• Eesti keel
 • English
 • Russian
 • Latvian
 • Lietuvių
  Kitosaan

  Kitosaan

  Üks meetod liigsete kilodega võitlemiseks on rasvablokaatorite tarvitamine. Nende toime on suunatud toidust saadavate rasvade omastamise pärssimisele, alandades tarbitavate kalorite taset ja takistades rasva ladestumist.

  Loe edasi...
  9.90 Maksudeta: 8.11€
  14.50 Maksudeta: 11.89€
  12.90 Maksudeta: 10.57€
  17.90 Maksudeta: 14.67€
  28.00 Maksudeta: 22.95€
  30.00 Maksudeta: 24.59€
  Otsas
  24.90 Maksudeta: 20.41€
  Otsas
  22.00 Maksudeta: 18.03€
  Tooted 1 - 8, tooteid kokku 8, lehekülgi 1


  Sportlikus toitumises on rasvablokaatorina leidnud laialdast kasutust kitosaan. Sellel on ainulaadne võime rasvamolekule siduda ja need organismist välja viia.

  Toidust saadavate rasvade blokeeriminekitosaan pilt

  Rasvablokaatorid aitavad kaalu kontrollida, takistades rasvade imendumist peensooles. Annab ju iga gramm rasva 9 kalorit. Hoides ära iga rasvagrammi imendumise, säästate organismi mittevajalikest kaloritest.

  Lihtsas keeles öeldes vähendate te tarbitavate kalorite kogust, piinamata end dieetidega ja muutmata oma maitseharjumusi.

  Kõige tuntum rasvablokaator on kitosaan. Sidudes rasvamolekule soolestikus viib see need organismist välja. Kitosiin on mitteomastatav rasva suhtes «käsna efektiga» tselluloos. Seepärast on see leidnud laia kasutust sporditoitumises, kuna sportlased on selle omaduse võistlusteks valmistumisel heaks kiitnud.

  Kitosaan aitab vabaneda rasvadest

  Esmakordselt ilmus kitosaan Jaapanisse ja jõudis sealt edasi Ameerikasse ja Euroopasse, kus leidis laialdast kasutust kui toimelt unikaalne vahend kaalu alandamiseks. See on looduslik aine, kuna seda saadakse vähkide, krabide, krevettide ja teiste koorikloomade kestadest.

  Kitosaan on loodusliku kitiini aluseline vorm, mis on struktuurilt lähedane taimsele tselluloosile. Selle iseloomulikuks eripäraks on aminorühma olemasolu koostises, mis on võimeline külge tõmbama suure hulga rasvarakke ja need organismist välja viima.

  Niisiis on kitosaani peamine mõju rasvade sidumine ja nende organismist väljutamine. Teisisõnu ei lase see rasval seeduda. Makku sattudes võtab see seal geeli kuju, mis seobki rasvamolekulid endaga.

  Kitosaan suudab siduda ja organismist välja viia rasvamassi, mis ületab 6-12 korda tema enda massi. See tähendab, et üks 500 mg sisaldav tablett või kapsel on suuteline kindlustama kuni 6 grammi allaneelatud rasva organismist väljaviimise.

  Kitosaani tabletid – kuidas neid võtta

  Et kitosaani võtmine oleks tulemuslik, on soovitav selle manustamise perioodil juua 8-10 klaasi vett ööpäevas. Et kitosaan jõuaks makku enne, kui sinna jõuavad tarbitud rasvad, võetakse seda tavaliselt mõni minut enne sööki.

  Lisaks sellele alandab kitosaan kolesteroolitaset, normaliseerib seedekulgla tegevuse, parandab immuunsust ja alandab vererõhku.

  Kui te kuulute inimeste hulka, kes püüavad kaalus alla võtta ja saavutada ideaalne sale figuur, võib kitosaan olla selleks hea abiline.

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga