• Eesti keel
 • English
 • Russian
 • Latvian
 • Lietuvių
  Kaalium

  Kaalium

  Kaalium on tähtsuse poolest kolmas kehas olev mineraal, mängides meie tervise parandamises oma rolli. Tänu sellele toetatakse kõrget elutaset ning selle võimalusi ei tasu alahinnata. Lisaks sellele, et kaalium on tähtis elektrolüüt, on see vajalik ka normaalse südamerütmi toetamiseks, aju, neerude ja lihaste tööks. 

  Loe edasi...
  7.80 Maksudeta: 6.39€
  1.80 Maksudeta: 1.48€
  15.80 Maksudeta: 12.95€
  4.90 Maksudeta: 4.02€
  6.90 Maksudeta: 5.66€
  9.80 Maksudeta: 8.03€
  1.99 Maksudeta: 1.63€
  7.80 Maksudeta: 6.39€
  3.90 Maksudeta: 3.20€
  -24%
  32.00 42.00€ Maksudeta: 26.23€
  9.80 Maksudeta: 8.03€
  16.00 Maksudeta: 13.11€
  5.90 Maksudeta: 4.84€
  14.00 Maksudeta: 11.48€
  9.90 Maksudeta: 8.11€
  11.60 Maksudeta: 9.51€
  -10%
  45.81 50.90€ Maksudeta: 37.55€
  49.00 Maksudeta: 40.16€
  -59%
  New
  6.90 16.95€ Maksudeta: 5.66€
  Otsas
  9.50 Maksudeta: 7.79€
  Otsas
  13.47 Maksudeta: 11.04€
  Otsas
  4.60 Maksudeta: 3.77€
  Otsas
  1.50 Maksudeta: 1.23€
  Otsas
  16.95 Maksudeta: 13.89€
  Otsas
  16.90 Maksudeta: 13.85€
  Otsas
  15.40 Maksudeta: 12.62€
  Tooted 1 - 26, tooteid kokku 26, lehekülgi 1


  Kaalium on oluline mineraal, mis aitab säilitada tervislikku närvi- ja lihastegevust. Seda kasutatakse ka vedelikutasakaalu ja elektrolüütide taseme reguleerimiseks organismis. Kaaliumi tabletid on mugav ja tõhus viis selle olulise toitaine igapäevase tarbimise täiendamiseks. Kaaliumitablettide võtmine võib aidata parandada südame tervist, vähendada väsimuse sümptomeid, toetada lihasjõudu ja vastupidavust ning isegi aidata kaasa kaalulangusele.

  Südametervis: Kaaliumil on oluline roll terve vererõhu taseme toetamisel. Aitades lõdvestada arterite seinu, aitab kaalium vähendada teie südame-veresoonkonna koormust ja vähendada teatud südamehaiguste tekkeriski. Kaaliumitablettide regulaarne võtmine võib aidata vähendada ka kroonilist põletikku, mis on teine südamehaiguste riskitegur.

  Väsimuse leevendamine: Kaalium osaleb energiatootmises rakutasandil. Kui te ei saa seda olulist mineraalainet piisavalt toiduga või toidulisanditega, võib teil tekkida krooniline väsimus või madal energiatase kogu päeva jooksul. Igapäevase annuse kaaliumitablettide võtmine võib aidata hoida teie energiataset üleval, et te saaksite olla kogu päeva produktiivne.

  Lihastugevus: Kaalium aitab lihastel tõhusamalt töötada, aidates kaasa närviimpulsi ülekandmisele ja lihaste kokkutõmbumisele. Kui olete sportlane või tegelete sageli füüsilise tegevusega, võib regulaarne annus kaaliumitablette aidata anda teie lihastele lisatoetust, mida nad vajavad optimaalseks jõudluseks.

  Kaalulangus: Paljud uuringud on näidanud, et kaaliumitarbimise suurendamine toiduga võib aidata kaasa kaalulangusele. See on tingitud sellest, et kõrge kaaliumisisaldusega toidud, nagu köögiviljad, on tavaliselt madala kalorsusega, kuid samas väga täisväärtuslikud, mis võib aidata vähendada söögiisu ja isu ebatervislike vahepalade järele söögikordade vahel. Kaaliumitablettide võtmine võib anda lisakasu, kui püüate kaalust alla võtta, sest see tagab suurema küllastumise kogu päeva jooksul, vältides samal ajal toitainete puudust, mis võib hiljem põhjustada isu või liigset söömist.

  Üldiselt pakub kaaliumitablettide igapäevane lisamine oma rutiini palju potentsiaalset kasu tervisele, mis ulatub väsimuse vähendamisest kuni südame tervise parandamiseni ja isegi kaalulangetamispüüdluste toetamiseni. Enne mis tahes tüüpi toidulisandi või ravimi võtmist rääkige oma arstiga; ta saab teile anda individuaalseid nõuandeid, mis põhinevad teie individuaalsetel vajadustel ja haiguslool.

  Neutraliseerides naatriumi toimet, soodustab see normaalset vererõhku, võimaldades südamel töötada efektiivsemalt, vähendades infarkti või insuldi arenemise tõenäosust. Kaalium on mineraal, milleta ei ole võimalik südame, aju ja lihaste normaalne töö. 

  Kaalium (Potassium)  kaalium pilt

  Kaalium on mineraal, mis täidab meie kehas terve rida tähtsaid funktsioone, milledest põhiliseks on  vedeliku tasakaalu reguleerimine ning südame ja lihaste kokkutõmbumisaktiivsuse kontroll. 

  Koos naatriumi, kloori, kaltsiumi ja magneesiumiga kuulub see elektrolüütide hulka. See tähendab, et kaltsium osaleb elektriliste seoste ülekandes keha sees. Nagu ka muud elektrolüüdid, soodustab see vererõhu alanemist. Lisaks sellele, saades iga päev piisava koguse kaaliumi ja muid elektrolüüte, toetate te oma kehas vee tasakaalu. 

  Kaalium vähendab ka südame-veresoonkonna süsteemi haiguste, selliste kui infarkti ja insuldi arengu tõenäosust. Kõik see toimub läbi vererõhu reguleerimise.  Kaalium stimuleerib veresoonte lõdvestumist, võimaldades verel neidmööda kiiremini voolata.   

  Lisaks sellele, et sellises seisundis töötavad veresooned kergemini ja soodustavad südame kokkutõmbumise aktiivsust, varustavad need ka kogu keha suure hulga nutrientidega, luues sellega meile kõikidele tingimused kestvaks ja täisväärtulsikuks eluks. 

  Kaalium on tähtis lihaste tööle.

  Soodustab nende intensiivsemat kokkutõmbumist ja aitab nendel kiiremini ja efektiivsemalt taastuda. 

  Kaltsiumi, fosfori, magneesiumi ja teiste mineraalidega panustab kaalium luude ja hammaste tervisesse, ennetades terve rea luustik-lihastik haiguste, näiteks osteoporoosi arenemist. 

  Kaalium aitab ka suunata rohkem hapnikku peaajusse, parandades selle funktsioneerimist. Saamata piisavas koguses kaaliumi, alandate te hapnikutaset selles tähtsas organis ja halvendate oluliselt selle töö kvaliteeti. 

  Vererõhku toetades annab kaalium meile eelised võitluses stressolukordadega. Olete üllatunud, kuivõrd lõõgastatuna võib ennast tunda isegi stressi korral, kui vererõhk on normikohane. See aitab lõdvestada lihaseid, neil mitte pingulduda ning seisukorda halvendamata. 

  Kaalium on väärtuslik mineraal südame, aju ja lihaste tööks. Jälgige, et kehas oleks seda piisaval hulgal.

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga