• Eesti keel
 • English
 • Russian
 • Latvian
 • Lietuvių
  Dr. Ohhira Sissevõetav kollageen 10x20 ml
  Saadavus: Laos ( < 10 tk )
  Lühidalt tootest:
   Tootekood
   DR005
   Toote vorm:
   vedel
   Tootja:
  92.00 97.00€
  Kust saab tellimuse?
  Kaupluses (Tallinn, Haabersti 1) - TASUTA
  Kaupluses (Tallinn, Linnamäe tee 3) - TASUTA
  Omniva pakiautomaadis - 2,35€
  Itella SmartPOST pakiautomaadis - 2,35€
  Eesti Post postkontoris - 4,40€
  Venipak kuller – 4,90€
  Kuluta veel 69.00€ ja saa TASUTA saatmine!
  Kirjeldus

  Dr.OHHIRA® poolt pakutud kollageenijook – on tervise, ilu ja nooruse valem:

  • elastne, nooruslik ja särav nahk;
  • painduvad, elastsed liigesed;
  • maksimaalne töövõime ja energilisus kogu tööpäeva jooksul;
  • hea enesetunne ja nooruse pikenemine.

  7,75 g mere päritoluga kollageeni (I, II ja III tüüp) – Kollageen on inimorganismi kõige tähtsam valk. Ta moodustab 30% kõikidest valkudest ning  70% naha valkude massist. Selle tulemusena peegelduvad kõige rohkem nahas ja organismis toimuvate kollageeni kvaliteedi ja koguse muudatused. Kollageen esineb samal ajal nii ehitusmaterjalina, kui liimina, mis formeerib organismi kõiki rakke  samuti tagab kudede ja organite  tugevust, prinkust ja elastsust. Kollageen vastutab rakkude ja organite ning rakkude ja peaaju vaheliste informatiivsete sidemete eest, osaleb organismi  kõigis eluliselt tähtsates protsessides.

  Kollageenijook – puhas looduslik ilu ja nooruse saladus, mis töötab seestpoolt väljapoole!

  Laste ja noorte inimeste organismis uuenevad kollageeni kiud pidevalt. Kuid umbes 25-aastast alates  hakkab inimese organism iga aasta kaotama u. 1,5% naturaalset kollageeni. 35-aastaseks saamiseks jääb meie organismis umbes 15%, ning 45-aastaseks – 30% kollageeni puudu. Derma rakkudevahelise aine uuenemine aeglustub, rakud kaotavad niiskust, seetõttu hakkab organism vananema ning tema funktsioonid hääbuvad.  Niipea kui organism kaotab võimet kollageeni produtseerimiseks, kajastub see eesotsas naha seisundis. Tekivad kortsud, venitusarmid, nahk muutub kuivaks, ilmneb elujõu üldine langus.

  Kollageenijook: Fermenteeritud ja 5 aasta jooksul valminud taimse päritoluga mass ning 12 ОМХ® piimhappebakteri tüve

  OM-X® massi toodetakse unikaalse tehnoloogia abil. Toote koosseisu kuuluvad taimse päritoluga koostisosad: marjad, puuviljad, seened, ravimtaimed, juured ja merevetikad mis kasvavad Jaapani territooriumil loomulikes tingimustes. Kôik koostisosad kogutakse käsitsi ning fermenteeritakse koos piimhappebakterite 12 tüvega naturaalse temperatuuri juures. Tänu pikaajalisele fermenteerimise protsessile inimorganismi sattudes erinevate piimhappebakterite tüved ei konkureeri omavahel, vaid suunavad oma jõud patogeensete mikroorganismide vastu vôitlemiseks. Vaid soolestiku balanseeritud mikrofloora tagab toidulisandite, mineraalide ja vitamiinide optimaalse omastamise. OM-X® mass taastab soolestiku mikrofloora tasakaalu ning aitab organismil omastada kôiki Dr Ohhira poolt pakutud kollageenijoogi aktiivseid koostisosi. 

  Elastiin (5 mg) – tekib meie organismis loomulikul viisil  25-aastaseks saamiseni ning kaob täielikult  40-50 aastaseks saamisel. Tulemusena kaotab nahk oma värskust ja elastsust, muutub  kuivaks ja kortse täis olevaks. Vaatamata sellele, saab elastiiniga ennetada sellist füsioloogilist protsessi, nagu naha vananemine, tänu tema võimele vett rakkudes siduda. Nahk muutub õrnemaks ja pehmemaks ning paraneb juuste seisund.

  Elastiin on kõige tähtsam sidekoe valk. Seda on palju kõõlustes ja arterite seintes. Elastiin tagab kudede, kõõluste ja naha elastsust.

  Hüaluroonhape (5 mg) – on inimorganismi loomulik aine. Selle põhiline osa asub nahas, liigeste vahelises vedelikus ja silmamunas. Organism ise toodab hüaluroonhapet ja kasutab teda liigeste määrdeainena ning naha niiskustaseme säilitajana. Umbes 50% organismi hüaluroonhappest asub nahas. Aja jooksul alaneb loomulikul teel hüaluroonhappe tase meie organismis — nahk hakkab kuivama, kestendama, peenete kortsudega kattuma, närbuma ja lotendama. Samuti  tõuseb silmasisene rõhk, tekivad liigeste häired. Hüaluroonhape aeglustab naharakkude sarvestumist, viib välja toksiinid ja ainevahetuse  produktid, taastab naha  niiskustaset ja elastsust, ennetab kortsude ja teiste vananemistunnuste teket.

  Koensüüm  Q10 (CoQ10) (12,5 mg) – Põhiliselt sisaldub Koensüüm  Q10 (CoQ10) organites, mis tarbivad  organismi põhienergiat: aju, süda, maks ja neerud. Selle sisaldus suureneb järjepidevalt sündimisest saadik ja jõuab oma tippu 20- eluaastaseks saamisel.  Alates 25-aastaseks saamisest hakkab  langema organismi CoQ10 tase. CoQ10 kuulub võimsate naturaalsete antioksüdantide hulka, mis neutraliseerivad vabu radikaale.   Just CoQ10 vastutab 95% kogu rakuenergia  tekkimise eest.

  Mesilaspiim (50 mg) – on mesinduse unikaalne produkt, mis kujutab endast võimsat bio stimulaatorit. Mesilaspiima koosseisus on desoksüribonukleiinhape  (DNH), mis tagab noorendavat efekti tänu  regeneratsiooni  mõju avaldamisele organismi vananevatele rakkudele ja kudedele. See on eriline balanseeritud naturaalne toitesegu, mille koosseisus on mikroelementide, vitamiinide (eriti B-gruppi kuuluvate vitamiinide), orgaaniliste ainete ja aminohapete  optimaalne kooslus.

  C-vitamiin (250 mg) – omab olulist rolli kollageeni sünteesimisel

  Keramiid (5 mg) – tagab naha niiskuse säilimise, seetõttu püsib nahk värske ja nooruslikuna

  Meie poolt pakutav kollageenijook OM-X®+Kollageen koosneb kääritatud juurvilja OM-X® ekstraktist ja väga kõrge kvaliteediga kollageenist. OM-X® +Kollageeni jaoks on välja valitud kvaliteetne vees lahustuv, madalamolekulaarse kaaluga, kala kollageen, mis on saadud lõheliste kalade soomustest, nahast ja luudest.

  500 mg 7750 mg`st on madalamolekulaarse kaaluga kollageen. Mida väiksem on molekuli mass, seda paremini kollageen imendub.

  Isegi kui tarbida suurtes kogustes kõrgkvaliteetset kollageeni, siis ilma hea imendumiseta pole see efektiivne. Seepärast lisati käesolevasse tootesse kääritatud juurviljade ekstrakt, OM-X®. See ekstrakt aitab meie kehal kollageeni paremini vastu võtta. Toote loomisel mindi isegi üks samm kaugemale – lisaks kollageenile ja OM-X® ekstraktile, lisati tootesse lisaks veel muid ilu jaoks olulisi komponente nagu C-vitamiin, hüaluroonhape, koensüüm Q10, elastiin, keramiid ja mesilaspiim.

  Kollageen on peamine struktuurne proteiin sidekoes, moodustades 25%-35% kogu keha proteiinist. Kollageeni leidub meie lihastes, luudes ja nahas. On teada, et kollageen on oluline kauni naha jaoks. Tõepoolest, kollageen, keramiid ja elastiin annavad nahale tugevuse, elastsuse ja noorusliku välimuse, mis ongi paljude jaoks ilu aluseks.

  KOLLAGEEN /7,75 g/ – kvaliteetne vees lahustuv kala kollageen, mis on madala molekulaarse massiga (hea imendumisega). Kõnealune kollageen on  saadud kala soomustest, nahast ja luudest.Kollageen on oluline aine kehas, moodustades ligi 30% meie kehas olevast proteiinist.

  Kollageen on naha, luude, kõõluste ja teiste organite sidekoe võtmekomponendiks – peamine struktuurne proteiin sidekoes, mis moodustab 25-35% kogu keha proteiini sisaldusest. Lisaks moodustab kollageen ligi 1-2% lihaskoest. Antud tootes olev kollageen on kõrgkvaliteetne vees lahustuv kala kollageen. Antud kala kollageen on madala molekulaarse massiga, mis tähendab head imendumist. Kõnealune kala kollageen on saadud kala soomustest, nahast ja luudest. Kui kollageeni on kehas puudu, siis ta mitte ei tekita ainult nahaprobleeme (kortsud, kuivus jne), vaid võib olla ka muude kehas olevate terviseprobleemide põhjustajaks.

  ELASTIIN (kalast) /5 mg/. Elastiin asub peaaegu kõikides kudedes meie kehas, kaasaarvatud arterites, kopsudes, nahas, kõõlustes ja muudes organites. Kollageen on kõige suurem proteiin kehas. Järgmisel kohal on elastiin.

  Elastiini keerdus ja vetruv molekulistruktuur annab meie nahale elastsuse. Kuid elastsus väheneb järk-järgult, kuna elastiin laguneb vananemisega. Nahk “kukub kokku” kui nahk ei toetu enam nahakudemele. Kortsud ja lõtvumine juhtuvad siis, kui kollageeni ja elastiini kogus nahas väheneb.

  Lisaks sellele, vananemine ja UV kiirte kokkupuude nahaga muudab meie nahas oleva kollageeni lahustamatuks kollageeniks, millel on imendumisega raskusi. See soodustab elastiini aktiivsust alandavat ensüümi elastaasi, mis lagundab ja soodustab elastiini katki minemist.

  HÜALUROONHAPE /5 mg/. Hüaluroonhape on inimesele omane molekul, mis moodustab kudedes koos teiste ainetega geelilaadse rakuvahelise täite. Näiteks sisaldab 60 kilo kaaluva täiskasvanu keha  ~12 g hüaluroonhapet – rohkem kui pool sellest asub nahas.

  Üheks oluliseks hüaluroonhappe omaduseks on kudede niiskustasakaalu hoidmine, mis on naha heaolu peamisi allikaid. Üks hüaluroonhappe molekul suudab siduda endast 1000 korda enam vett.

  Hüaluroonhapperikas nahk on elastne ja liikuv. Uuringud näitavad, et hüaluroonhape kaitseb ka vabade radikaalide põhjustatud kahju eest, stimuleerib elastsust andva kollageeni tootmist ning mõjub põletikuvastaselt. Vananedes toodab keha hüaluroonhapet üha vähem. See toob kaasa molekulide väiksema veesisaldusvõime. Väiksema veesisaldus nahakoes soosib kortsude teket.

  KOENSÜÜM Q10 (CoQ10) /12,5 mg/. Koensüüm Q10 ehk ubikinoon on organismis esinev ensüüm, mis toimib antioksüdandina ja osaleb raku energia tootmise protsessis. See on eluliselt tähtis rakkude normaalseks toimimiseks, kuna varustab rakke vajaliku energiaga. Koensüüm Q10 on rasvlahustuv vitamiinisarnane aine, mida sünteesitakse inimese organis,  atsetüül-koensüüm-A abil maksas. Koensüümil Q10 on oluline roll südametöös, sest ta suudab südamepuudulikkusega patsientide haiguse kulgu ja sümptomeid leevendada.

  Ideaalses olekus suudab keha toota nii palju koensüümi Q10 kui vaja. Kui aga organism vananeb või seda mõjutavad stress,  mõningad ravimid, suitsetamine jne, väheneb ka vajaliku ensüümi tootmine kehas. Selle tulemusena väheneb rakkude uuenemine ning vastupanuvõime stressile. Alates 25ndast eluaastast hakkab Q10 süntees organismis vähenema.

  MESILASPIIM /50 mg/. Mesilaspiim on ideaalne toit, milles on palju meie kehale vajalikke aineid– nende hulgas on  9 liiki meile asendamatuid amionohappeid ja 15 muud sorti aminohapet. Samuti on mesilaspiim hea vitamiinide allikas (10 erinevat liiki),  eriti tugevalt on esindatud vitamiin B. Samuti on mesilaspiimas 8 erinevat liiki mineraali, mis on toitumisel olulised (nt kaalium, magneesium, fosfor jne). Lisades kõik muud mesilaspiimas olevad koostisosad, koosneb mesilaspiim 40st rikkalikust toiteainest.

  Mesilaspiima hämmastav efektiivsus on maailmas laialt tuntud. Lisaks sellele, et tal on kasulik mõju nahale, parandab ta ka ataksiat (liigutuste koordinatsioonipuue), reguleerib hormoonide tasakaalu ning stabiliseerib emotsioone.

  KÄÄRITATUD PROBIOOTIKUM/10 mg/. OM-X`i tootmisel pannakse puuviljad, vetikad, seened ja juurviljad nõuetekohaselt samm sammu haaval neljal aastaajal käärima, et saavutada unikaalne Jaapani kääritamisefekt. Lisaks kääritamisele lisatakse 12 piimhappebakteri tüve . OM-X ekstrakt aitab kehal imenduda kasulikel ainetel. Just seepärast on teda lisatud ka meie kollageenijooki – et keha suudaks kasulikke aineid edukamalt vastu võtta.

  Kollageen on oluline kauni naha jaoks – kollageen, keratiin ja elastiin annavad nahale tugevuse, elastsuse ja noorusliku välimuse.

  Vananemisega seotud protsesside toimel väheneb meie keha poolt toodetava keratiini hulk järk-järgult, üsna kiiresti ja dramaatiliste tulemustega. Erinevate allikate andmetel ulatub kollageenikadu nahas keskmiselt 1%ni aastas. See tähendab omakorda, et viiekümnendaks eluaastaks võib meestel ja naistel olla meie kehade poolt toodetud kollageen nahast peaaegu kadunud.

  Kollageenikadu suurendavad ka mitmed välised faktorid nagu näiteks stress, liigne kokkupuude päikesega, toitumisharjumused ning kokkupuude toksiinidega (näiteks tubakasuitsus leiduv nikotiin). Kollageenisisalduse vähenemine ongi põhjus, miks vanus toob kaasa naha lõtvumise, kortsud.

  Kollageeni saab manustada ka suukaudselt, ja üsna efektiivselt – erinevate uuringutega on tõestatud, et umbes 90% suukaudselt manustatud kollageenist imendub, ja mis kõige tähtsam, koguneb nahas.

  Dr.OHHIRA® OM-X+Kollageeni jook sisaldab endas lisaks kõrgkvaliteetsele kollageenile ka OM-X ekstrakti, mis aitab kehal kollageenil imenduda. OM-X ekstrakt on kääritatud juurviljade ekstrakt.

  Toote loomisel mindi isegi üks samm kaugemale – lisaks kollageenile ja OM-X ekstraktile, lisati tootesse lisaks veel muid ilu soodustavaid komponente nagu C-vitamiin, hüaluroonhape, koensüüm Q-10, elastiin, keramiid ja mesilaspiim.

  Koostis ja rakendamine

  Koostisosad: Kala kollageen (7.75 g), mustikamahl, mesilaspiim (50 mg), koensüüm Q10, 5-aastane retsept hapendatud taimede ja piimhappebakteritega (galaktooligosahhariidid, fruktooligosahhariidid, suhkur (melass, oligosahhariidid), hüaluroonhape (5 mg), keramiid (5 mg), kreegiekstrakt (Prunus domestica L.), spinat (Spinacia oleracea L.) leheekstrakt,   hiina taralõnga (Lycium chinense Mill.) vilja- ekstrakt, shiitake (Lentinula edodes) pulber, sinep-lehtnaeri (Brassica rapa var. Perviridis) lehe- ja varreekstrakt, viigimarja (Ficus carica L) ekstrakt, silm- ja kännasmustika (Vaccinum ashei, Vaccinum australe) marjaekstrakt, punase porsa (Myrica rubra) viljaekstrakt, juunosidruni (Citrus junos SIEB. Ex Tanaka) ekstrakt, murill mütseeli (Agaricus blazei) pulber, leht-kobartoriku (Grifola frondosa) pulber, merevetika Hizikia fusiforme lehed ja varred, vetika Undaria pinnatifida lehed ja varred, vetika Laminaria japonica lehed ja varred, happesuse regulaator sidrunhape; probiootilised kultuuri (Bifidobacterium breve ss. Breve, Bifidobacterium infantis ss. Infantis, Bifidobacterium Longum, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus brevis, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus  casei ss. Casei, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus helveticus ss. Jugurti, Lactobacillus plantarum ja Sterpococcus thermophilus), kala elastiin (5 mg),  (paksendaja Rivieri titaanjuure kummi,happesuse regulaator sidrunhape, L-askorbiinhape (C-vitamiin, 250 mg), värvaine karamell, lõhnaained ja sahharoos.

  20 ml sisaldab: 7,75 g väikese molekulmassiga merelist päritolu (kala) kollageeni ja kollageen tripeptiidid, 250 mg C-vitamiini (312,5% PV*), 50 mg mesilaspiima, 12,5 mg koensüümi Q10, 5 mg väikese molekulmassiga merelist päritolu (kala) elastiini, 5 mg väikese molekulmassiga  hüaluroonhapet 93% puhtusega .  *PV – päevane võrdluskogus.

  Kollageeni molekulmass: 1 000 Da

  Kollageen tripeptiidide molekulmass: 500 Da

  Elastiini molekulmass: 1 100 Da

  Hüaluroonhappe molekulmass: 150 000 Da

  KESKMINE KOGUS  20 mg
  Väikese molekulaarmassiga (molekulaarmass 1000 Da) merelist päritolu kollageen ( I, II ja III tüüp) ja tripeptiidid (molekulaarmass 500 Da) 7,75 g
  C-vitamiin 250 mg
  Mesilaspiim 50 mg
  Koensüüm Q10 12,5 mg
  5-aastane retsept hapendatud taimede ja piimhappebakteritega 10 mg
  Merelist päritolu elastiin (molekulaarmass 1000 Da) 5 mg
  Hüaluroonhape (93%-se puhtusega) (molekulaarmass 150 000 Da) 5 mg
  Keramiid  5 mg
  Mustikamahl 1000 mg
  Sidrunhape 850 mg

  Üks kuur näeb ette 10 pudelit (1 pakk).
  Täiskasvanutel võtta üks pudel  (20 ml) päevas esimese 5 päeva jooksul, seejärel üks pudel iga kolme päeva tagant.

  Soovituslik tarbida enne magamaminekut kuna keha uuendus protsessid toimuvad põhiliselt öösiti.

  Ühe kuuri kestvus on 20 päeva. Soovitatav on 3-4 kuuri aastas.

  Sobivad tarvitamiseks nii imetavatele emadele kui ka rasedatele.

  Bioloogiliselt aktiivne toidulisand. Ei ole ravim.

  NB! Parima efekti saavutamiseks on hea kollageenijooki kombineerida Dr.OHHIRA® probiootikumidega paralleelselt.

  Sissevõetav kollageen 10x20 ml arvamused

  Lisage arvustus

  text_login
  TOODE ON EDUKALT LISATUD OSTUKORVI
  Dr. Ohhira Sissevõetav kollageen 10x20 ml foto
  Dr. Ohhira Sissevõetav kollageen 10x20 ml
  Kogus 1
  Kokku maksmiseks: 97.00€
  TEIE OSTUKORVIS ON 0 TOODET.
  Kokku tooteid 0 €
  Kokku maksmiseks: 0 €

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga

  Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

  Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga