• Eesti keel
 • English
 • Russian
 • Latvian
 • Lietuvių
  Vaarika ketoonid

  Vaarika ketoonid

  Mitmete uuringute tulemuste kohaselt on vaarikaketoonid, mille allikaks on vaarikamari, leidnud laialdast rakendust rasvade põletamise vahendina. Sporditoitumise tootjad kaasavad üha enam vaarikaketoone keeruliste rasvapõletite hulka. Mis on selle suundumuse põhjus?

  Loe edasi...
  12.00 Maksudeta: 9.84€
  15.50 Maksudeta: 12.71€
  Otsas
  12.90 Maksudeta: 10.57€
  Otsas
  12.99 Maksudeta: 10.65€
  Tooted 1 - 4, tooteid kokku 4, lehekülgi 1


  Vaarika ketoonmolekul on oma struktuurilt sarnane kapsa itsiinimolekuliga, s.t ühendiga, mis on end juba ammu tõestanud kui tõhusat rasvapõletaja. See andis põhjust vaarikaketoone uurida.

  Nende tulemused olid järgmised järeldused: vaarikaketoonid muudavad rakud lipolüütilise hormooni norepinefriini toime suhtes tundlikumaks ja põhjustavad ka organismis rohkem adiponektiini (hormoon, mis aitab kiirendada ainevahetusprotsesse). Lisaks ei lase vaarikaketoonid rasval maksas koguneda ning neil on ka antioksüdantsed omadused.

  Vaarikaketoonide mõju Vaarika ketoonid pilt

  Vaarikaketoone hakati kasutama sporditoitudes mitte väga kaua aega tagasi, kuid need on juba populaarsust kogunud loodusliku päritoluga ühenditena, millel on rasva põletavad omadused. Seetõttu kuuluvad need rasvapõletajate hulka või neid kasutatakse mono-lisandina.

  Kaalu langetamiseks

  Vaarikaketoonide struktuur sarnaneb kapsaitsiini struktuuriga - alkaloid, mis annab tšillipiprale vürtsika maitse. Kapsaitsiini rasvapõletusomadused on juba tõestatud, mistõttu teadlased otsustasid katsetada vaarikaketoonide omadusi ja leidsid, et vaarikaketoonid annavad sama efekti. Uuringud on näidanud, et need takistavad rasvade imendumist organismis, samuti kiirendavad selle lagunemist.

  Positiivne mõju maksafunktsioonile

  Vaarikaketoonid mõjutavad positiivselt ka maksa tööd. Maks kui keha kõige olulisem organ aitab meie kehal vabaneda toksiinidest, mis aitab kaasa organismi tõhusamale toimimisele, sealhulgas kiirematele ainevahetusprotsessidele.

  Vaarikaketoonid on osutunud kasulikuks teatud maksahaiguste ennetamisel. Need ei lase rasval sellesse koguneda, mis võib tekkida rasvase toidu liigse sisalduse korral toidus.

  Lisaks on vaarikaketoonid tugevad antioksüdandid. Need kaitsevad keha liigsete vabade radikaalidega, takistades mitmete soovimatute seisundite tekkimist.

  Vaarikaketoonid on viis kehakaalu kontrollimiseks, maksa eest hoolitsemiseks ja keha kaitsvate omaduste tugevdamiseks.

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga