• Eesti keel
 • English
 • Russian
 • Latvian
 • Lietuvių
  Spordikotid

  Spordikotid

  Spordikotid ja nende mugavus

  Spordikott on hädavajalik lisavarustus igaühele, kes võtab treeningut tõsiselt. Olenemata sellest, kas käite igapäevaselt jõusaalis või tegelete spordiga õues, õige spordikott võib muuta ettevalmistumise enne ja pärast treeningut lihtsamaks ja mugavamaks.

  Loe edasi...
  34.90 Maksudeta: 28.61€
  69.00 Maksudeta: 56.56€
  44.90 Maksudeta: 36.80€
  Otsas
  -61%
  1.90 4.90€ Maksudeta: 1.56€
  Otsas
  20.60 Maksudeta: 16.89€
  Otsas
  39.00 Maksudeta: 31.97€
  Otsas
  -46%
  19.00 35.00€ Maksudeta: 15.57€
  Tooted 1 - 7, tooteid kokku 7, lehekülgi 1


  Mugavuse tagamiseks peavad spordikotid vastama mitmele kriteeriumile: mahutavus, funktsionaalsus, vastupidavus ja stiil.

  Milline on hea spordikott?

  • Mahutavus ja ruumikorraldus

  Üks spordikoti olulisi omadusi on selle mahutavus. Sinna peaksid hõlpsasti mahtuma spordiriided, jalatsid, rätik, vahetusriided, isiklikud hooldustarbed ja väikesed tarvikud, näiteks spordikell, veepudel ja valgubatoonid. Oluline on ka ruumikorraldus: sahtlid ja taskud aitavad esemeid kategooriatesse jaotada, võimaldades neile hõlpsasti ligi pääseda ja vältides nende kahjustumist või määrdumist.

  • Funktsionaalsus ja mugavus

  Funktsionaalsetel spordikottidel peavad olema erinevad kandvad elemendid, näiteks käepidemed ja õlarihm. Õlarihm, eelistatavalt reguleeritava pikkusega ja mugavuse tagamiseks pehmendusega, aitab kaalu ühtlaselt jaotada, vähendades õlgadele ja seljale avalduvat koormust. Mõned funktsionaalsed mudelid pakuvad spetsiaalseid kinnitusi joogamati või treeningseadmete jaoks.

  • Vastupidavus ja materjalid

  Spordikoti materjal mõjutab selle tugevust ja vastupidavust regulaarsele kasutamisele. Eelistada tuleks vetthülgavaid ja vastupidavaid materjale, näiteks suure tihedusega polüestrit või nailonit, sest need kaitsevad koti sisu niiskuse eest ja neid on lihtne puhastada. Lisaks tuleb tähelepanu pöörata tõmblukkude ja õmbluste kvaliteedile, mis peavad olema tugevad ja töökindlad.

  • Stiil ja isikupärastamine

  Viimane, kuid mitte vähem tähtis - stiil. Tänapäeval leidub spordikotte mitmesuguste kujunduste, värvide ja viimistlustega, mis võimaldab teil valida oma stiili ja eelistustega sobiva variandi. Isikupärastamiseks saab kasutada aplikatsioone, tikandeid või trükiseid, mis lisavad omanäolisust ja muudavad koti paremini äratuntavaks.

  Naiste ja meeste spordikotid

  Spordikott on oluline aksessuaar aktiivse elustiili harrastajatele, olenemata soost. Siiski peaksid nii mehed kui ka naised spordikoti valimisel arvestama mitte ainult üldisi nõudeid mahutavusele, vastupidavusele ja mugavusele, vaid ka oma konkreetseid vajadusi ja eelistusi, mis võivad varieeruda.

  Olenemata sellest, kas valite meeste või naiste spordikoti, on oluline pöörata tähelepanu materjalide ja teostuse kvaliteedile. Vetthülgav kangas, turvalised tõmblukud ja tugevad õmblused tagavad koti vastupidavuse ja sisu turvalisuse. Ventilatsiooniavad ja niiskuskindlad sektsioonid aitavad säilitada hügieenilisust ja värskust. Meie poest leiate kvaliteetsed spordikotid, mis vastavad kõigile standarditele!

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga