• Eesti keel
 • English
 • Russian
 • Latvian
 • Lietuvių
  Jalaraskused ja käeraskused

  Jalaraskused ja käeraskused

  Hüppeliigese- ja randmeraskused on ideaalne varustus treeningute tõhususe suurendamiseks.

  Loe edasi...
  17.40 Maksudeta: 14.26€
  19.90 Maksudeta: 16.31€
  16.90 Maksudeta: 13.85€
  13.90 Maksudeta: 11.39€
  9.80 Maksudeta: 8.03€
  Otsas
  20.80 Maksudeta: 17.05€
  Otsas
  13.90 Maksudeta: 11.39€
  Tooted 1 - 7, tooteid kokku 7, lehekülgi 1


  Jalaraskused ja käeraskused ning nende kasud

  Siin on mõned põhjused, miks raskused võivad teie treeningute ajal väga kasulikud olla:

  • Treeningu intensiivsus: lisage raskusi, et muuta iga liigutus tõhusamaks. Lisaraskus tekitab täiendavat vastupanu, mis aitab tugevdada ja vormida teie käsi ja jalgu.
  • Arendage jõudu: raskustega treenides arendate lihasjõudu ja vastupidavust. Teie käed ja jalad tänavad teid selle lisatoe eest.
  • Treeningu varieeruvus: raskusi saab kasutada mitmesugustes treeningutes. Saate neid kasutada nii kardio- kui ka jõutreeningutel, muutes oma programmi huvitavamaks ja tõhusamaks.
  • Kodused treeningud: tänu nende väikesele suurusele saate hõlpsalt kasutada raskusi kodusteks treeninguteks. See on suurepärane võimalus kodust lahkumata füüsiliselt aktiivne olla. jalaraskused ja käeraskused pilt
  • Kõikidele treeningtasemetele: olenemata teie vormisoleku tasemest, võite leida oma vajadustele vastavad ideaalsed raskused. Alustage kergete raskustega ja suurendage koormust järk-järgult.

  Miks oleks kasulik osta jalgade ja käte raskused 

  Hüppe- ja randmeraskuste ostmine on samm tervema ja vormitavama keha poole. Muutke oma treeningud huvitavamaks ja tõhusamaks, investeerides teatud raskustesse ning pöörake oma kätele ja jalgadele tähelepanu, mida nad väärivad!

  Raskused on tavaliselt kompaktsed ja neid on lihtne kodus hoida. Saate need voodi alla või kappi peita ja alati treeninguteks valmis hoida. Sellise varustuse olemasolu teie kodus võib olla suurepärane motivatsioon regulaarselt treenida.

  Hüppeliigese- ja randmeraskused on mugavad, tõhusad ja multifunktsionaalsed seadmed, mis aitavad parandada füüsist, tugevdada lihaseid ning muuta treeningud huvitavamaks ja tõhusamaks. Olenemata teie eesmärkidest võivad need olla usaldusväärseks kaaslaseks teie teekonnal parema tervise ja vormisoleku poole.

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga