• Eesti keel
 • Russian
Kategooriad
Veel

3XL PURE GAIN XL 3KG

Tootekood 3XL016
3XL

35.00
  Püsikliendi hinnad
  Kuldkliendi hind 31.50€ €
  Hõbekliendi hind 32.90€ €
  Pronkskliendi hind 33.95€ €
- +

Jaga toodet
Kuluta veel 80.00€ ja saa TASUTA saatmine!
PURE GAIN XL 3KG massilisaja- kaugelearenenud koostis lihasmassi suurendamiseks - 22,63 g. valku ja 60,9 g. süsivesikuid!

3XL-i Pure Growth on arenenuima koostisega lihasmassi erakordseks kasvatamiseks. Selle koostis põhineb spetsiifilisel erinevate glükeemiliste süsivesikute kombinatsioonil ning kõrge bioloogilise väärtuse indeksiga valkudel, sõltuvus vitamiinidest ja mineraalidest teeb sellest täiusliku toote maksimeerimaks lihasmassi rasvavabalt.

Pure Growth on tehtud eelkõige spordiinimestele, kellel on vajadus täiendava lihasglükogeeni taastootmise järele varustamaks keha treeningu ajal jõu ning tugevusega. Seda võib mõista sportliku soorituse paranemisena  pikaajaliste treeningute kestel, tugevuse ja jõu taganttõukena anaeroobsetes treeningutes ja kiire treeningujärgse taastumisena.

Erinevate imendumisprofiilidega valkude ning süsivesikute kombinatsioon varustab keha järk-järgult valkude ning energiaga, vältides rasvana talletamist ja soodustades lihasmassi sünteesi katabolismi asemel, mis leiab aset füüsilise treeningu kestel.

 

Selle koostis maksimaalse lihaste anabolismi tarbeks põhineb:

Vadakuvalgu kontsentraat: valmistatud vadakuvalgu segust (4-laktalbulmiin, 4-laktoglobuliin, ja immunoglobuliin teiste seas) ja kasein (4, 4 ja k-kaseiinid), mis sisaldavad endas vastavalt 20% ja 80% piimavalgu kontsentraati. Kombinatsioon kaseiinist ja vadakuvalkudest näeb ette järkjärgulise imendumisprofiili, teiste sõnadega, vadakuvalgud imenduvad peaaegu kohe, samas kui kaseiin inkorporeerub vereringesse järkjärgult ja aeglaselt. See hõlmab endas ka täielikku aminohapete profiili ning kõrget glutamiinhappe kontsentratsiooni, mis on gluitamiini ja BCAA’de prekursor ning see on põhjus, miks sellel on kõrge bioloogiline väärtus ja suurepärane orgaaniline biosaadavus.
Dekstroos: tuntud ka kui D-glükoos on kiire imendumise heksoos; muutes seda koheseks energiaallikaks meie kehale stimuleerides suurt ja kiiret insuliinivastust, anaboolseks hormooniks. Dekstroosil on palju kasutegureid: enne treeningut võetuna lükkab see edasi väsimust glükogeeni kulumise tagajärjena ning hoiab sooritust tasakaalus. Pärast treeningut võetuna võimaldab see taastada maksa- või lihasglükogeeni, kuna glükoosi transportvalgud on aktiivsemad ja lihaste plasmamembraan on läbilaskvam, mis soodustab imendumist.
Maltodekstriin: on glükoosipolümeer, mida saadakse tärklise või saago hüdrolüüsist. Selles hõlmatud polümeersed vormid läbivad veres ainevahetusprotsessi varustades keha energiaga. See süsivesik suudab suurendada lihasenergia taset varustades keha energiaga ühtlasi vältides lihaste katabolismi (lihaste kadu) ja väsimust.
Kaerahelbed: on süsivesikud madala glükokeemilise indeksiga, kõrge valkude, vitamiinide ja mineraalide - nagu kaltsium ja magneesium - sisaldusega. Need toitained on olulised lihasmassi sünteesiks. See on ka aeglase imendumisega süsivesik, teiste sõnadega, varustab keha energiaga aeglaselt ja järk-järgult, hoides glükoosi veres pikema perioodi jooksul vältides seeläbi rasvana kuhjumist nagu ka väsimuse ja kurnatuse tunnet.
Multivitamiinide ja mineraalide kompleks: sisaldab valitud segu vitamiinidest ja mineraalidest, mis on olulised iga spordiinimese jaoks. Vitamiinid ja mineraalid mõjutavad valkude ja süsivesikute õiget ainevahetust nagu ka lihaste treeningujärgset taastumist.
On väärt mainimist, et 3XL Pure Growth koosneb mitmekesistest peenetest maitsetest, mis põhinevad kõrge kvaliteediga aroomidel tarviduseta lisada aspartaami või suhkrut.

 

Omadused:
 • Suurepärane lihaste anabool: KÕIGE ARENENUM KOOSTIS
 • Süsivesikute kaasabi: valgud (17:6)
 • Sisaldab aeglaselt ja kiirelt imenduvaid süsivesikuid
 • Varustab järk-järgult energiaga vältides suhkru ülejääkide rasvana talletamist
 • Arendab sportlikku sooritust ja lihaste tugevust
 • Säilitab maksa- ning lihasglükogeeni
 • Vähendab treeningu poolt põhjustatud katabolismi ja taastab glükogeeni varud
 • Soodustab treeningujärgset taastumist ja lükkab edasi väsimust
 • Varustab lisakoguse vitamiinide ja mineraalidega
 • Suurendab anaboolse hormooni ja  insuliinihormooni vabanemist
 • Peened maitsed
 • Aspartaamivaba

 

KOOSTIS

Piimašokolaadi maitse:

dekstroos, kaerahelbed, vadakuvalgu kontsentraat, maltodekstriin, soja letsitiin, maitsed, kakaopulber, kaltsiumkarbonaat, magneesiumsulfaat, L-askorbiinhape, ferrofumaraat, tsinkoksiid, kaaliumkloriid, niatsiinamiid, D-etüül, L-alfa-tokoferool, mangaanglükonaat, D-kaltsium-pantotenaat, vaskglükonaat, retinüülatsetaat, beetakaroteen, tiamiinhüdrokloriid, riboflaviin, püridoksiinvesinikkloriid, K-vitamiin, foolhape, kaaliumjodiid, kroompikolinaat, D-biotiin, naatriumseleniit, magusaine E-955 ja värvaine E-122.

Valge šokolaadi ja maasikate maitseline:

dekstroos, kaerahelbed, vadakuvalgu kontsentraat, maltodekstriin, soja letsitiin, maasikapulber, aroomid, jogurtipulber, antioksüdant E-330, kaltsiumkarbonaat, magneesiumsulfaat, L-askorbiinhape, ferrofumaraat, tsinkoksiid, kaaliumkloriid, niatsiinamiid, D-etüül, L-alfa-tokoferool,mangaaanglükonaat, D-kaltsium-pantotenaat, vaskglükonaat, retinüülatsetaat, beetakaroteen, tiamiinhüdrokloriid, riboflaviin, püridoksiinvesinikkloriid, K-vitamiin, foolhape, kaaliumjodiid, kroompikolinaat, D-biotiin, naatriumseleniit, magusaine E-955 ja värvaine E-122.

Maasikate ja vahukoore maitseline:

dekstroos, kaerahelbed, vadakuvalgu kontsentraat, maltodekstriin, soja letsitiin, maasikapulber, aroomid, jogurtipulber, antioksüdant E-330, kaltsiumkarbonaat, magneesiumsulfaat, L-askorbiinhape, ferrofumaraat, tsinkoksiid, kaaliumkloriid, niatsiinamiid, D-etüül, L-alfa-tokoferool,mangaaanglükonaat, D-kaltsium-pantotenaat, vaskglükonaat, retinüülatsetaat, beetakaroteen, tiamiinhüdrokloriid, riboflaviin, püridoksiinvesinikkloriid, K-vitamiin, foolhape, kaaliumjodiid, kroompikolinaat, D-biotiin, naatriumseleniit, magusaine E-955 ja värvaine E-122.

Küpsise ja kreemi maitseline:

dekstroos, kaerahelbed, vadakuvalgu kontsentraat, maltodekstriin, soja letsitiin, jogurtipulber, kaltsiumkarbonaat, kaltsiumkarbonaat, magneesiumsulfaat, L-askorbiinhape, ferrofumaraat, tsinkoksiid, kaaliumkloriid, niatsiinamiid, D-etüül, L-alfa-tokoferool,mangaaanglükonaat, D-kaltsium-pantotenaat, vaskglükonaat, retinüülatsetaat, beetakaroteen, tiamiinhüdrokloriid, riboflaviin, püridoksiinvesinikkloriid, K-vitamiin, foolhape, kaaliumjodiid, kroompikolinaat, D-biotiin, naatriumseleniit, magusaine E-955 ja värvaine E-122.

Vanilli ja mee maitseline:

dekstroos, kaerahelbed, vadakuvalgu kontsentraat, maltodekstriin, soja letsitiin, jogurtipulber, kaneelipulber, kaltsiumkarbonaat, kaltsiumkarbonaat, magneesiumsulfaat, L-askorbiinhape, ferrofumaraat, tsinkoksiid, kaaliumkloriid, niatsiinamiid, D-etüül, L-alfa-tokoferool,mangaaanglükonaat, D-kaltsium-pantotenaat, vaskglükonaat, retinüülatsetaat, beetakaroteen, tiamiinhüdrokloriid, riboflaviin, püridoksiinvesinikkloriid, K-vitamiin, foolhape, kaaliumjodiid, kroompikolinaat, D-biotiin, naatriumseleniit, magusaine E-955 ja värvaine E-122.

Nutritional Facts PURE GAIN XL 3Kg COOKIES & CREAM

per  100g
Information PURE GAIN XL 3Kg COOKIES & CREAM
Serving size:
Servings per container:
 
 
  Amount per 100g
Calories 349,3
Proteins 24,1g
Carbohydrates 60,9g
Fat 3,5g
   
Mineral and Multi Vitamin Complex  
Vitamin A 1,6mg
Vitamin D3 0,01mg
Vitamin K 0,06mg
vitamin B1 2,2mg
Vitamin B2 2,8mg
Vitamin B3 32mg
Vitamin B5 12mg
Vitamin B6 2,8mg
Vitamina B9 0,4mg
Vitamin B12 0,002mg
Biotin 1mg
Vitamin E 20mg
Vitamin C 120mg
Potassium 19,98mg
Zinc 30mg
Iron 26,42mg
Magnesium 33,36mg
Copper 4mg
Iodine 0,3mg
Chloride 17,84mg
Selenium 0,04mg
Chrome 0,04mg
Calcium 160mg
Molybdenum 0,054mg
Phosphorus 28,56mg
manganese 4,14mg

 

Arvamused (2)

Lisa arvamus
Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
 • Itella Smartpost pakiautomaadid = 3,0 € ning TASUTA, kui teed ostu vähemalt 80€ eest
 • Omniva pakiautomaadid = 3,0 € ning TASUTA, kui teed ostu vähemalt 80€ eest
 • Eesti post - pakk sobivasse postkontorisse = 4,4 € ning TASUTA, kui teed ostu vähemalt 80€ eest
 • Tulen ise järgi! (Linnamäe tee 3, Tallinn) = TASUTA

Itella Smartpost pakiautomaadid

Itella Smartpost kaubanduskeskustes kasutatav pakiautomaat. - Pakk jõuab pakiautomaati 1 kuni 3 tööpaeva jooksul. Teile saadetakse SMS ja e-kiri kapikoodiga kui pakk on pakiautomaati jõudnud.

Pakiautomaatide asukohtadega saab tutvuda siin:  Pakiautomaatide asukohad

Maksimaalne kättetoimetamise aeg on 4 päeva.

 

Omniva pakiautomaadid

Omniva välitingimustes kasutatav pakiautomaat. Avatud 24 tundi ööpäevas - Üle 400 väljastuskoha - Pakk jõuab pakiautomaati 1 kuni 3 tööpaeva jooksul. Teile saadetakse SMS ja e-kiri kapikoodiga kui pakk on pakiautomaati jõudnud.

Pakiautomaatide asukohtadega saab tutvuda siin:  Pakiautomaatide asukohad

Maksimaalne kättetoimetamise aeg on 4 päeva.

 

Eesti post - pakk sobivasse postkontorisse

Pakk toimetatakse EESTI POST teenuse raames Teie aadressi lähimasse postkontorisse. Toimetamine toimub kõigisse Eesti Post postkontorisse üle Eesti. Teile saadetakse SMS ja teavitus paberil postkasti kui pakk on postkontorisse jõudnud.

Omniva postkontorite asukohaga saab tutvuda siin: Omniva postkontorite  asukohad

Maksimaalne kättetoimetamise aeg on 6 päeva.


 

Tulen ise järgi!

Teile helistatakse kui kaubale saab järgi tulla. Reeglina tellimused, esitatud kuni 18:00, on valmis järgmisel tööpäeval.

Meie kauplus asub Tallinnas, Lasnamäel – Linnamäe tee 3, Tallinn (maksta saab pangakaardiga ja sularahas),

E-R 12:00-20:00, L 10.00 -15.00,  P SULETUD. Tel. +372 58 189 583.

 

 

NB! Tellimuste vormistamine:

Tellimused vormistatakse 3 korda nädalas : Esmaspäev, Kolmapäev, Reede peale kella 13:00

Kõik tellimused, mis on tulnud E, K, R enne kella 11:00 saadetakse välja samal päeval.

Open form
TOODE ON EDUKALT LISATUD OSTUKORVI
3XL PURE GAIN XL 3KG
3XL PURE GAIN XL 3KG
Kogus 1
Kokku maksmiseks: 35.00€
TEIE OSTUKORVIS ON 0 TOODET.
Kokku tooteid 0 €
Kokku maksmiseks: 0 €
KLIENDID, KES ANTUD TOOTE OSTSID, ON OSTNUD KA: