3XL PURE kreatiin 500g

Tootekood 3XL003
3XL
14.00€
  Püsikliendi hinnad
  Kuldkliendi hind 12.6 €
  Hõbekliendi hind 13.16 €
  Pronkskliendi hind 13.58 €
- +

Jaga toodet
Kuluta veel 80.00€ ja saa TASUTA saatmine!

3XL PURE KREATIIN - EFEKTIIVSEIM LIHASE HÜPERTROOFIA MÕJU

MAITSE: NEUTRAALNE
KOGUS: 500 G.

 • Suurendab lihase hüpertroofiat
 • Varustab koheselt energiaga
 • Suurendab tugevuse intensiivsust ning võimsust
 • Soodustab lihaste taastumist
 • Lükkab edasi väsimust

Puhast kreatiini pulbrit tehakse kõrgeima kvaliteediga kreatiiniga, mis koosneb ainult 99,99% puhtusega testitud kreatiinist. Kreatiin on üks efektiivsemaid non-doping ergogeenilisi abivahendeid ja enim uuritud aine eliitspordi sfääris. Puhas kreatiin kindlustab märkimisväärse lihasmassi kasvu, suurendab tugevust ja jõudu anaeroobilistes treeningutes soodustab intensiivsest treeningust taastumist ühtlasi vähendades väsimust.

Kreatiini sünteesitakse maksas ja pankreases sellistest aminohapetest nagu arginiin, metioniin ja glütsiin, Meie lihased koosnevad kahte tüüpi lihaskiududest: tüüp 1 (aeglased) ja tüüp 2 (kiired). Esimesed kiud saavad energiat ühendilt, mida kutsutakse adenosiintrifosfaadiks (ATP), mis toitub hapnikust ja varustab vastupidavusega. Teised kiud vabastavad vajalikku plahvatuslikku energiat, mida nimetame tugevuseks. Vajaliku intensiivsuse tõttu ei kasuta II tüübi kiud toidu ATP teed vaid anaeroobset teed. Anaeroobne treening, näiteks raskuste tõstmine või sprint vajab kiiret ja kohest energia panust ning on ka optimaalne erguti lihaste kasvuks. ATP ja kreatiinfosfaat (PCr), mida talletatakse lihastest, varustavad selle energiaga peaaegu ainuüksi. Umbes 95% kehas leiduvast kreatiinist talletatakse skeletilihastes või fosfokreatiinina (kaks kolmandikku kreatiinist, mida võib leida skeletilihastes) või vaba kreatiin. Fosfokreatiin (PCr), looduslik keha skeletilihaste koostiosa, võimaldab taaskasutada kasutatud ATP-d ja muuta see taaskord energiaks võimaldadaes lihastel teha uus väga hea sooritus. Seeläbi võimaldab kreatiin omada suuremaid anaeroobseid energiavarusid ning sillutab seega teed lihaste kasvu ja jõu hüppelise suurenemise poole. Lihasrakud suudavad ATP kiirelt ära tarvitada, kuid selle panus on väga väike, mis on üldiselt piisav vaid mõneks sekundiks suure intensiivsusega treeningu ajal. ATP tarbimisel suudab keha mitmel viisil ära kasutada viise muutmaks ADP-d ATP-ks: kiireim viis on liigutada fosforkreatiini fosforivarusid luues taaskord kehale saadaoleva ATP nagu joonisel näidatud:

 

Paljud sportlased ei tõsta treeningu kestel selle intensiivsust lisades harjutustele rohkem kaalu, vaid vähendavad pause seeriate vahel ning sellisel juhul mängib kreatiin olulist rolli, kuna see tõstab fosfokreatiini taset, mida võib mõista kiirema taastumisena seeriate vahel. Veel enam, lihastesisene kreatiin aitab suuremal kogusel glükoosil vereringest imenduda mitmekordistades olemasolevat lihasglükogeeni kogust. See on väga oluline kuna vastupanu tulemuslikkus on otseselt proportsionaalne lihastesisese glükogeeni sisaldusega. Mitmed uuringud on näidanud, et kreatiniini toidulisand kombineerituna jõutreeninguga toodavad lihase hüpertroofiat, teiste sõnadega, lihasmass suureneb rohkem kui niisama treenides ja kindlustab ergogeenilise mõju suure intensiivsusega treeningu ajal. Siiski aitab kreatiin viia vett lihasrakkudesse ning seda fenomeni tuntakse raku volümiseerimisena. Seetõttu on see üks võtmetegureid lihaste kasvus suurendaddes lihaskiudude suurust. 

Veel enam, kreatiin parandab sooritust vastupidavusega seotud treeningutes, kuna lihasrakkudes toodetakse piimhapet,  ning vähendab väsimust.

70 kg kaaluv inimene suudab talletada kuni 120 g kreatiniini.Seetõttu suudab igapäevane kreatiniini toidulisandi tarvitamine suurendada lihastesse talletatava kreatiniini kogust kuni 50% nii vabas kui ka fosforüleeritud vormis, mis võimaldab lihastel saada energiat kohe intensiivse, lühikese ja katkendliku treeningu aajal parandades nende kohanemist. Lisaks varustab see maksimaalse lihase hüpertroofiaga.

KASU:

 • Tõhustab lihaste hüpertroofiat (suurendab lihasmassi)
 • Varustab kohese energiaga anaeroobsete harjutuste tegemiseks
 • Suurendab tugevuse intensiivsust ning plahvatuslikku jõudu
 • Soodustab lihaste taastumist intensiivsete füüsiliste harjutuste ajal
 • Parandab sportlikku sooritust
 • Lükkab edasi väsimust

KOOSTISAINED

Monohüdraat kreatiin

MANUSTAMINE

Võtke 5-10g toodet enne treeningut. Seda on sovitatav manustada kõrge süsivesikute sisaldusega joogiga, Toidulisand põhineb süsivesikutel (dekstroos või glükoos). Esimese 5 päeva jooksul võtke 10gr jagatuna 3 annusesse. Kuuendal päeval vähendage annust 5 grammini päevas maksimaalselt 4-6 nädala jooksul; pärast seda tuleks enne selle protsessi kordamist teha 4-6-nädalane paus.

Arvamused (0)

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

SMARTPOST 3€

OMNIVA STANDARTPAK 4.4€

TULEN ISE JÄRGI POODI

Tellides üle 80€ on saatmine TASUTA! 
Tellides üle 80€ on saatmine TASUTA! 
TASUTA
Smartpostiga saadetakse pakk Teie poolt valitud SmartPOST pakiautomaati 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.Kohalik postkontor. Saadetakse pakk Kliendile kõige lähemasse Eesti Posti postkontorisse 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.
Tulge kauba järgi meie poodi aadressil : Pae 74, Tallinn Asume 2. korrusel
Paki saabudes saadetakse Teie telefonile sõnum kapikoodiga. Kui saadetis saabub Postkontorisse, Te saate teavituse paberil postkasti.Lahtiolekuajad : Esmaspäev - Reede 10.00-18.00
Pakiautomaatide asukohaga saab tutvuda siin: Automaatide asukohad

Omniva postkontorite asukohaga saab tutvuda siin: Omniva postkontorite  asukohad

Vajadusel helistage numbrile +37258189583                             
Maksimaalne kättetoimetamise aeg on 4 päeva.

Maksimaalne kättetoimetamise aeg on 6 päeva.

Kauba saab kätte igal ajal, kui kauplus on avatud.            

NB! Tellimuste vormistamine:

Tellimused vormistatakse 3 korda nädalas : Esmaspäev, Kolmapäev, Reede peale kella 11:00

Kõik tellimused, mis on tulnud E, K, R enne kella 11:00 saadetakse välja samal päeval.

Open form
TOODE ON EDUKALT LISATUD OSTUKORVI
3XL PURE kreatiin 500g
3XL PURE kreatiin 500g
Kogus 1
Kokku maksmiseks: 14.00€
TEIE OSTUKORVIS ON 0 TOODET.
Kokku tooteid 0 €
Kokku maksmiseks: 0 €
KLIENDID, KES ANTUD TOOTE OSTSID, ON OSTNUD KA: