• Eesti keel
 • English
 • Russian
 • Latvian
 • Lietuvių

  SuperDren

  Bottega di LungaVita SuperDren 3D Ce...
  Bottega di LungaVita SuperDren 3D Cellulite Treatment - tselluliiti vähendavad ja ainevahetust kiirendavad kapslid  SuperDren tselluliidivastased kapslid toovad sinuni looduse jõu, mille a..
  27.90€ Maksudeta: 22.87€
  Bottega di LungaVita SuperDren Activ...
  Bottega di LungaVita SuperDren Active Oil tselluliiti vähendav õli  SuperDren tselluliiti vähendav Active Oil toidab ning toniseerib su nahka kogu tselluliidiravi jooksul! Active O..
  27.90€ Maksudeta: 22.87€
  Bottega di LungaVita SuperDren Anti-...
  Bottega di LungaVita SuperDren Anti-Water Criogel - tselluliiti vähendav ja vett väljutav “jääefektiga” krüogeel  „Jääefektiga" vett v&au..
  35.00€ Maksudeta: 28.69€
  Bottega di LungaVita SuperDren Depur...
  Bottega di LungaVita SuperDren Depura Blueberry Light -ainevahetust kiirendava ja liigset vett väljutava toimega SuperDren Depura Blueberry Light on tugevalt dreneeriva ja organismi puhastava toimega ..
  26.90€ Maksudeta: 22.05€
  Bottega di LungaVita Depura Myrtus Z...
  Bottega di LungaVita Depura Myrtus Zero kcal - seedimist soodustava ja liigset vett väljutava toimega SuperDren Depura Zero kcal on osa tõhusast SuperDren salenemisprogrammist, mille toimet on ..
  21.90€ Maksudeta: 17.95€
  Bottega di LungaVita SuperDren Fibra...
  Bottega di LungaVita SuperDren Fibra Zero taimsete kiudainetega seedimise parandamiseks, 14 x 15 ml Toidulisand taimsete kiudainetega koos apteegitilli ekstraktiga. Apteegitilli ekstrakt on kasulik..
  20.90€ Maksudeta: 17.13€
  Bottega di LungaVita SuperDren Green...
  Bottega di LungaVita SuperDren Green Coffee kapslid SuperDren rohelise kohvioa kapslid on sinu uus ning ülimalt tõhus abimees efektiivsemaks kaalulangetamiseks! SuperDren rohelises kohvioas ..
  24.90€ Maksudeta: 20.41€
  Bottega di LungaVita SuperDren ...
  Bottega di LungaVita SuperDren öine kontsentraat rasvarakkude ja tselluliidi lõhustamiseks Uudse ülitõhusa toimega taimsete koostisainete põhjal valmistatud keharasvu p&..
  39.00€ Maksudeta: 31.97€
  Bottega di LungaVita SuperDren Therm...
  Bottega di LungaVita SuperDren Thermo  SuperDren Thermo tabletid on taimsetel ekstraktidel põhinev toidulisand, mis aitab põletada organismi kogunenud üleliigseid keharasvu, takista..
  27.90€ Maksudeta: 22.87€
  Otsas
  Cellulite Cream AHA-s with Redux GC - tselluliiti lõhustav kreem 250 ml
  Bottega di LungaVita SuperDren Cellu...
  Bottega di LungaVita SuperDren Cellulite Cream AHA-s with Redux GC - tselluliiti lõhustav kreem Salendav tselluliidivastane kehakreem on uuendusliku koostisega, mille naturaalsed komponendid aitavad..
  35.00€ Maksudeta: 28.69€
  Otsas
  Depura Apple - ainevahetust kiirendav, liigset vett ja jääkaineid väljutav toidulisand, 500 ml
  Bottega di LungaVita SuperDren Depur...
  Bottega di LungaVita SuperDren Depura Apple - ainevahetust kiirendav, liigset vett ja jääkaineid väljutav toidulisand Toidulisand SuperDren Depura Apple on parim valik, kui soovid vabaneda k..
  26.90€ Maksudeta: 22.05€
  Otsas
  Depura Cherry - ainevahetust kiirendav, liigset vett ja jääkaineid väljutav toidulisand, 500 ml
  Bottega di LungaVita SuperDren Depur...
  Bottega di LungaVita SuperDren Depura Cherry - toidulisand, mis kiirendab ainevahetust ning väljutab liigset vett ja jääkaineid SuperDren® Depura Cherry on toidulisand, milles põh..
  26.90€ Maksudeta: 22.05€
  Otsas
  Depura Papaya - ainevahetust kiirendava ja liigset vett väljutava toimega, 500 ml
  Bottega di LungaVita SuperDren Depur...
  Bottega di LungaVita SuperDren Depura Papaya – ainevahetust kiirendav ja liigset vett väljutav toidulisand Papaiamahla sisaldav SuperDren Depura Papaya vähendab puhitus, soodustab..
  26.90€ Maksudeta: 22.05€
  Otsas
  Depura Pineapple Drink Bottle 500 ml
  Sinu kauni keha saladuse retsept on ...
  Sinu kauni keha saladuse retsept on siin! SuperDreni ananassimaitseline taimeekstraktidel põhinev toidulisand dreneerib ja kiirendab ainevahetust, mille tulemuseks on sale ja kaunis keha! Vähen..
  26.95€ Maksudeta: 22.09€
  Tooted 1 - 14, tooteid kokku 14, lehekülgi 1


  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga