Maapähklivõi

Tihti on jäänud mulje, et tõeliselt tervislik toode ei ole eriti maitsev. Kuid maapähklivõi on erand reeglist - see on uskumatult tervislik ja maitsev. Maapähklivõi sobib inimestele, kellel on vitamiinide ja toiteelementide puudus. Loe edasi...

Teie magus karamell levis suurep&aum...
Teie magus karamell levis suurepärase suupiste! Prozis Caramel Maapähklivõi on looduslikult maitsev levik. Peale selle, et see on tervislik lihaseid tekitavate valkude allikas, pakuvad maap&..
6.45€
Otsas
Chocolate Peanut Butter 500g
Peanut Butter Smooth Chocolate &mdas...
Peanut Butter Smooth Chocolate — Smooth deliciousness for nutritious snacking Prozis Foods Peanut Butter Smooth Chocolate is made from peanut butter and chocolate. Real chocolate paste, not artificia..
5.69€
Prozis Cinnamon Roll Peanut Butter &...
Prozis Cinnamon Roll Peanut Butter – Sweet and spicy deliciousness for nutritious snacking. The Cinnamon Roll is a fluffy, gooey, classic Swedish treat. It combines cinnamon, butter and sugar with a ..
4.50€
  Naturaalne maapähkliv...
  Naturaalne maapähklivõi millele ei ole lisatud suhkrut ega soola Peamised eelised       100% naturaalne maapähklivõi Ei ole lisatud soola..
4.99€
Tooted 1 - 4, tooteid kokku 4, lehekülgi 1


See on asendamatu kehakaalu või lihasmassi juurde võtmiseks. Selle toode kasulikkus ei oma üldiselt tarvitamise keelatust. Seda saab süüa igaüks, välja arvatud need, kes põevad allergiat pähklite vastu.

Sellest pähklite sordist  võil on mitmeid eeliseid:

  • vähendab veresoonte ja südamehaiguste riski;
  • toimib antioksüdandina, vähendab kasvajate ja uusmoodustiste tekke riski;
  • suurendab testosterooni, mis soodustab lihasmassi suurenemist - see teeb maapähklivõi kulturistide toitumisharjumuses asendamatuks tooteks.

Maapähklivõi valmistamine - toote koostis

  Tootmise käigus kasutatakse ainult looduslikke materjale, mis võimaldavad säilitada enamiku kasulikke vitamiine ja mikroelemente. Või sisaldab taimset valku, millel on soodne toime organismi ja lihastele. Lisaks sellele sisaldab see B1, B2, E, A, PP vitamiine. Samuti on see rikas foolhappe ja mikroelementide poolest (tsink, fosfor, jood, raud). Võite olla kindel, et see on kahtlemata tervisele kasulik.

Maapähklivõi müük

  Kui Teil tekkis küsimus –kust Eestis osta maapähklivõid, võite julgelt meie poole pöörduda. Me müüme tervislikku toodangut, mis vastab kõikidele rahvusvahelistele normidele, me garanteerime kauba kõrgkvaliteetsuse, mis aitab teie organismil tunda ennast paremini. Võrreldes paljude müüjatega, müüme me maapähklivõid ainult loodusliku koostisega ja minimaalsete lisanditega.