• Eesti keel
  • English
  • Russian
  • Latvian
  • Lietuvių
    Dr. Ohhira 3-aastane retsept 12 sordi hapendatud piimhappebakteritega 30 caps
    Saadavus: Laos ( < 10 tk )
    Lühidalt tootest:
      Tootekood
      DR003
      Toote vorm:
      kapslid
      Tootja:
    32.00
    1.07€/TK
    Uuri püsiklientide hinda
      Püsikliendi hinnad
      Kuldkliendi hind 28.80€
      Hõbekliendi hind 30.09€
      Pronkskliendi hind 31.04€

    Registreeritud kasutajad osalevad pusikliendi lojaalsusprogramm.

    Tutvu lähemalt siin!

    Kust saab tellimuse?
    Kaupluses (Tallinn, Haabersti 1) - TASUTA
    Kaupluses (Tallinn, Linnamäe tee 3) - TASUTA
    Kaupluses (Tallinn, Merivälja tee 24) - TASUTA
    Omniva pakiautomaadis - 1,8€
    DPD pakiautomaadis - 1,8€
    DPD Parcel terminal - 1,80€
    Omniva kuller - 4,99€
    Venipak kuller – 4,90€
    Kuluta veel 69.00€ ja saa TASUTA saatmine Baltiriikides!
    Kirjeldus

    Toodetud ja täiustatud looduse poolt

    Parimad asjad elus on vabad – gluteenist, piimast, allergeenidest ja GMOdest

    Alates Dr.OHHIRA® probiootikumide loomisest üle 30 aasta tagasi, on need eristunud oma puhtuse ja algupärase tootmisprotsessi poolest, mille käigus neid täiuslikke toidulisandeid luuakse. Meie rikkalik prebiootiline kasvukeskkond on kääritatud eluskultuuridega, mis koosnevad ÜKSNES puhtast allikaveest, puuviljadest, looduslikest köögiviljadest, seentest ja merevetikatest.

    Vaata koostisainete täielikku loetelu siit!

    See hoolikalt tasakaalustatud ja täiuslikult segatud koostis läbib kolme aasta pikkuse, vanadel Jaapani traditsioonidel põhineva fermentatsiooniprotsessi. Fermentatsioon maksimeerib iga koostisaine loomulikke tervist edendavaid omadusi. Lõpptulemuseks on orgaaniline ja elus segu, mis sulandub vaid teile omaste soolestikubakteritega ning soodustab nende arengut. See omakorda toetab tervet immuunsüsteemi ja eluks vajalike mikrotoitainete seedimist, mida teie keha parimaks toimimiseks vajab.

    Dr Ohhira kasutab patenteeritud koostisainete (või nende maatriksi) kapslit, millel on läbilaskev membraan, mis kaitseb kapsli sisu (fermenteeritud pastat) ja hoiab ära kahjulike organismide, maohappe ja teiste lagundavate ainete sattumise kapslisse või selle sisu nendega saastumise ning fermenteeritud pasta bioomi kahjustumise. Teatud aja möödumisel, kui teie kehatemperatuur on läbilaskvale membraanile piisavalt mõju avaldanud, väljub kapsli sisu käär- ja peensoolde.

    Selle koostis ei ole „Üks probiootikum sobib kõigile“

    Kolme aasta pikkune hooajalisel temperatuuril toimuv fermentatsiooniprotsess soodustab tugevaimate bakterite ellujäämist ja muudab segu (12 probiootilist tüve) ilma külmutamata tavatemperatuuril stabiilseks. Erinevalt teistest toodetest, mis väidavad, et miljardid külmkuivatatud organismile mitteomased bakterid on paremad, arvame meie, et rohkem ei ole alati parem. Dr Ohhira koostis viib probiootikumidest saadava kasu täiesti uuele tasemele, pakkudes biogeenseid koostisosi, postbiootikume, mis on vajalikud teie unikaalse probiootilise koodi toetamiseks.

    Uskuge või mitte, aga igal inimesel on vaid talle iseloomulik spetsiifiliste probiootiliste tüvede segu. Mitte ühelgi teisel inimesel tervel meie planeedil ei ole teiega samasugust probiootilist koodi. Mõelge Dr Ohhira koostisest kui teie personaalsest probiootikumist!

    Teadus on tõestanud, et õige bakteriaalne tasakaal mõjutab kõiki teie keha osasid, üldist tervist ja heaolu.

    Immuunsüsteemi toetamine

    Lisaks seedimise ergutamisele on probiootikumid vajalikud immuunsüsteemi toimimiseks. Teie soolestik on teie immuunsüsteemi vastupanuvõime esimene kaitseliin. Ligi 70-80% immuunsüsteemi rakkudest elab seedetraktis ja just neid immuunrakke probiootikumid toetavadki.

    Tervena püsimiseks peab heade ja halbade bakterite suhe olema vähemalt 85:15. Tänapäeval on seda suhet aga stressi, toitumisharjumuste, keskkonnamürkide ja elustiilist tulenevate tegurite tõttu ilma kvaliteetsete probiootiliste toidulisanditeta raske hoida.

    Dr.OHHIRA® probiootikumid on unikaalne segu:

    • PREbiootikumide kultuuridest – fermenteeritud köögiviljad ja seened, mis toidavad probiootikume
    • PRObiootikumidest – head bakterid, mis aitavad teil toitu seedida ja toetavad immuunsüsteemi vastupanuvõimet
    • POSTbiootikumidest– pH taset tasakaalustavad orgaanilised happed koos looduslikult esinevate vitamiinide, mineraalide, ensüümide ja aminohapetega, mis toetavad seedefunktsiooni ning üldist tervist

    UNIKAALNE KOLM AASTAT KESTEV KÄÄRITAMISE PROTSESS

    Dr.OHHIRA® probiootikumid on toodetud hooajalisest toorainest kasutades looduslikku kääritamismeetodit. Tootmine võtab aega kolm aastat, mille jooksul kääritamise ja küpsemise protsessid korduvad piimhappebakteri toimel erinevatel loomulikel temperatuuride neli hooaega.

    Kohaliku päritolu toidu koostisosad, igaüks erinevast aastaajast, lisatakse  õiges järjekorras kääritamiseks mõeldud tünnidesse. Seejärel lisatakse piimhappebakter, misjärel algab pikk kääritamisprotsess. Seda protsessi korrates (erinevatel aastaaegadel hooajalise tooraine lisamisel), kääritab piimhappebakter korduvalt tünnis olevaid produkte. Samal ajal  kogudes erinevaid toitaineid nagu aminohappeid, peptiide, vitamiine, mineraale, orgaanilisi happeid, kiudaineid, oligosahhariide, polüfenoole ja flavonoide.

    Kääritamine ehk fermenteerimine on protsess, mis toodab uusi kasulikke aineid, nagu näiteks pärmi ja Bacillus Natto`t, mis on kasulikud meie tervisele. Kääritatud toidu produktides toodavad need bakteriaalsed ensüümid neist koostisosadest aminohappeid, vitamiine, mineraale, suhkrut ja orgaanilisi happeid. Selline mitmekülgne toitumine toetab meie metabolismi ja annab meile energiat. Kuid kääritamine ei saa olla edukas kui kasutuses olevad mikroorganismid ei ole võimekad/head kääritajad. Mitte võimekad kääritajad ei tooda funktsionaalseid kasulikke aineid. Mikroorganismid ilma nende funktsionaalsust tõendavate asjakohaste tõenditeta võivad põhjustada mädanemist.

    ► Peale kolme aasta pikkust kääritamist ja küpsemist, toimetatakse pasta kapseldamiseks kõige suuremale  kapsleid tootvale firmale FUJI CAPSULE. Kapsli kest on toodetud želatiinist ja kaitseb piimhappebakterit maohappe eest.

    KVALITEEDI KONTROLL

    • Dr.OHHIRA® probiootikumid on toodetud vastavalt GMP standardi nõuetele
    • Iga tootepartii lõpp produkt vaadatakse/kontrollitakse eraldiseisvate ja sõltumatute organisatsioonide poolt üle. Toote kvaliteeti hinnatakse testidega, kus uuritakse piimhappebakteri koguseid ning toitumisalaste analüüsidega, kus kontrollitakse aminohapete, vitamiinide, mineraalide ja orgaaniliste hapete arvu.
    • Tooraine saabumisel tehakse sellele põhjalik radioaktiivsuse kontroll. Radioaktiivsuse analüüse viib iga tootepartii juures läbi Jaapani Toidu Uuringute Laboratoorium (Japan Food Research Laboratories). Kui analüüside tulemused kinnitavad, et radioaktiivseid aineid ei avastatud, siis väljastavad nad vastava sertifikaadi.

    Tänapäeval on üha laiemalt levivad nn „elustiilihaigused“, mille põhjustajateks peetakse inimeste ebatervislikku elustiili ja toitumist. Dr Ohhira on tunnustatud Jaapani teadlane, kes on enam kui 20 aasta pikkuse teadustöö tulemusena töötanud välja toidulisandite tootesarja, mis taastab täiuslikult inimorganismi optimaalse tasakaalu.

    Kui sa oled stressis, võtad antibiootikume, reisid või lihtsalt tahad parandada oma tervist, siis igapäevane probiootikumide tarvitamine säilitab ja hoiab korras sinu soolestikus asuvaid häid baktereid. See on väga oluline, sest soolestik on kõige suurem immuunorgan meie kehas. Edenedades  selle tervist tugevneb meie keha üldine looduslik kaitse. Häiritud tasakaal võib nõrgestada immunsüsteemi vastupanujõudu. Õnneks probiootiliste toidulisandite  võtmine aitab säilitada tasakaalu seedetraktis taastades kasulikke baktereid.  Looduslikud probiootilised nahale mõeldud tooted aitavad taastada naha probiootilist tasakaalu, parandades sellega nahka.

    Regulaarne Dr.OHHIRA® OM-X probiootikumide kasutamine on tugevalt soovitatav inimestele, kellel on seedetrakti probleemid: ärritunud soole sündroom (IBS), lekkiva soole probleemid, maohaavad, puhitused ja kõrvetised (GERD), haavandiline koliit, kroonilised seedesüsteemi probleemid, kõhukinnisus -või lahtisus või seedehäired. Samuti on probiootikumidest abi pärmseene (Candida albicans) ja teiste seenhaiguste kontrolli alla saamisel. Dr.OHHIRA® probiootikume soovitatakse ka inimestele, kes võitlevad kaaluprobleemidega ja/või on läbinud antibiootikumidekuuri, sest mõlemal juhul kaotatakse seedetraktist ka sealseks tasakaaluks vajalikud nn „head“ bakterid.

    Kliiniliselt on tõestatud, et OM-X (Dr.OHHIRA® probiootikum) aitab:

    • võidelda Helicobacter pylori vastu (John Lambert, Monash University);
    • parandada suus olevaid haavandeid (Professor Dato, Dr. Hashim Yaacoob, University of Malaya, 1999);
    • reguleerida neerude tööd (Bio Activity Research & Development, Jaapan);
    • suurendada luude tihedust (Masayuki Kawakami, Kurashi University of Science and Arts, 1998);
    • elimineerida imikutel esinevat kõhulahtisust (Hazel Valdoria, Memorial Medical Centra, Phillipines);
    • elimineerida imikutel kopsupõletikku (Hazel Valdoria, Memorial Medical Centra, Phillipines);
    • kiirendada haavade paranemist (Dr. Muiz, Hospital Kuala Lumpur, 2009).
    Koostis ja rakendamine

    1kapsel = 570 mg

    30 kapslit pakk (Netokogus: 17,1 g)
    60 kapslit pakk (Netokogus: 34,2 g)

    Koostisosad: melass, oligosahhariidid, kreegiekstrakt (Prunus domestica L.), spinati (Spinacia oleracea L.) leheekstrakt, hiina taralõnga (Lycium chinense) viljaekstrakt, shiitake (Lentinula edodes) pulber, sinep-lehtnaeri (Brassica rapa var. perviridis) lehe- ja varreekstrakt, viigimarja (Ficus carica L.) ekstrakt, silm- ja kännasmustika (V. ashei Reade, V. australe Small) marjaekstrakt, punase porsa (Myrica rubra) viljaekstrakt, juunosidruni (Citrus junos SIEB. Ex Tanaka) ekstrakt, murill mütseeli (Agaricus blazei) pulber, leht-kobartoriku (Grifola frondosa) pulber, merevetika (Hizikia fusiforme) ekstrakt, merevetika (Undaria pinnatifida) ekstrakt, vetika (Laminaria japonica) ekstrakt; BIFIDOBACTERIUM (B.breve M-16V, B.infantis M-63, B.longum BB536, B.lactis Bl-04®), LACTOBACILLUS (L.acidophilus La-14®, L.brevis NBRC 3345, L.bulgaricus NBRC 13953, L.casei TO-A, L.fermentum NBRC 3071, L.helveticus NBRC 3809, L.plantarum TO-A), STREPTOCOCCUS THERMOPHILUS NBRC 13957; värvisafloori (Carthamus tinctorius L.) seemneõli, merevetika (Lithothamnion calcareum) pulber, toiduvärv karamell, taimne emulgaator rasvhapete polüglütseroolestrid, želatiin, niiskusesäilitaja glütserool.

    1 kapsel sisaldab: ~28,5 miljonit KMÜ (kolooniat moodustavat ühikut) aktiivsete ja elusate soolebakteritega ning 54,2 mg PUUVILJAD (kreegiekstrakt, viigimarja, juunosidruni, punase porsa), 18,6 mg JUURVILJAD (spinati, sinep-lehtnaeri),  8,9 mg SEENED (shiitake, leht-kobartoriku, murill mütseeli), 7,9 mg MARJAD (hiina taralõnga, silm- ja kännasmustika), 6 mg MEREVETIKAID.

    Elus piimhappebakteri kultuurid: 

    • Bifidobacterium breve ss. Breve – 1×109 CFU
    • Bifidobacterium infantis ss. Infantis – 1×109 CFU
    • Bifidobacterium longum – 1×1010 CFU
    • Bifidobacterium lactis – 1 x 109 CFU
    • Lactobacillus acidophilus – 1×1011 CFU
    • Lactobacillus brevis – 1×109 CFU
    • Lactobacillus bulgaricus – 1×109 CFU
    • Lactobacillus casei ss. Casei – 1×109 CFU
    • Lactobacillus fermentum – 1×109 CFU
    • Lactobacillus helveticus ss. – 1×109 CFU
    • Lactobacillus plantarum – 1×109 CFU
    • Streptococcus thermophilus – 1×1011 CFU

     

    12 probiootikumitüve, mida on kasutatud Dr.OHHIRA® probiootikumides :

    Bifidobacterium lactis
    Bifidobacterium breve ss. breve
    Toetab seedesüsteemi mugavat ja regulaarselt toimimist; aitab immuunsüsteemi korras hoida
    Bifidobacterium infantis ss. infantis
    Toetab mugavat seedeprotsessi nii maos kui ka soolestikus.
    Bifidobacterium longum
    Aitab organismil töödelda toidus sisalduvaid nitraate ja neist vabaneda.
    Lactobacillus acidophilus
    Hoiab immuunsüsteemi korras; aitab säilitada normaalset kolesteroolitaset.
    Lactobacillus brevis
    Toodab naturaalseid bakteriotsiine(looduslik antibiootikum), mis immuunsüsteemi korras hoida aitavad.
    Lactobacillus bulgaricus
    Toetab mugavalt toimivat seedimist ja aitab hoida tervislikku maohappesuse taset.
    Lactobacillus fermentum
    Hoiab immuunsüsteemi korras ja aitab aktiveerida lämmastikku.
    Lactobacillus casei ss. casei
    Hoiab immuunsüsteemi korras, toetab rakkude normaalset kasvu ja apoptoosi.
    Lactobacillus helveticus ss. jagurti
    Hoiab immuunsüsteemi korras ja toetab keha võimet tagada rakkude normaalne kasv.
    Lactobacillus plantarum
    Toodab looduslikke bakteriotsiine(looduslik antibiootikum), mis aitavad immuunsüsteemi korras hoida.
    Streptococcus thermophilus
    Soodustab antioksüdandi SUPEROKSIIDI DISMUTAAS tootmist.

    Täiskasvanutel ja lastel on soovitatav tarvitada 1 kapsel päevas, 40 minutit enne või 2h peale sööki. Peale tuleks juua vett. Toode on sobilik igas vanuses inimesele. Noorematele kui kolme aastastele on soovitatav pigistada välja kapsli sisu (lämbumisohu tõttu).

    Parimate terviseeliste saamiseks tuleb kõiki probiootilisi toidulisandeid tarvitada regulaarselt vähemalt kolm kuud. Nii on see ka Dr.OHHIRA® probiootikumidega. Sellegipoolest on Dr.OHHIRA® probiootikumide mõju tuntav ka kohe, kuna need leevendavad näiteks kõrvetisi ja seedehäireid. See on nii, kuna terviktoidust valmistatud toitesegul on seedimist tasakaalustav toime.

    Ärge ületage soovitatud annust.

    Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

    Dr.OHHIRA® probiootikumid sobivad tarvitamiseks nii imetavatele emadele kui ka rasedatele. Samuti sobivad meie probiootikumid allergikutele (piima- ja gluteenivaba).

    Kõrvalmõjud: Kui kasulikud bakterid teevad organismi puhastades ja soolestiku keskkonda parandades oma tööd, siis võivad tekkida ajutised kõrvalmõjud nagu kerge puhitus või kõhulahtisus. Kui sellised sümptomid kestavad kauem kui 10 päeva konsulteerige palun oma arstiga.

    Kas võin oma koerale Dr.OHHIRA® probiootikume anda? – Jah!

    3-aastane retsept 12 sordi hapendatud piimhappebakteritega 30 caps arvamused

    Lisage arvustus

    text_login
    TOODE ON EDUKALT LISATUD OSTUKORVI
    Dr. Ohhira 3-aastane retsept 12 sordi hapendatud piimhappebakteritega 30 caps foto
    Dr. Ohhira 3-aastane retsept 12 sordi hapendatud piimhappebakteritega 30 caps
    Kogus 1
    Kokku maksmiseks: 32.00€
    TEIE OSTUKORVIS ON 0 TOODET.
    Kokku tooteid 0 €
    Kokku maksmiseks: 0 €

    Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

    Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga

    Soovid saada esimeselt ostult 10% soodustust?

    Liitu Fitpoint.ee uudiskirjaga