Glutamiin

Glutamiin või L-glutamiin on aminohape, mis on esimesel kohal vere ning lihaste koostises. Glutamiin mõjutab valgulist lagundamist ning sünteesi: kui tarvitada antud aminohapet, siis aktiviseerub valguline süntees ning aeglustub valkude lagundamine. Loe edasi...

-24%
3XL PURE GLUTAMIIN+BCAA 4:1:1  500G
Glutamine + BCAA - Maksimaalne taast...
Glutamine + BCAA - Maksimaalne taastumine ● Soodustab valgusünteesi. ● Oluline lihaste taastumiseks. ● Stimuleerib kasvuhormooni moodustamist. ● Soodustab energia omandamist. 3XL-i Glutami..
24.30€ 32.00€
.newspaper { -webkit-column-cou...
.newspaper { -webkit-column-count: 3; /* Chrome, Safari, Opera */ -moz-column-count: 3; /* Firefox */ column-count: 3; } Pure Glutamine - Taastumine ja anti-kataboolne lihasmassi aminohape ..
27.59€
-12%
BULK Glutamiin 400g
GLUTAMIIN on mikroniseeritud ühend, ...
GLUTAMIIN on mikroniseeritud ühend, millel on suurepärane maitse, kuid see sisaldab null grammi suhkrut ja null grammi aspartaami, mis on positiivne enamuse meie klientide jaoks. Aminohapped on iseenesest ü..
19.47€ 22.00€
Gluta 1000 Chews forest fruits flavo...
Gluta 1000 Chews forest fruits flavor of Musclegenix is a supplement in chewable format and a nice flavor that make easy the take of best-quality L-glutamine. Provides an adequate quantity of L-glutamine to i..
19.50€
PRO • CGT-l on kreatiini, glutamiini...
PRO • CGT-l on kreatiini, glutamiini ja tauriini sünergistlik valem Bodyraise arendas PRO • CGT, täiustatud valem, mis ühendab kolme kõige enam uuritud ja kõige tõhusama koostisosa turul - kreatiin, gl..
21.00€
Tooted 1 - 5, tooteid kokku 5, lehekülgi 1


Glutamiin on vaieldamatu liider erinevate toidulisandite hulgas. Paljud sportlased eelistavad just teda. Glutamiinhape täidab eluliselt vajalikke funktsioone, ta on mitmete proteiinsete toitainete koostises. Kahjuks on nendes toitainetes glutamiini sisaldus ebapiisav: sportlase organism töötleb liiga kiiresti antud aminohapet. Selleks, et hüvitada glutamiini sisaldust organismis on sportlastel on vajalik tarvitada toidulisandeid.

  • Treening on iga sportlase organismi jaoks stress. Kuid stress ei möödu ilma glükokortikoidide eraldumiseta, mis vähendavad energia kulu, „põletades“ lihasrakke. Glükokortikoidide kataboolset mõju saab peatada glutamiini tarvitamise abil.
  • Glutamiin aitab sportlasi külmade aastaaegade jooksul, kui nende organism on ohustatud mitmete infektsioonide poolt. Glutamiin on võimas immuunsüsteemi stimulaator. Ta on peamiseks makrofaagide ja lümfotsüütide kütuseks, samuti ka infektsioonidega võitlevate rakkude kütuseks.
  • Glutamiin on suurepärane taastav vahend ka juhul, kui inimene on saanud raske trauma või on üle elanud raske kirurgilise operatsiooni. Glutamiin kiirendab mitmeid  kordi haavade paranemist, vähendab proteiini ning vabade aminohapete kadu lihastes.