millist ette kujutad ja soovid? See tähendab, et sinu organismi jaoks on vajalik kreatiin .

See lisand annab lühema aja jooksul lihast juurde, mitmekordselt tõstab vastupidavust, vähendab treeningutejärgset valu. Ja meeldivaks boonuseks on looduslik tervislik aine, mis tugevdab südame lihast.

Selgitame välja, miks kreatiin vajalik on?

Creatine – aminohape, mis täidab olulisi funktsioone:

• Saadab piimhapet lihastest puhvrisse, kaob väsimus, treening muutub produktiivsemaks.

• Rikastab lihasühendusi hapnikuga, on vahelüliks lihaste veega rikastamiseks, lihasmassi kasvamise protsess kiireneb, lihased omandavad ilusa reljeefi.

• Katalüüsib ainevahetust, annab ülivõimsa hüppe kiire taastumise jaoks.

 

Mis on kreatiin ja milles see sisaldub?

Seda aminohapet saab organism liha, kala, munade kaudu. Kuid spordiga tegelevad inimesed vajavad seda väga. Püüdes saada seda toidust, peab närima vähemalt 5 kilogrammi  liha päevas, kuid see on seedetrakti jaoks ebareaalne.

Mida annab kreatiin sporditoitumisega? Unikaalse lisaaine, kahjustamata seedetrakti.

 

Kuidas seda õigesti tarvitada?

Nagu Paracelsus rääkis: "suurtes annustes muutuvad ka ravimid mürgiks."

Kreatiin monohüdraat - seda peab võtma 5 grammi päevas, lahjendada veega või mahlaga (kõik, va tsitrus). Parima tulemuse saavutamiseks joome vähemalt 3 liitrit vett. Vastuvõtmistsükkel on 2 kuud, viimased kaks päeva joome annuses 1 või 2 grammi, puhkame 3-4 nädalat.

   Täna saab seda lisandit osta mitmekesiselt: kapslitena, pulbrina, lisanditega ja ilma. Ja kuidas valida parim? See on lihtne, leiame enda jaoks kuldse keskmise komponentidest: valem +/- mugavus (väljastamise vorm) +/- tootjaettevõtte +/- hind = parim toode (igaühe jaoks individuaalne).

 

Kõige „kõrgemad” puhta aine väljastamise valemid: kreatiin monohüdraat ja hüdrokloriid. Esimene - klassika, mis on läbinud teaduslike proovide ja rahulolevate sportlastega kontrolli. Hüdrokloriid - uudsus, kiiresti populaarseks muudetud, vähe uuritud.

   Mida annab meile kreatiin pulbri kujul? Suurepärane kombinatsioon muhust ja hinnast. Kapslid koosnevad samast pulbrist, hind on veidi kõrgem - võtmise juures on mugavam.

Selle lisandi hind Eestis varieerub sõltuvalt väljastamise vormist ja tootjaettevõttest. Meie poes on see esindanud mitmesuguste brändidega, mis on nii laialt kättesaadavad kui ka populaarsed üle maailma.

Kreatiin  - seda võib osta Tallinnas. Piisab meie poest läbi tulemisest või lihtsalt tellida meie kodulehekülje kaudu.

 

Kreatiin – parim abistaja intensiivsete treeningute vältel!

Intensiivsed jõutreeningud on reaalse lihasmassi kogumise aluseks. Andes kogu oma jõu igasugused varud ära, tõstate raskusi raskuste järel, teete seeriaid seeriate järel ning lõuatõmbeid aina enam ja enam. Olete valmis mägesid vallutama selleks, et saavutada tulemus, kuid ühel hetkel lihased ei allu enam teile. See tähendab, et lihased on ära kulutanud oma energiavarud. Lihasväsimus on peamiseks lihasmassi kasvatamise piiranguks, tagasi hoidev faktor efektiivsel lihasmassi kogumisel.

On ka võimalus hoiduda sellest. Kreatiin – lämmastikku sisaldav ühend, mis on võimeline kogu aeg intensiivsete treeningute vältel toitma teie lihaseid energiaga, andes neile võimaluse ületada kõik võimalikud ning võimatud piirid lihasmassi kogumisel. Kreatiin parandab teie lihaskude ning kiirendab selle taastumist.

 

Kreatiin on 100% naturaalne ühend, ei mingit keemiat!

95% inimorganismis sisalduvast kreatiinist asub lihaskoes. Kreatiin sisaldub sellistes toiduainetes nagu veiseliha, tuunikala, lõhe ja räim. Kui olete eesmärgiks seadnud lihasmassi kogumise, siis on teie jaoks lihtsalt hädavajalik lisada oma toiduratsiooni kreatiini sisaldavad toiduained. Siiski on tänapäeval sporditoitude tootjad teinud kreatiini maksimaalselt kättesaadavaks ning pakuvad laia kreatiini põhjal valmistatud lisandite valikut.

Tarvitades lisaks kreatiini suurendate oma energeetilist varu intensiivsete treeningute ajal ning sellega muudate treeningud palju rohkem kasu toovateks!

Tänu kreatiinile:

  • Suureneb lihasmass
  • Väheneb lihasväsimus
  • Kiireneb taastumine
  • Tõuseb lihaste taluvustase
  • Kvaliteetne hüdratsioon