3XL CLA 1000MG 100CAP

Tootekood 3XL022
3XL
16.70€
  Püsikliendi hinnad
  Kuldkliendi hind 15.03 €
  Hõbekliendi hind 15.7 €
  Pronkskliendi hind 16.2 €
- +

Jaga toodet
Kuluta veel 80.00€ ja saa TASUTA saatmine!

CLA - Efektiivne kaloripõletaja kaalukaotuseks

Kogus: 100 pärlit

 • soodustab kaalulangetamist
 • võimas antiüksüdandiline tegevus
 • suurendab lihasmassi
 • stimuleerib luude terviklikkust

3XL-i poolt kasutatav CLA on toidulisand ja selle peamine koostisaine, nagu initsiaalid viitavad, on linoolhape, mis on tähtis omega 6 ahelasse kuuluv rasvhape, mida võib leida taimsetes õlides (maisiõli, sojaõli, safloorõli, päevalilleõli jne). Seda võib leida ka mäletsejatest saadud liha- ning piimatoodetes.

Suur hulk uuringuid viitab sellele, et see hape aitab vähendada kehakaalu, on võimsa antioksüdandilise mõjuga, omab põletikuvastaseid ning neuroprotektiivseid omadusi, kärbib arterioskleroosi arengut, suurendab immuunsüsteemi funktsiooni ja luumineralisatsiooni, on diabeedivastaste omadustega PPARi mõjutades, reguleerides lipiidide homeostaasi ja tõstes insuliinitundlikkust.

Hoolimata eelmainitud toimetest on põhiline CLA kasutus seotud selle kaalulangetamist soodustava mõjuga, kuna see aitab vähendada kalorite tarbimist ühtlasi parandades kontrolli teie dieedi üle. Ülekaalulisuse vähendamine on samuti energia tarvitamise tagajärg nagu ka adipotsüütide apoptoos, teiste sõnadega aitab see ühend vältida lipogeneesi ja adipogeneesi suurendades lipolüüsi. Neid mõjusid tõestab suur hulk teaduslikke uuringuid, mis on hiljuti avaldatud ja milles on välja toodud eelpool mainitud seletused.

Siiski, 3XL-i CLA-l on veel palju selle tarvitajatele kasulikke mõjusid, millest võib esile tõsta lihasmassi kasvamise CPT ensüümi aktiivsuse suurenemise tagajärjena, karnitiin-palmitoüül-transferaas, mida võib leida lihastes. 

See suurendab mineraal-luutihedust suurendades luude produtseerimise eest vastutavate osteoblastide (rakkude) aktiivsust ning vähendab luude hävitamise eest vastutavate osteoblastide tegevust soodustades nii luude terviklikkust ja luude mineraal-luutihedust..See vähendab ateromatoosse massi moodustumist vabastades vasoaktiivseid aineid, vältides põletikulisi protsesse ja vähendades kolesterooli vahtrakkudes, mis on osaliselt vastutavad aterogeneesi eest.

Eelnevalt mainitud info muudab 3XL poolt kasutatava CLA väga efektiivseks ergogeeniliseks abiks kaalukaotamisele tervisliku ja tasakaalustatud spordirutiini kestel. Sellel on kasutegureid ka spordiinimeste jaoks.

Arvamused (0)

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

SMARTPOST 3€

OMNIVA STANDARTPAK 4.4€

TULEN ISE JÄRGI POODI

Tellides üle 80€ on saatmine TASUTA! 
Tellides üle 80€ on saatmine TASUTA! 
TASUTA
Smartpostiga saadetakse pakk Teie poolt valitud SmartPOST pakiautomaati 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.Kohalik postkontor. Saadetakse pakk Kliendile kõige lähemasse Eesti Posti postkontorisse 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.
Tulge kauba järgi meie poodi aadressil : Pae 74, Tallinn Asume 2. korrusel
Paki saabudes saadetakse Teie telefonile sõnum kapikoodiga. Kui saadetis saabub Postkontorisse, Te saate teavituse paberil postkasti.Lahtiolekuajad : Esmaspäev - Reede 10.00-18.00
Pakiautomaatide asukohaga saab tutvuda siin: Automaatide asukohad

Omniva postkontorite asukohaga saab tutvuda siin: Omniva postkontorite  asukohad

Vajadusel helistage numbrile +37258189583                             
Maksimaalne kättetoimetamise aeg on 4 päeva.

Maksimaalne kättetoimetamise aeg on 6 päeva.

Kauba saab kätte igal ajal, kui kauplus on avatud.            

NB! Tellimuste vormistamine:

Tellimused vormistatakse 3 korda nädalas : Esmaspäev, Kolmapäev, Reede peale kella 11:00

Kõik tellimused, mis on tulnud E, K, R enne kella 11:00 saadetakse välja samal päeval.

Open form
TOODE ON EDUKALT LISATUD OSTUKORVI
3XL CLA 1000MG 100CAP
3XL CLA 1000MG 100CAP
Kogus 1
Kokku maksmiseks: 16.70€
TEIE OSTUKORVIS ON 0 TOODET.
Kokku tooteid 0 €
Kokku maksmiseks: 0 €
KLIENDID, KES ANTUD TOOTE OSTSID, ON OSTNUD KA: