• Eesti keel
  • English
  • Russian
Kategooriad
Veel

Meie firmast, kontaktid

Fitpoint.ee – sporditoidu ja finess-aksessuaaride spetsialiseeritud pood, mis tegutseb turul alates 2015. aastast. Me müüme nii internetis, kui ka Tallinnas kauplustes : Linnamäe tee 3 ja Pae 74. Me oleme täitnud üle 8000 tellimuse ning see number päevast päeva aina kasvab. Meid usaldatakse ja see on parim kiitus, mida klientidelt oodata saame.  Fitpoint.ee on:

  • Teie abiline personaalsete eesmärkide saavutamisel;
  • Jõukohased hinnad ja sporditoit;
  • Kõrgel tasemel kliediteenindus;
  • Sporditoidu e-pood koos kauba saatmisega üle Eesti.

Me pakume laia valikut riiklikku registreerimist läbinud sporditoidu tooteid, mille hulgas on sellised kategooriad nagu: parimatelt maailma tootjatelt proteiinid, geinerid, BCAA, aminohapped, kreatiin, rasvapõletajad, toidulisandid liigestele ja ligamentidele, vitamiinid ja mineraalained, rasvhapped jm.

Meie eesmärk – pakkuda kvaliteetset sporditoitu võimalikult soodsama hinnaga. Me teeme koostööd vaid aastatega usaldusväärsust teeninud tarnijate ja sporditoidu brändidega. Me kujundame alati oma toodete valikut vastavalt tarbijate soovidele ning jälgime antud tööstusharu uudistoodete ilmumist ja trende.

Tänu meie töötajate professionaalsusele ja kogemusele on Teil alati võimalik saada põhjalikku ja kvalifitseeritud konsultatsiooni Teile kõige rohkem sobivate toiduprogrammide ja spordilisandite osas, kus arvestatakse teie organismi individuaalset omapära ja püstitatud eesmärke. Mi n´hindame kõrgelt Teie valikut ja loodame pikaajalisele ja usaldusväärsele koostööle. Oleme alati dialoogiks avatud ning kõik Teie ettepanekud on teretulnud.


Fitpoint Superfood OÜ

Reg. nr. 14279282

Pae 74, 13620 Tallinn, Eesti


Pangakonto:

Swedbank: EE542200221067077198


Telefon: (EST/RUS) +372 581 89583

E-mail: info@fitpoint.ee

Linnamäe tee 3, Tallinn

Пн-Пт 12:00-20:00 Сб 10:00-15:00

Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga