• Eesti keel
 • English
 • Russian
 • Latvian
 • Lietuvių
  Kaalium

  Kaalium

  Kaalium on tähtsuse poolest kolmas kehas olev mineraal, mängides meie tervise parandamises oma rolli. Tänu sellele toetatakse kõrget elutaset ning selle võimalusi ei tasu alahinnata. Lisaks sellele, et kaalium on tähtis elektrolüüt, on see vajalik ka normaalse südamerütmi toetamiseks, aju, neerude ja lihaste tööks. 

  Loe edasi...
  -24%
  5.90 7.80€ Maksudeta: 4.92€
  1.80 Maksudeta: 1.50€
  15.80 Maksudeta: 13.17€
  4.80 Maksudeta: 4.00€
  9.50 Maksudeta: 7.92€
  12.00 Maksudeta: 10.00€
  4.60 Maksudeta: 3.83€
  5.50 Maksudeta: 4.58€
  -24%
  32.00 42.00€ Maksudeta: 26.67€
  13.47 Maksudeta: 11.23€
  9.80 Maksudeta: 8.17€
  7.80 Maksudeta: 6.50€
  14.00 Maksudeta: 11.67€
  Otsas
  1.50 Maksudeta: 1.25€
  Tooted 1 - 14, tooteid kokku 14, lehekülgi 1


  Neutraliseerides naatriumi toimet, soodustab see normaalset vererõhku, võimaldades südamel töötada efektiivsemalt, vähendades infarkti või insuldi arenemise tõenäosust. Kaalium on mineraal, milleta ei ole võimalik südame, aju ja lihaste normaalne töö. 

  Kaalium (Potassium)  kaalium pilt

  Kaalium on mineraal, mis täidab meie kehas terve rida tähtsaid funktsioone, milledest põhiliseks on  vedeliku tasakaalu reguleerimine ning südame ja lihaste kokkutõmbumisaktiivsuse kontroll. 

  Koos naatriumi, kloori, kaltsiumi ja magneesiumiga kuulub see elektrolüütide hulka. See tähendab, et kaltsium osaleb elektriliste seoste ülekandes keha sees. Nagu ka muud elektrolüüdid, soodustab see vererõhu alanemist. Lisaks sellele, saades iga päev piisava koguse kaaliumi ja muid elektrolüüte, toetate te oma kehas vee tasakaalu. 

  Kaalium vähendab ka südame-veresoonkonna süsteemi haiguste, selliste kui infarkti ja insuldi arengu tõenäosust. Kõik see toimub läbi vererõhu reguleerimise.  Kaalium stimuleerib veresoonte lõdvestumist, võimaldades verel neidmööda kiiremini voolata.   

  Lisaks sellele, et sellises seisundis töötavad veresooned kergemini ja soodustavad südame kokkutõmbumise aktiivsust, varustavad need ka kogu keha suure hulga nutrientidega, luues sellega meile kõikidele tingimused kestvaks ja täisväärtulsikuks eluks. 

  Kaalium on tähtis lihaste tööle.

  Soodustab nende intensiivsemat kokkutõmbumist ja aitab nendel kiiremini ja efektiivsemalt taastuda. 

  Kaltsiumi, fosfori, magneesiumi ja teiste mineraalidega panustab kaalium luude ja hammaste tervisesse, ennetades terve rea luustik-lihastik haiguste, näiteks osteoporoosi arenemist. 

  Kaalium aitab ka suunata rohkem hapnikku peaajusse, parandades selle funktsioneerimist. Saamata piisavas koguses kaaliumi, alandate te hapnikutaset selles tähtsas organis ja halvendate oluliselt selle töö kvaliteeti. 

  Vererõhku toetades annab kaalium meile eelised võitluses stressolukordadega. Olete üllatunud, kuivõrd lõõgastatuna võib ennast tunda isegi stressi korral, kui vererõhk on normikohane. See aitab lõdvestada lihaseid, neil mitte pingulduda ning seisukorda halvendamata. 

  Kaalium on väärtuslik mineraal südame, aju ja lihaste tööks. Jälgige, et kehas oleks seda piisaval hulgal.

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga