• Eesti keel
 • English
 • Russian
 • Latvian
 • Lietuvių

  Dr. Ohhira

  Dr.OHHIRA® 5-aastane probiootiku...
  Dr.OHHIRA® 5-aastane probiootikumide retsept: • See rahvusvaheliselt tunnustatud probiootiline toode sisaldab 14 loodusliku koostisosa kombinatsiooni: ürte, seeni, vetikaid, köögivi..
  73.00€ Maksudeta: 59.84€
  100% looduslik vitamiinide, mineraal...
  100% looduslik vitamiinide, mineraalide ja aminohapete segu, mis toetab ja tasakaalustab seedeelundkonna pH’d ja mikrofloorat. Dr.OHHIRA® Prebiootiline Pasta on unikaalne segu järgnevate..
  63.00€ Maksudeta: 51.64€
  Dr.OHHIRA® probiootikum 5-aastan...
  Dr.OHHIRA® probiootikum 5-aastane retsept: • See rahvusvaheliselt tunnustust pälvinud probiootiline toode sisaldab kombinatsiooni 14st looduslikku päritolu toorainest – ür..
  41.50€ Maksudeta: 34.02€
  Dr.OHHIRA® probiootiline Magorok...
  Dr.OHHIRA® probiootiline Magoroku® nahahooldusõli ühendab naturaalsete koostisosade noorendava jõu, iidse Jaapani fermenteerimiskunsti ja 21. sajandi tehnoloogia parimate koorivate,..
  41.00€ Maksudeta: 33.61€
  -5%
  Sissevõetav kollageen 10x20 ml
  Dr.OHHIRA® poolt pakutud ko...
  Dr.OHHIRA® poolt pakutud kollageenijook – on tervise, ilu ja nooruse valem: elastne, nooruslik ja särav nahk; painduvad, elastsed liigesed; maksimaalne töövõime ..
  92.00€ 97.00€ Maksudeta: 75.41€
  Dr.OHHIRA® poolt pakutud ko...
  Dr.OHHIRA® poolt pakutud kollageenijook – on tervise, ilu ja nooruse valem: elastne, nooruslik ja särav nahk; painduvad, elastsed liigesed; maksimaalne töövõime ..
  10.00€ Maksudeta: 8.20€
  Otsas
  3-aastane retsept 12 sordi hapendatud piimhappebakteritega 10 kapslit
  Jaapanist pärit Dr.OHHIRA&...
  Jaapanist pärit Dr.OHHIRA® probiootikume toodetakse hooajalistest toorainetest loodusliku käärimismeetodi abil. Tootmine võtab kolm aastat, mille jooksul piimhappebakter..
  10.00€ Maksudeta: 8.20€
  Otsas
  3-aastane retsept 12 sordi hapendatud piimhappebakteritega 30 caps
  Toodetud ja täiustatud looduse ...
  Toodetud ja täiustatud looduse poolt Parimad asjad elus on vabad – gluteenist, piimast, allergeenidest ja GMOdest Alates Dr.OHHIRA® probiootikumide loomisest üle 30 aasta tagasi,..
  32.00€ Maksudeta: 26.23€
  Otsas
  3-aastane retsept 12 sordi hapendatud piimhappebakteritega 60 caps
  Toodetud ja täiustatud looduse ...
  Toodetud ja täiustatud looduse poolt Parimad asjad elus on vabad – gluteenist, piimast, allergeenidest ja GMOdest Alates Dr.OHHIRA® probiootikumide loomisest üle 30 aasta tagasi,..
  57.50€ Maksudeta: 47.13€
  Otsas
  Kampuku iluseep 80 g
  Dr.OHHIRA® probiootiline Kampuku...
  Dr.OHHIRA® probiootiline Kampuku iluseep ühendab looduslike koostisainete, iidse Jaapani fermenteerimiskunsti ja nüüdisaegse teaduse, et luua puhastav, tasakaalustav ja noorendav seep, mis ..
  16.80€ Maksudeta: 13.77€
  Tooted 1 - 10, tooteid kokku 10, lehekülgi 1

  Dr Ohhira ettevõte asutamine

  BioBank Co. Ltd. asutati Jaapanist pärit maailmakuulsa mikrobioloog Iichiroh Ohhira poolt. Dr. Ohhira veetis suurema osa oma elust piimhappebakterite kehale avaldatava mõju uurimisega. Päeval, kui ta mõistis nende tähtsust, hakkas ta nende põhjal ravimeid looma.


  Dr Iichiroh Ohhira sündis 1936. aastal Osakas. See on Jaapani suuruselt kolmas linn. Pärast keskkooli astus ta Okayama ülikooli põllumajanduse osakonda. Seal sai ta magistrikraadi. Pärast lõpetamist 1960. aastal töötas Iichiroh Ohhira mitmeid aastaid maastikuarhitektina. Ajal, mil ta töötas maastikuarhitektina, sai ta kogemata teada piimhappebakterite mõjust kehale ja see muutis tema elu.


  Kord osales Iichiroh Ohhira Malaisias suures maastikuprojektis. Ühel ametlikul vastuvõtul proovis ta ühte Malaisia ​​kanget alkohoolset jooki. Kohe pärast selle joomist ei tundnud ta end hästi. Üks ametlikul vastuvõtul osaleja nägi, et Dr. Ohhiral on halb olla, ja tegi ettepaneku leevendada tema kannatusi, pakkudes talle "võlueliksiiri". Vedelik meenutas mahla ja eemaldas kiiresti ebamugavuse maos. Ohhira oli kõigest sellest väga elevil ja huvitunud. Ta tahtis teada, millest see imeline jook koosneb.


  Kui Iichiroh Ohhira kodumaale naasis, hakkas ta tundmatut vedelikku uurima, mida ta oli proovinud Malaisias. "Võlujoogi" maagiliste omaduste mõistmiseks professionaalsel tasemel astus ta 1971. aastal Okayama ülikooli põllumajanduses kraadi saamiseks. 1973. aastal omandas ta põllumajanduse ja mikrobioloogia magistrikraadi.


  Malaisia ​​joogi omadusi uurides sai teadlane teada, et see on valmistatud kääritatud toiduainetest ja sisaldab erinevaid piimhappebaktereid. Ohhira hakkas uurima Kagu-Aasias toodetud erinevaid kääritatud toite ja leidis, et need kõik sisaldavad erinevaid mikroorganisme. Lisaks selgitas ta välja piimhappebakterite kasuliku mõju saladuse. Saladus peitus pikaajalises looduslikus käärimises, kus tugevad bakterid muutuvad veelgi tugevamaks ja nõrgad surevad.


  1974. aastal asutas Iichiroh Ohhira Bioaktiivsuse Uurimis- ja Arenduskeskuse. 1986. aastal õppis ta ülikooli põllumajandusteaduskonnas professor Toshitaka Nakae käe all, kes oli piimhappebakterite uurimise valdkonnas tuntuim inimene. Vaid aasta hiljem astus ta ülikooli loodus- ja tehnoloogiaosakonda.


  Dr. Ohhira töötas Okayama ülikooli teadlastega üle kümne aasta, et mõista piimhappebakterite toime peensusi. Kui kõik saladused avastati, hakkas Dr. Ohhira välja töötama uut tootevalemit, mis sisaldas "võlueliksiiri" koostisosi. Seega andis teadlane inimestele võimaluse tunda selle joogi erilist mõju, mida ta aastaid tagasi koges. Selle joogi koostis on nüüd maailmas tuntud kui Dr. Ohhira® OM-X probiootikumid (Ohhira Mägede Ekstrakt).


  Dr. Ohhira tegi täiendavaid uuringuid piimhappebakterite mõju üksikasjalikumaks uurimiseks. 1992. aastal liitus ta Kagawa meditsiinikolledži mikrobioloogia laboratooriumiga peamiselt toksiinide uurimiseks. Aasta hiljem juhtis ta põllumajanduse ja keskkonnaküsimuste tehnilise konsultandi kontorit Hiina Sichuani provintsi pealinnas Chengdus.


  Iichiroh Ohhira ei õppinud ainult Jaapani ülikoolides. 1999. aastal sai ta Ameerika Adam Smithi Ülikoolist doktorikraadi rahvatervise alal.


  Alates 2000. aastast on ta Jaapani Azabu Ülikoolis jätkanud piimhappebakterite uurimist. Siin sai ta veterinaarteaduste doktorikraadi.


  Dr Ohhira teosed ja regaliad

  Dr. Iichiroh Ohhira on kirjutanud või olnud kaasautor üle kahekümnes teadusartiklis piimhappebakterite mõju kohta. Siin on tema töö peamised valdkonnad:

  •      toiduainete, mis ei põhjusta allergiat ja sisaldavad piimhappebaktereid ja muid kasulikke mikroorganisme, teaduslik analüüs ja arendamine

  •      uuringute läbiviimine mahepõllunduse ja puuviljakasvatuse segmendis väetisi kasutamata, uurides, kuidas piimhappebakterite ja muude kasulike mikroorganismide abil kasvatamise probleeme vältida

  •      piimhappebakterite ja muude kasulike mikroorganismide kasulike mõjude uurimine golfiväljakute loomisel ilma agrokeemiat kasutamata

  Dr. Ohhirast sai maailmakuulus mikrobioloog. Ta on erinevate organisatsioonide auliige, näiteks:

  •      New Yorgi Teaduste Akadeemia

  •      Jaapani Bakterioloogia Selts

  •      Jaapani Tervisliku Toidu ja Toitumise Ühing

  •      Jaapani Joogitootjate Selts

  •      Jaapani Toiduteaduse ja -Tehnoloogia Selts

  •      Jaapani Toidumikrobioloogia Selts

  •      Jaapani Bioteaduste, Biotehnoloogia ja Agrokeemia Selts

  •      Jaapani Piimatootmisühing

  •      Jaapani Mullateaduse ja Toitainete Teadusselts

  •      Jaapani Piimhappebakterite Uurimise Selts

  •      Jaapani Veterinaarteaduste Selts

  •      Jaapani Viroloogia Selts

  •      Jaapani Antibakteriaalsete ja Seenevastaste Ravimite Selts


  2004. aastal pälvis teadlane Gusi Rahupreemia. See on Nobeli preemia Aasia vaste, mis antakse inimestele, kes on andnud suure panuse rahu loomisse, inimõiguste kaitsesse, samuti oluliste saavutuste eest teaduses ja kunstis.


  Dr Ohhira suri ootamatult 1. märtsil 2016. Kuni oma surmani pidas ta loenguid Jaapani, Korea ja Malaisia​​ülikoolides ning pidas nõu erinevate Hiina riigiasutustega.


  Praegu jätkab piimhappebakterite kasulikkuse uurimist organismile käsitlevat teaduslikku tööd Iichiroh Ohhira järeltulija, mikrobioloogiateaduste doktor Muneaki Takahata. Ta töötab välja ka uusi tooted Dr. Ohhira avastatud valemi põhjal.


  Biobank Co. Ltd. Company

  Iichiroh Ohhira asutas BioBank Company 1974. aastal Jaapanis Okayama prefektuuris Honshus. Ettevõte arendab ja toodab probiootilistel kultuuridel põhinevaid tervise- ja ilutooteid. BioBank Company arendab samadel piimhappebakteritel (Dr. Ohhira Valem) põhinevaid looduslikke tooteid põllumajanduse jaoks.

  Ettevõtte peamine missioon on toodete väljatöötamine hea tervise ja pikaealisuse säilitamiseks.

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga