• Eesti keel
  • Russian
Kategooriad
Veel

3XL PURE VERTIGO 480g

Tootekood 3XL025
3XL
Otsas

Jaga toodet
Kuluta veel 80.00€ ja saa TASUTA saatmine!

3XLPure Vertigo

Treeningule eelnevalt tarvitatavtoidulisand tippsoorituseks

       Plahvatav jõud

       Suurenenud vastupanu

       Maksimaalne sooritus

       Keskendumine, lihaste jõud jatugevus

       Väsimuse ja uimasuse vähenemine

 

PRE TRAINING VERTIGO on treeninguleeelnevalt tarvitatav toidulisand, mis suurendab teie energiat ning võimaldabsuurendada jõudu ja treeningu intensiivsust. Uude koostisesse kuuluvadenergiataset tõstvad stimulandid kofeiin ja tauriin ühes jõudu ning sooritustparandavate kreatiini ja beetaalaniiniga.

 

Beeta-alaniin: tõstab  lihaskarnosiini taset, mis vähendab atsidoosija väsimust kõrge intensiivsusega treeningu puhul.

 

Aminohape L-arginiin onlämmastikoksiidi molekuli (NO) sünteesi prekursor. Lämmastikoksiid reguleeribveresoonte basaaltoonust kiirendades nii lihastesse toitaineid viivatverevoolu, mis aitab treeningu ajal lihaskonda suurendada. L-arginiinstimuleerib ühtlasi kasvuhormooni ja insuliini vabastamist, mis vähendabkeharasva taset ning soodustab sportlaste taastumist tänu sellele, et lihastesteemaldatakse ammoniaaki.

 

Kreatiin: varustab keha kreatiinmalaadi ja nitraadi kujul trikretiiniga (TCM). Kreatiin nitraat on kreatiinivorm, milles nitraat (NO3) on liitunud kreatiinimolekuliga parandades sellelahustuvust vees. Trikreatiin malaat on loodud muutmaks kreatiini pareminilahustuvaks ja seeditavaks, muutes kreatiinimolekuli püsivamaks ja pareminiimenduvaks. Õunhape on oluline Krebsi tsükli prekursor. Krebsi tsükkel aitabkaasa ATP sünteesile. Lisaks võib kreatiini ja õunhappe tarbimine suurendadamõlema aine biokättesaadavust.

 

Kreatiinil on võime suurendadafosfokreatiini kättesaadavust rakkudes suurendades füüsiliseks aktiivsusekskättesaadavat energiat. Lisaks lihasrakkudes kättesaadava energiasuurendamisele vähendab see rakukahjustusi, parandab taastumist, suurendablihaskiudude diameetrit, parandab sooritust ja tugevust.

 

Tsitrulliin: tsitrulliin onasendatav aminohape, mis on kaasatud kolme peamisesse ainevahetusringesse: 1.suurendab lämmastikoksiidi (NO) tootmist, 2. Säilitab kõrget ATP taset,3.Soodustab keha detoksifikatsiooni.

 

Türosiin: selle panus on tähtisfüüsilise ja vaimse tervise jaoks. See on neurotransmitterite (epinefriini,norepinefriini ja dopamiini) prekursor. See parandab ka närviimpulsi ülekannetajust lihastesse erutades rohkem motoorseid allüksusi, mis viib jõu ja tugevusearengu suurenemiseni.

 

Cayenne’i ja must pipar: cayenne’ipipar (capsicum annuum) on tuntud vürts, mis sisaldab kapsaitsiini, ainet, missoodustab vereringe stimuleerimist. Sellel on ühtlasi rahustav mõju liigestele.Must pipar (piper nigrum) sisaldab piperiini, millel on keha suhtes tugevtermogeenne toime, mis tähendab, et see suurendab kaloripõletamist kiirendadespõhiainevahetust.

 

Kofeiin: kofeiini veevaba vorm.Veevabal kofeiinil on tugevam intensiivsus kui looduslikul kofeiinil ning selletoimet võib näha üsna lühikese aja jooksul. See stimuleerib kesknärvisüsteemi,mis aitab vähendada väsimuse ning uimasuse tunnet parandades ühtlasi sooritusttreeningu ajal.

 

Tauriin: osaleb mitmetesfüsioloogilistes protsessides, mis on olulised spordis - reaktsiooniaja,keskendumise ning mälu parandamine.

Vitamiinid: B-vitamiinid võivadsuurendada energiataset, vähendada väsimust pärast trenni, parandadareaktsiooniaega ja keskendumist.

 

Omadused:

       Parandab sooritust

       Suurendab tugevust ja vastupidavust

       Vähendab lihaste katabolismitreeningu kestel

       Suurendab valgusünteesi

       Parandab toitainete vabastamist,imendumist ja omastamist

       Suurendab ainevahetuse kiirust(seega ka rasvade põletmiast)

       Loob anabolismile sobiva hormonaalsekeskkonna

 
Koostisained:

 

Beetaalaniin, arginiin alfa -ketoglutaraat, kreatiin nitraat, tauriin, tsitrulliin malaat, naatriumtsitraat,trikreatiin malaat, trikaltsiumfosfaat, türosiin, hape E330,naatriumvesinikkarbonaat, maitseained, kofeiin, vitamiin B3 (niatsiin),kuivekstraktiga cayenne’i pipar (capsicum annuum), magusained E955 ja E-954,must pipar (Piper nigrum), vitamiin B6 HCl, vitamiin B1 HCl ja värvaine E-122.KOFEIIN (80 mg annuse kohta).

Arvamused (0)

Lisa arvamus
Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
  • Itella Smartpost pakiautomaadid = 3,0 € ning TASUTA, kui teed ostu vähemalt 80€ eest
  • Omniva pakiautomaadid = 3,0 € ning TASUTA, kui teed ostu vähemalt 80€ eest
  • Eesti post - pakk sobivasse postkontorisse = 4,4 € ning TASUTA, kui teed ostu vähemalt 80€ eest
  • Tulen ise järgi! (Linnamäe tee 3, Tallinn) = TASUTA

Itella Smartpost pakiautomaadid

Itella Smartpost kaubanduskeskustes kasutatav pakiautomaat. - Pakk jõuab pakiautomaati 1 kuni 3 tööpaeva jooksul. Teile saadetakse SMS ja e-kiri kapikoodiga kui pakk on pakiautomaati jõudnud.

Pakiautomaatide asukohtadega saab tutvuda siin:  Pakiautomaatide asukohad

Maksimaalne kättetoimetamise aeg on 4 päeva.

 

Omniva pakiautomaadid

Omniva välitingimustes kasutatav pakiautomaat. Avatud 24 tundi ööpäevas - Üle 400 väljastuskoha - Pakk jõuab pakiautomaati 1 kuni 3 tööpaeva jooksul. Teile saadetakse SMS ja e-kiri kapikoodiga kui pakk on pakiautomaati jõudnud.

Pakiautomaatide asukohtadega saab tutvuda siin:  Pakiautomaatide asukohad

Maksimaalne kättetoimetamise aeg on 4 päeva.

 

Eesti post - pakk sobivasse postkontorisse

Pakk toimetatakse EESTI POST teenuse raames Teie aadressi lähimasse postkontorisse. Toimetamine toimub kõigisse Eesti Post postkontorisse üle Eesti. Teile saadetakse SMS ja teavitus paberil postkasti kui pakk on postkontorisse jõudnud.

Omniva postkontorite asukohaga saab tutvuda siin: Omniva postkontorite  asukohad

Maksimaalne kättetoimetamise aeg on 6 päeva.


 

Tulen ise järgi!

Teile helistatakse kui kaubale saab järgi tulla. Reeglina tellimused, esitatud kuni 18:00, on valmis järgmisel tööpäeval.

Meie kauplus asub Tallinnas, Lasnamäel – Linnamäe tee 3, Tallinn (maksta saab pangakaardiga ja sularahas),

E-R 12:00-20:00, L 10.00 -15.00,  P SULETUD. Tel. +372 58 189 583.

 

 

NB! Tellimuste vormistamine:

Tellimused vormistatakse 3 korda nädalas : Esmaspäev, Kolmapäev, Reede peale kella 13:00

Kõik tellimused, mis on tulnud E, K, R enne kella 11:00 saadetakse välja samal päeval.

Open form
TOODE ON EDUKALT LISATUD OSTUKORVI
3XL PURE VERTIGO 480g
3XL PURE VERTIGO 480g
Kogus 1
Kokku maksmiseks: 29.70€
TEIE OSTUKORVIS ON 0 TOODET.
Kokku tooteid 0 €
Kokku maksmiseks: 0 €
KLIENDID, KES ANTUD TOOTE OSTSID, ON OSTNUD KA: